Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Музика на БМВ чрез CD диск

Препоръчан отговор

Здравейте,

сложих си песни на CD диск с формат mp3, но при слагането му на БМВ 3та серия 2018год. нещо не ги чете. В интернет търсих, но не намерих нищо конктретно. Някой има ли някаква идея или опит? Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, MYM BG написа:

...сложих си песни на CD диск с формат mp3, но ...

С коя програма ги ,,сложи"?Nero ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избери audio CD и така ги добави. Всеки софтуер за запис трябва да има такава опция. Запиши на възможно най-ниската скорост.

Средно се събират около 20 песни или около час и малко.

https://www.ashampoo.com/en/usd/pin/7110/burning-software/burning-studio-free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно пак няма да стане, намери упътването за този

преди 53 минути, MYM BG написа:

CD диск с формат mp3... на БМВ 3та серия 2018год.

Някъде изобщо пише ли нещо за МР3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, MYM BG написа:

Ясно, ще пробвам с Nero

Nero  е платена програма.Ще стане по-лесно с Ashampoo,линк ти е дал Raze.Избираш да направиш запис на CD или MP3 .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от какъв зор му е програма като диска може да го направи и с windows media player дето си го има в системата,аз така съм си правил и свирят без проблеми в колата,само трябва да избере от падащите опции аудио cd,елементарно е!

Екранна снимка (28).png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Слави Маринов написа:

И от какъв зор му е програма като диска може да го направи и с windows media player дето си го има в системата,аз така съм си правил и свирят без проблеми в колата,само трябва да избере от падащите опции аудио cd,елементарно е!

Може, но в темата говорим за mp3 не за audio cd разликата е в компресията и аудио кодека. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FusE написа:

Може, но в темата говорим за mp3 не за audio cd разликата е в компресията и аудио кодека. 

Чакай сега,според мен той иска да каже ,че е сложил mp3 песни и иска да ги направи на диск,съмнявам се повечето плеари да възпройзведат друг формат освен аудио.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Слави Маринов написа:

Чакай сега,според мен той иска да каже ,че е сложил mp3 песни и иска да ги направи на диск,съмнявам се повечето плеари да възпройзведат друг формат освен аудио.

Сложил ги е на диска copy - paste което значи запис data file и това е според мен причината че не се четат от мултимедиата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да де,това е причината,ама не виждам смисъл от репликата ти към мен за това как без никаква външна програма може да се свърши работа,то и тук се слагат mp3 и се записват на диска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Слави Маринов написа:

Е да де,това е причината,ама не виждам смисъл от репликата ти към мен за това как без никаква външна програма може да се свърши работа,то и тук се слагат mp3 и се записват на диска.

Видях, че е маркиран audio cd затова е репликата ми, не съм записвал mp3 с Windows media player и ако съм в грешака се извинявам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FusE написа:

Видях, че е маркиран audio cd затова е репликата ми, не съм записвал mp3 с Windows media player и ако съм в грешака се извинявам. 

Маркиран е audio cd като опция за запис,иначе си слагаш mp3 песни,пробвай елементарно е и работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите, с Ashampoo си изпекох диска с аудио формат и вече колата ги чете, бая свири 😀

Linux потребител съм и Windows Media Player в момента не е вариант, но ще го имам предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То като се почва отзад напред така става.

Първо се уточнява марка и модел на устройството (свирката). Колата може да е всякаква и не нея може да е всякаква свирка. Дори и простото отпред има ли лого на поддържаните формати. Дори и дупка за флашка, защото дискове, особено нематрични не са трайни.

След това са всички останали коментари и начини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Филипов написа:

защото дискове, особено нематрични не са трайни.

Това пък откъде го измислихте? Имам печени дискове по на 15+ години, свирят си....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване