Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам телевизор Филипс фул hd обаче не е смарт искам да свържа картината на телефона към телевизора видях едно устройство ще стане ли това устройство Кам телевизора https://4allbg.com/%D0%AF%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B8/Smart-ustroistvo-Google-Chromecast

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, milen_884 написа:

Имам телевизор Филипс фул hd обаче не е смарт искам да свържа картината на телефона към телевизора видях едно устройство ще стане ли това устройство Кам телевизора https://4allbg.com/%D0%AF%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%B6%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B8/Smart-ustroistvo-Google-Chromecast

Ако искаш телевизора да го направиш пълноценен смарт му вземи андроид бокс. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме това устройство съм го поръчал но не съм сигурен дали ще стане за моя телевизор тои има само HDMI а телефона ми е nokia 7.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, milen_884 написа:

Интересува ме това устройство съм го поръчал но не съм сигурен дали ще стане за моя телевизор тои има само HDMI а телефона ми е nokia 7.2

Теб те интересува,но линка който си дал,не работи.Или го оправяш или даваш точния модел на устройството.Защото на боб не показва,кое е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RudeBoy написа:

При мен линкът работи - Google Chromecast .

На мен и този линк излиза error 1020.Както при отваряне на 4allbg.com ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Димитър 59 написа:

Теб те интересува,но линка който си дал,не работи.Или го оправяш или даваш точния модел на устройството.Защото на боб не показва,кое е...

Ето това устройство съм го поръчал но не дали ще ми свърши работа телевизора има HDMI 

Screenshot_20200414-111330.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Димитър 59 написа:

На мен и този линк излиза error 1020.Както при отваряне на 4allbg.com ...

Работят и двата линка. Търси при теб.

преди 9 минути, milen_884 написа:

Ето това устройство съм го поръчал

Цитат
  • Код на продукта: 4492
  • Наличност: Очакван

Ще дойде, ама някога.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, milen_884 написа:

Ето това устройство съм го поръчал но не дали ще ми свърши работа телевизора има HDMI 

Screenshot_20200414-111330.png

От картинката,не може да се видят ни модел,ни данни за него.Щом е с HDMI,може да се включи в телевизор.Също смартфон може да се свързва с него.Какви функции ще можеш да му използваш,ги пише в инструкциите.Но едва ли ще са повече от един tv box с андроид система,който е идеалното решение за твоя случай.

преди 3 минути, DarkEdge написа:

Работят и двата линка. Търси при теб.

Ще дойде, ама някога.

Не ми работи сайта им,на смартфон и на лаптопа.Може би защото съм в Испания.Помолих да напише модела,за да видя данните от друг сайт,но той вместо това праща снимка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, milen_884 написа:

Искам да знам такова устройство може ли да се използва на такива телевизори без интернет само с HDMI

Да.Свързано с HDMI към телевизора,то му предава картина.Самото устройство се явява като мултимедиен плейър,управляван чрез смартфона.За да използваш всичките му възможности,трябва да е свързано с интернет. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Димитър 59 написа:

Да.Свързано с HDMI към телевизора,то му предава картина.Самото устройство се явява като мултимедиен плейър,управляван чрез смартфона.За да използваш всичките му възможности,трябва да е свързано с интернет. 

Аз имам рутер с интернет то автоматично ли се свързва а дали ще го чете телевизора да не го купя на празно ще го поръчам от друг Саит

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо задаваш въпроси,за нещо което си поръчал вече?Трябваше преди това да питаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, milen_884 написа:

дали ще го чете телевизора 

Щом има HDMI ще го чете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, milen_884 написа:

Въпросното устройство има лоши коментари, че Връзката накъсва.  Не бих рискувал. То е клонинг на Google Chrome cast-a. Който е по качествен. 

Но ако си решил да вземеш него, по добре един Android TV Box със четири ядрен процесор. S905. По този начин не  е необходимо винаги да се свърза към телефона за да cast-ва, самостоятелно устройство е. И телевизора се превръща в"умен"

https://multimedien-pleyr.pazaruvaj.com/xiaomi/mi-box-s-pfj4086eu-p445397763/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, oic написа:

Въпросното устройство има лоши коментари, че Връзката накъсва.  Не бих рискувал. То е клонинг на Google Chrome cast-a. Който е по качествен. 

Но ако си решил да вземеш него, по добре един Android TV Box със четири ядрен процесор. S905. По този начин не  е необходимо винаги да се свърза към телефона за да cast-ва, самостоятелно устройство е. И телевизора се превръща в"умен"

https://multimedien-pleyr.pazaruvaj.com/xiaomi/mi-box-s-pfj4086eu-p445397763/

Сега немогат да си го позволя до 40лв търсих нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, milen_884 написа:

Сега немогат да си го позволя до 40лв търсих нещо

По добре изчакай и го вземи в последствие. Лично бих направил така, отколкото да вземеш ниско-качествен продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, JKirilov написа:

Това сигурно ли е? Модел?

Да fhilips 43pfs4132/12

Благодаря на всички ще го поръчам после ще пиша какво е станало

А това по добро ли е https://m.emag.bg/medija-plejyr-anycast-hdmi-wi-fi-full-hd-miracast-dlna-airplay-1-2-ghz-m3plus-m3plus/pd/DYX34RBBM/?ref=graph_profiled_similar_1_3&provider=rec&recid=rec_49_b1f8460ed694a36756b8a0821e3c5d5d3eea4e40679370602d90c657f5ea820b_1586880961&scenario_ID=49

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак съм аз имам два проблема мн ще съм благодарен ако ми помогнете 

1.проблем е как мога да гледам безплатно бг тв

2.проблем е как мога да го ъпгрейдна до наши новата версия дава ми грешка

Tv box модела е mxq pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване