Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Месинджър без Фейсбук?

Препоръчан отговор

Здравейте. Какъв е номера да инсталирам месинджър без фейсбук? Трябва да направя тази манипулация на едно дете. Разбираемо защо фейсбука е ненужен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това на телефона ли? По принцип няма проблем да инсталираш Messenger, без да слагаш и Facebook app.

Обаче Messenger-ът трябва да се върже с някакъв FB акаунт, няма как иначе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На телефон, лаптоп, няма значение. Казаха ми, че имало начин. Само с телефонен номер. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма шанс ,единствения вариант е вайбър ,за да използваш месинджъра трябва да имаш акаунт във фейсбук .Реално като се логваш в месинджъра използваш акаунта във фейсбука .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, qnkov написа:

Казаха ми, че имало начин.

Ми да ти кажат тогава и какъв е начинът.

Само с телефонен номер е Viber.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, qnkov написа:

Здравейте. Какъв е номера да инсталирам месинджър без фейсбук? Трябва да направя тази манипулация на едно дете. Разбираемо защо фейсбука е ненужен.

Чат приложенията ли свършиха?

Viber

А да - И никакъв Whatsapp щом става дума за дете щото нема друго място с толко много урод събран на една платформа, да неговорим и че всички ти виждат телефонния номер...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, qnkov написа:

Казаха ми, че имало начин.

Май тихомълком са го отстранили,иначе можеше да се ползва без ФБ акаунт поне миналата година.

https://venturebeat.com/2019/12/26/facebook-messenger-account-sign-up/

Цитат

Facebook has quietly removed the ability to sign up for Messenger without a Facebook account, the company confirmed to VentureBeat this afternoon. Previously, new users using the Messenger or Messenger Lite app could opt to use their phone number in lieu of an account.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.bnt.bg/bg/a/kak-da-izpolzvame-mesindzhr-bez-akaunt-vv-feysbuk

Демек това видео ще е безполезно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, qnkov написа:

Трябва да направя тази манипулация на едно дете. 

Намери му други другарчета на които родителите знаят за вредата от ползването на фейсбук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема да се направи един акаунт колкото да подкара месинджър? Контактите вътре са и без това "приятелите" от фейсбук. Човек винаги ако реши, може да си направи и ползва самия фейсбук, или ако реши, да не го ползва (като мен) - да не поства, да не влиза дори да чете глупостите на другите, а да си ползва само messenger. Очаквам пак да се намеси вредата да си дадеш и телефонния номер на фейсбук при регистрацията. Аз още чакам реални примери как давайки си тел.номер, това ти носи директна или индиректна вреда (като спора в една друга тема), защото това би бил единствения "довод" против правенето на акаунт дори само за месинджър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване