Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Аз съм момиче на 14 години и съм висока 183 и нося 45 номер обувки! Майка ми и баща ми са ниски(по 170). Баща ми носи 42.5, а майка ми 39. Ще се радвам да чуя колко сте високи вие, на колко години сте и кой номер обувки носите. Знаете ли къде има магази с 45 номер обувки в България. Цената не е важна. Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значение има другите колко са високи и кой номер носят?

Важното е от къде могат да се купят удобни, качествени обувки от желания тип с въпросния номер. И защо само в България?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иди при треньор, ако имаш физиката - висок скок, ако нямаш значи баскетбол. И в двата спорта има нужда от хора 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А до сега от къде си купувала? Иначе има модели Unisex(подходящи и за мъже и за жени) Ето ти например джапанки https://m.aboutyou.nl/p/birkenstock/teenslipper-gizeh-340919. Има и затворени обувки.Но баш женски обувки според мен и в специялизираните магазини няма да намериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Ema Atanasova написа:

Здравейте! Аз съм момиче на 14 години и съм висока 183 и нося 45 номер обувки! Майка ми и баща ми са ниски(по 170). Баща ми носи 42.5, а майка ми 39. Ще се радвам да чуя колко сте високи вие, на колко години сте и кой номер обувки носите. Знаете ли къде има магази с 45 номер обувки в България. Цената не е важна. Благодаря предварително! 

Нормално при 1,80 височина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...