Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Бих искал да Ви помоля да ми препоръчате програма, която е алтернативна на скайп. Последните версии са доста лоши, при споделяне на екран насича и скайпа се рестартира от време на време. Пробвах с ooVoo, но като го инсталирам не ме свързва със сървъра и не мога да си направя регистрация. Нужна им е програма за видео разговор и споделяне на екран. Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам я и нямате нужда от линк - https://meet.google.com/. Трябва само да се джойните всеки в акаунтите си на Google !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Martin Dinev написа:

Благодаря! :) 

Един съсздава срещата другите се добавят с линкчето което ще им споделиш. Ще се ориенртате после как се шерва екрана - долу в дясно от Present now бутона !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Martin Dinev написа:

Предпочитам нещо близко до скайп. Да си направя регистрация и да си добавя абонатите които сами нужни. 

Brosix

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телеграм - за сега не поддържа видео чат
Един от най-сигурните комуникатори.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Martin Dinev написа:

Предпочитам нещо близко до скайп. Да си направя регистрация и да си добавя абонатите които сами нужни. 

Тогава Discord също е алтернатива !

discord.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подрепям Джон Траволта. Дискорд е много лека и удобна програма и не иска големи ресурси. Настройва се лесно. Друга алтернатива е Майкрософт Тиймс. Тя също работи добре. Работя в момента и с двете така ми се налага 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям @JohnTRIVOLTA и @Емил Костов за Дискорд. Отначало бях супер против, но се наложи и сега не мога да се откажа от програмата (паралелно използвам и Скайп).

В уни-то, като платформа за преподаване, освен MS Teams, използваха BBB (BigBlueButton) и се оказа доста ефективно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този дискорд може ли да тръгне на уиндоус 7? Аз съм на 10, на на част от хората с които е нужно да се свържа са със 7-ца 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този дискорд може ли да тръгне на уиндоус 7? Аз съм на 10, на на част от хората с които е нужно да се свържа са със 7-ца 

Да, пише от Win 7 до по-новите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Martin Dinev написа:

Да в момента го ползвам на 7. Microsoft Teams също.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Martin Dinev написа:

Това е добре. Възможно ли е да се споделя екран. Може ли линк към програмата? 

Да, можеш да споделяш екран без никакъв проблем. Даже, за разлика от Скайп, можеш да избереш какво да споделиш, т.е. само конкретен прозорец или целият екран.

Ако все пак функцията за споделянето не ти е достатъчна (което, ме съмнява, защото базовото споделяне е екстра), можеш да ъпгрейднеш (да вземеш premium), където една от функциите е максимално качество и FPS при споделяне.

Линк (първият резултат в Google, не се изисква кой знае каква тренировка със Google сърч енджина :D )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не достатъчно ми е. Ако може линк и регистрация ще трябва да си направя, нали? 

преди 4 минути, Excelsior написа:

Линк (първият резултат в Google, не се изисква кой знае каква тренировка със Google сърч енджина :D )

Да, трябва ти регистрация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

discord над всичко, брат. само, че за да споделяш екран с перфектно качество треа да плащаш месечна такса от 5$ май беше. иначе споделяш 720п 30фпс ако не ти е проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване