Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ключ за windows 10 Pro

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Преди около месец, с помощта на хора от форума, сглобих страхотна машинка. В момента си търся ключ за инсталирания Windows 10 Pro. 
Бихте ли ми препоръчали сайт, или място, откъдето да си го закупя? 
Преди няколко месеца е пусната тази статия > https://www.kaldata.com/it-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8-%D1%87%D1%83%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B0-windows-10-pro-%D0%B7%D0%B0-995-office-20016-pro-%D0%B7%D0%B0-2346-%D0%B8-office-2019-%D0%B7%D0%B0-4408-325273.html

Актуалната предложена цена е доста ниска - 15 долара, без офис пакетите. Но легитимни ли са тези ключове? 
Ако ще имам проблеми в бъдеще, предпочитам да събера пари за нещо сигурно и качествено.
Какво бихте ме посъветвали? 
Благодаря предварително :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купувам кодове от ebay за 10-15лв. Windows 10 Pro + Office 2016, 2019 е малко по-скъп. Вече няколко години нямам никакви проблеми с тях. Гледай репутацията на продавача ако решиш да вземеш от тях. Също не всеки е дал опция за връщане на пари, така че гледай и това. Гледай също доставката да е по имейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Windows 10 Professional (1PC): $9.49
код отстъпка KWS38

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DarkEdge написа:

код отстъпка KWS38

Офтопик!

Ако малко не до вижда човек, какъвто е случаят с белгиеца, веднага ще го прочете като KMS 38 и си оплют като нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз два ключа си купих за Windows 10. Много съм доволен! Също има и за колекцията на Adobe. https://dbundles.com & https://goodoffers 24.com

Изпратено от моят PMT5778_4G с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.04.2020 г. в 22:02, DarkEdge написа:

код отстъпка KWS38

И аз искам да си купя Windows 10 от подобен сайт, ама не са ли някакви крадени ? Доколкото знам при една проверка без фактура и стикер май не са легални, което пък за домашна употреба няма кой знае какво значение. Обаче не си ли даваме парите на мошеници ? Не е ли по-добре просто да си свалим Windows от сайта на Microsoft и да караме без ключ ? Дали ще има някакъв проблем ?

Искам да отбележа, че не се заяждам, просто ми е интересно как стоят нещата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bel1al написа:

И аз искам да си купя Windows 10 от подобен сайт, ама не са ли някакви крадени ? Доколкото знам при една проверка без фактура и стикер май не са легални, което пък за домашна употреба няма кой знае какво значение. Обаче не си ли даваме парите на мошеници ? Не е ли по-добре просто да си свалим Windows от сайта на Microsoft и да караме без ключ ? Дали ще има някакъв проблем ?

Искам да отбележа, че не се заяждам, просто ми е интересно как стоят нещата ?

Може да се ползва, но има някои ограничения от към функции и настройки. Също не знам дали още е възможно, но ако имаш активиран Windows 7 или 8.1 може безплатно да си активираш Windows 10 като ъпгрейднеш сегашната система до Windows 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tepmu написа:

Може да се ползва, но има някои ограничения от към функции и настройки. Също не знам дали още е възможно, но ако имаш активиран Windows 7 или 8.1 може безплатно да си активираш Windows 10 като ъпгрейднеш сегашната система до Windows 10.

Питайте мега кракера Белгиеца как става? Тоз образ ни учи в Линукс раздела как се краква Уиндоус

:yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Питайте мега кракера Белгиеца как става? Тоз образ ни учи в Линукс раздела как се краква Уиндоус

:yanim:

Е, то това не е тайна, в самия сайт на Microsoft дори си го имаше. Доколкото знам вече не работи с нови системи, но можеше ако имаш по-стар активиран Windows да го актуализираш. (Не знам дали все още е активно това, но преди нова година съм го правил).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, petie1 написа:

Питайте мега кракера Белгиеца как става?

Е па става за без пари за всеки желаещ.

А тези които ще активират веднъж с ключ от разни мошеници за 20 лв, после същият ключ няма да работи повече. И ако се скапе уиндоуса, както често се случва, хайде пак плащай още 20лв, вместо да  купиш подърк на детето си.

Сега разработвам и един метод за активиране на Линукс Минт без пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Белгиеца написа:

...

Сега разработвам и един метод за активиране на Линукс Минт без пари.

Linux Mint е безплатен Linux дистрибутив, основан на Ubuntu и Debian. Какви пари? Какво активиране?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тая глупост? Активация на ключ за Линукс. Идеята на Ричард Столман е всяко знание да се споделя? Той през 1984 година основа обществото на софтуер с отворен код. През 1990-91 г. Линукс Торвалдс си пише курсовата работа, а на операционната система Миникс съставя ядро с операционна система, която носи неговото име Линукс.

Изпратено от моят MYA-L11 с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 7.04.2020 г. в 23:37, tepmu написа:

До преди един месец работеше, лично надстроих два компа от седмица на десятка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Rumen Yordanov написа:

Каква е тая глупост? Активация на ключ за Линукс. 

Ти не знаеш ли че Wine ползва парчета от бозата и трябва да е активиран правилно иначе не работи ?
След като Минт ще върши работата на бозата, трябва да е активиран и той към сървърите на микромеките , иначе е незаконно и ще има глоби. Внимавайте !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване