Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Опитай да послушаш 1280 в магазина на няколко жанра музика. Не забравяй накрая, без сигнал да "провериш" как са със брума, но при отворен вход, за да ти направят по силно впечатление.И аз като AGD не ти давам краен отговор, но купени лично от мен, ще се справя със всичките им проблеми. Е, ще се наложи да похарча още някой лев, но ще станат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля твърде ПРО гледаме на нещата, молбата в темата е просто да не взема нещо което да е зле ... ясно че за този бюджет не очаквам кой знае какво, но и не търся нещо скъпо/за мен/ - важното е , че това е оптимално за цената си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Мисля твърде ПРО гледаме на нещата, молбата в темата е просто да не взема нещо което да е зле ... ясно че за този бюджет не очаквам кой знае какво, но и не търся нещо скъпо/за мен/ - важното е , че това е оптимално за цената си :)

Приятелю!

Тези неща единствено се решават от Вас, след обстойно прослушване. Никой не е посочил PRO версии, щото ако аз бях посочил, цената им щеше да е над 2000 лева за двете. (пример - Adam) A Про версии няма и в порядъка на 600-800 лева. Избираш си колонки за да ти вършат нужното във съвсем разумна цена. Въпрос на вкус е до всеки, кой какво му харесва до 200 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще допълня да купиш онлайн за да имаш възможност на връщане в случай че не ти допадне на звук което си купил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще повторя отиваш и слушаш набeлязаните модели. И след което избираш.

Mодели Edifier R1280DB, Edifier C2XD, MICROLAB SOLO 6C + Microlab FC530U

Щях, да ти предложа малки брат на Edifier Studio 7, Studio 6 plus. Но липсват по нашите магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, JohnTRIVOLTA написа:

То това става ясно от предходният коментар , но се чудя защо не се въздържахте от него , след като не можете да си пречупите професионалният поглед ?!

Явно са ме повредили родителите ми преди 40 години, когато ми подариха първите колонки с 30 сантиметрови баси + усилвател, грамофон и касетен дек. И все още не мога да си представя, че може да се слуша музика на подобни китайски пръдни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...