Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Eray Hasanov

Син екран при влизане в игра. Моля за помощ

Препоръчан отговор

Ти не искаш май да се влушаш какво ти се говори. Нито отговаряш точно каквото те питат. Според мен - оправяй се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но на тази картинка нищо не се чете.

преди 29 минути, Eray Hasanov написа:

Преди 2 дена беше на преинсталация

Това в сервиз? Иси сиплатил? Ако е така се ввърни и им направи рекламация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, DarkEdge написа:

Извинявай, но на тази картинка нищо не се чете.

Това в сервиз? Иси сиплатил? Ако е така се ввърни и им направи рекламация.

Да имах проблем с клавиатурата и им казах да поръчат нова и да я сложат. Платих им.

Screenshot_20200227-191311.jpg

преди 15 минути, Камен Петров написа:

Ти не искаш май да се влушаш какво ти се говори. Нито отговаряш точно каквото те питат. Според мен - оправяй се.

Благодаря ви, но не разбирам много много а се опивам ако правя нещо грешно извинявам се.Казах ви благодаря за помоща ще се оправя🙂

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде го изтегли този драйвер? Пробва ли от сайта на nvidia:

https://www.nvidia.co.uk/Download/driverResults.aspx/132943/en-uk

custom installation и инсталираш с отметка "Perform a clean installation" отдолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Raze написа:

От къде го изтегли този драйвер? Пробва ли от сайта на nvidia:

https://www.nvidia.co.uk/Download/driverResults.aspx/132943/en-uk

custom installation и инсталираш с отметка "Perform a clean installation" отдолу.

да, от този сайт и точно така направих без тикчето с custom настройки, но без опит 

А само да ви питам дали може да е HD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое да е HD? Ако продължаваш да получаваш тази грешка след инсталиране на драйвера на чисто, най-вероятно на видеокартата и е дошло времето. Може да си ползваш лаптопа и така, като пускаш игрите с вградената. Ще имаш по-ниски кадри, но поне няма да го изхвърляш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Raze написа:

Кое да е HD? Ако продължаваш да получаваш тази грешка след инсталиране на драйвера на чисто, най-вероятно на видеокартата и е дошло времето. Може да си ползваш лаптопа и така, като пускаш игрите с вградената. Ще имаш по-ниски кадри, но поне няма да го изхвърляш.

Hard disc-а защото ми написаха това в една група.Не мисля де но само питам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Eray Hasanov написа:

Hard disc-а защото ми написаха това в една група.Не мисля де но само питам. 

Пусни тогава проверка на диска.

https://support.microsoft.com/bg-bg/help/2641432/check-your-hard-disk-for-errors-in-windows-7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дано ама надали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, де...нали компа е бил в сервиз за преинсталация...ами отивай при тях и им кажи да направят съответната диагностика и да ти дадат решение. При лаптоп е напълно реално, такова да няма, но...

А това CS, като гледам как върви на антиката на племенника, едва ли иска чак толкова от видеото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, tepmu написа:

А на вградената видеокарта драйвера обновен ли е?
Intel HD 3000

Intel HD 4000

Да в тях няма проблем само в nvdia та има

преди 2 минути, street racer написа:

Добре, де...нали компа е бил в сервиз за преинсталация...ами отивай при тях и им кажи да направят съответната диагностика и да ти дадат решение. При лаптоп е напълно реално, такова да няма, но...

А това CS, като гледам как върви на антиката на племенника, едва ли иска чак толкова от видеото

Старото си е старо. И ще видя благодаря за ви за помоща 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Eray Hasanov написа:

FB_IMG_1582817645019.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, tepmu написа:

Сигурен ли си, че играта ти я пуска от външната видеокарта, а не от вградената?

Ако прочетеш снимката ще видиш че пише nvlddmkm.sys 🙄🙄 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Eray Hasanov написа:

Ако прочетеш снимката ще видиш че пише nvlddmkm.sys 🙄🙄 

Да вече видях, най-вероятно картата е заминала, което е следствие на високите температури, които е държал заради недобро охлаждане. Ако не си го чистил скоро е хубаво да му се направи профилактика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tepmu написа:

следствие на високите температури, които е държал заради недобро охлаждане.

Къде ги видя тези температури?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леновото от тази и подобни серии принципно са с външна карта на АМД, няма какво да се съмняваш картата е заминала. Това ти го казвам от опит не от многознайство.

преди 5 минути, Raze написа:

Темпу е прав, без значение поради каква причина лаптопа е държал високи темптератури. Тоест е греел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Raze написа:

Имал съм лаптоп G780, който е със същата видеокарта и без охлаждаща подложка вдигаше доста градусите в не тежки игри и ако не се внимава като нищо картата може си замине, но да отговоря на въпроса ти никъде, просто предполагам, дори да греша, със сигурност не е излишно да се погледне. Самите лаптопи от тази серия нямат добро охлаждане като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, tepmu написа:

Имал съм лаптоп G780, който е със същата видеокарта и без охлаждаща подложка вдигаше доста градусите в не тежки игри и ако не се внимава като нищо картата може си замине, но да отговоря на въпросът ти никъде, просто предполагам, дори да греша, със сигурност не е излишно да се погледне.

Това е точно така. Не грешиш според мен. Но не става въпрос само за игри и греене предизвикано от натоварване, амд картите се скапват от всякакъв вид затопляне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Камен Петров написа:

Леновото от тази и подобни серии принципно са с външна карта на АМД, няма какво да се съмняваш картата е заминала. Това ти го казвам от опит не от многознайство.

Темпу е прав, без значение поради каква причина лаптопа е държал високи темптератури. Тоест е греел.

Принципно ако напишеш lenevo g580 и като влезеш в сайтове там за гледане на мен само nvdia ми излиза не мога да кажа много но може и да си прав.Не мосля че е от високи температури :)

преди 3 минути, tepmu написа:

Имал съм лаптоп G780, който е със същата видеокарта и без охлаждаща подложка вдигаше доста градусите в не тежки игри и ако не се внимава като нищо картата може си замине, но да отговоря на въпросът ти никъде, просто предполагам, дори да греша, със сигурност не е излишно да се погледне. Самите лаптопи от тази серия нямат добро охлаждане като цяло.

Ако е изгоряла ще мога ли го подновя за части там от някаде??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Eray Hasanov написа:

Принципно ако напишеш lenevo g580 и като влезеш в сайтове там за гледане на мен само nvdia ми излиза не мога да кажа много но може и да си прав.Не мосля че е от високи температури :)

Ако не друго поне на лаптопа ти трябва да има 2 стикерчета, който ти показват каква марка ти е процесора и каква марка ти е ведеокартата. Тези стикерчета ако не са старателно и нарочно премахнати и след още 10 години трябва да ги имаш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, tepmu написа:

Имал съм лаптоп G780, който е със същата видеокарта и без охлаждаща подложка вдигаше доста градусите в не тежки игри и ако не се внимава като нищо картата може си замине, но да отговоря на въпроса ти никъде, просто предполагам, дори да греша, със сигурност не е излишно да се погледне. Самите лаптопи от тази серия нямат добро охлаждане като цяло.

Има някаква логика в това, което казваш, също е вярно, че видеокартите умират лесно, особено такива стари модели, които и вече са на доста години:

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gt-635m.c352

Цитат

launched in March 2012

8 години са прекалено много за видеокарта за лаптоп и то такъв стар модел, която и е тормозена постоянно за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Камен Петров написа:

Ако не друго поне на лаптопа ти трябва да има 2 стикерчета, който ти показват каква марка ти е процесора и каква марка ти е ведеокартата. Тези стикерчета ако не са старателно и нарочно премахнати и след още 10 години трябва да ги имаш...

Може би ги имам :)

Screenshot_20200227-205713.jpg

преди 2 минути, Raze написа:

Има някаква логика в това, което казваш, също е вярно, че видеокартите умират лесно, особено такива стари модели, които и вече са на доста години:

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gt-635m.c352

8 години са прекалено много за видеокарта за лаптоп и то такъв стар модел, която и е тормозена постоянно за игри.

Да така е! Благодаря за вниманието ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Eray Hasanov написа:

Може би ги имам :)

Screenshot_20200227-205713.jpg

Да така е! Благодаря за вниманието ви :)

Ами дръпни си клиента от сайта на нвдия за твоя модел карта и направи тест бе умнико.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Превключи си картата  по подразбиране да е винаги nvidia:

Виж ще работи ли лаптопът в нормален (ненатоварен) режим. Провери можеш ли да гледаш видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...