Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 4 минути, Колев60 написа:

То се подразбира бре Емчо, че няма смисъл от ремонт, а и никой няма да се занимава с телефон за 200 лева. По сервизите хората също се хранят. Не убеждавай "знаещите" .

Никъде не съм твърдял, че господата са незнаещи. Напротив, ако имат такъв телефон, те ще си го ремонтират и сами. Ще намерят частите или ще вземат на далавера донор за без пари и ще го използват него. Даже ще бият и майстора в сервиза, като почне да ги омайва, за да им вземе парите. Само, че не всеки ( за пореден път го казвам) има умения, знания,търговски усет и възможност да го направи.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не пълним темата с излишни неща, макар и не съвсем да са такива.

Намерих дисплей.

Заден капак не намерих за съжаление.

https://m.aliexpress.com/wholesale/Alcatel-3X-2019-display.html?searchType=mainSearch&keywords=Alcatel-3X-2019-display&shadingAction=&channel=direct

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Никъде не съм твърдял, че господата са незнаещи. Напротив, ако имат такъв телефон, те ще си го ремонтират и сами. Ще намерят частите или ще вземат на далавера донор за без пари и ще го използват него. Даже ще бият и майстора в сервиза, като почне да ги омайва, за да им вземе парите. Само, че не всеки ( за пореден път го казвам) има умения, знания,търговски усет и възможност да го направи.

За твое голямо учудване, в този форум всички умеят всичко.  Колко му е да бият един майстор в тези ремонти. Няма да се учудя, ако някой сподели че е измайсторил ракета и след два дни ще хвърка към космоса!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

За да не пълним темата с излишни неща, накар и не съвсем да са такива.

Намерих дисплей.

Заден капак не намерих за съжаление.

https://m.aliexpress.com/wholesale/Alcatel-3X-2019-display.html?searchType=mainSearch&keywords=Alcatel-3X-2019-display&shadingAction=&channel=direct

След този линк за спирам да коментирам. Виновен съм!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

След този линк за спирам да коментирам. Виновен съм!!!

Това дето излиза в търсачката не се знае дали ще стане, но едва ли ще поръча от aliexpress, най добре от донорски телефон да се търсят части в сервиз. 

Не си виновен за нищо, имаш мнение казваш го, уважавам това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, FusE написа:

Намерих дисплей.

преди 4 часа, Bryca03 написа:

И няколко месеца по-късно (днес) се счупи и предното стъкло. Дисплея видимо няма проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, DarkEdge написа:

Прочетох това, но няма да може да смени стъклкото дори да намери такова което е малко вероятно, стъклото е залепено за дисплея и свалянето иска голям опит с подходящи инструменти, макар някой да го правят с нагряване и корда. 

преди 4 часа, Bryca03 написа:

Здравейте. Преди няколко месеца преминах към телефон Alcatel 3X 2019. 

Звънни и попитай колко ще струва ремонта, преди всичко останало да правиш. 

http://gsm-service-sofia.bg/сервиз-за-телефони/сервиз-за-alcatel/?gclid=EAIaIQobChMIxd6J5_jo6QIVwp13Ch3GlAYkEAAYASAAEgI_NvD_BwE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите. Ситуацията довела до счупване, можеше да не е само върху телефона. Е, както се казва материална вещ. Но пък.. Защо трябваше така да става. Желателен е ремонта, защото просто ако има как да покажа в какво състояние е. Дисплея гледам, на всяко място работи, няма дефекти в цветовете, просто има пукнатини, но е противно и грозно. Имам протектор, но язък, че го имам.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да ти даде гаранция един сервиз трябва той да е осигурил резервните части :) ,не знам какво толкова умувате .Няма уважаващ себе си сервиз дето да бачка с "матриали " на клиента .Този телефон се разглобява трудно и си требе човек ,който знае какво прави .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

платих един от али и след седмица продавачът ми писа че не може да го изпрати. беше 5-10 долара по-евтин от другите оферти. влизам в темата да питам дали някой е поръчвал от 

maxbhi.com

ако правилно смятам е около 38 долара.

за незапознатите ще кажа - иде ли на митница 12 лева + ддс.

Clipboard01.jpg

what the ... ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...