Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз предлагам легенди да не  могат да се блокират, също така предлагам и създаването на различни лиги по интереси примерно Лига на програмистите, Лига на Линукс и т. н. Най добрите от всички лиги да стават Легенди и да могат да кандиндастват за модератори

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:Някои се взимат много на сериозно май... че и модератори искат да стават... :lol6:

И като гледам по какви критерии се "раздават" разните "титли", се убеждавам, че такова нещо като ясни критерии май няма...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да бе поне интрига да има

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:Определено те бива да се правиш на луд. :) Направо спретна вид конспирация на легендите ... :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, iИ.дИоNд.Ni написа:

:offtopic_s:Определено те бива да се правиш на луд. :) Направо спретна вид конспирация на легендите ... :) 

:offtopic_s: Нали?:) Ми харесвам да програмиам разни ИИ :) Поне да стане ясно кой за какво се бори  та да не им отиват усилията зян на ИИ-тата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, petie1 написа:

Поне да стане ясно кой за какво се бори

Не си ли разбрал???? Всеки се бори за вид внимание. ;) По-точно, да му се обърне внимание на вид негов проблем и/или мнение. 

Споделяйки мнение изразяваш вид съпричастност към някого. Дали другия ще ти обърне внимание или не, е друга тема. ;) 

Как бе рекламата: Благодарим за Вашето мнение. То бе полезно за нас. :) 

п.п. Малцина са благородници и благодарят по подходящ начин. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Аз предлагам легенди да не  могат да се блокират

На бас, че ще мога да блокирам легенда. Вече започнах да разбирам как работи онъз специална настройка на браузъра за скриване на нежелано съдържание и няма да е трудно да блокирам потребител и без да ползвам функцията за блокиране на форума. Обаче няма да кажа каква е тази настройка, за да не могат да разработят контра за нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Аз предлагам легенди да не  могат да се блокират, също така предлагам и създаването на различни лиги по интереси примерно Лига на програмистите, Лига на Линукс и т. н. Най добрите от всички лиги да стават Легенди и да могат да кандиндастват за модератори

Всяка жаба да си знае гьола. Всяка кифла да си знае мола.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И всеки месец да излъчват по един адмнистратор евентуално викам аз, даже да вземат да организират един преврат на Калин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, petie1 написа:

Аз предлагам легенди да не  могат да се блокират

Ако някой си е изпросил да го блокират това си е само негов проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, petie1 написа:

различни лиги по интереси примерно

Започваш с Лигата на политкомисарите и продължаваш нататък...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еха тази тема стана яката веселба...

преди 1 час, bulljo написа:

Може, може :ph34r: таман ша отцепят и лига на празнодумците, май ще е най-голяма.

Лигата на комиците ще е най голяма

преди 4 часа, Bubbles написа:

И всеки месец да излъчват по един адмнистратор евентуално викам аз, даже да вземат да организират един преврат на Калин.

Тъй тъй преврат ще се прави всеки месец че нещо много се плаче за "свободата на словото" каквото и да значи това

преди 5 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Не си ли разбрал???? Всеки се бори за вид внимание. ;) По-точно, да му се обърне внимание на вид негов проблем и/или мнение. 

Споделяйки мнение изразяваш вид съпричастност към някого. Дали другия ще ти обърне внимание или не, е друга тема. ;) 

Как бе рекламата: Благодарим за Вашето мнение. То бе полезно за нас. :) 

п.п. Малцина са благородници и благодарят по подходящ начин. ;) 

То внимание лесно се привлича трудно се задържа драги ми ИИ :)

Благодаря за рибките :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване