Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Задните копчета имаха някакво комбо с което да се активират от 2 копчета, но не мога да се сетя как беше, а не мога да намеря нищо... някой да знае

1525859174_242_review-philips-55pus8303-lcd-led-tv-for-varied-viewing-habits.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да има гравитационен сензор, който активира само тази страна, която е обърната нагоре /която се вижда/. Ако този сензор е повреден при падане на дистанционното, може да работи само едната страна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кажеш марка и модел на дистанционното може и да ти намерим упътване!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все едно не е ходил на училище. Устройствата си имат инструкция за употреба, обикновено на книжка, чете се. Поне в краен случай като твоя. 

А и не е забранено да питаш чичо ти Гошо (google) по мерка и модел на устройството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 книжка нямам, 2 проверих в гугъл не открих нищо, поне аз, знам, че има, но не открих. не се задълбочих в модел и т.н. защото всички филипс от този тип предполагам ще тръгват по един начин и просто, ако някой от тук имаше подобен модел и знае как да го стартира да каже, на бързо. и 4 актуализирах софтуера и се оправи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Edgar Hardison написа:

1 книжка нямам, 2 проверих в гугъл не открих нищо, поне аз, знам, че има, но не открих. не се задълбочих в модел и т.н. защото всички филипс от този тип предполагам ще тръгват по един начин и просто, ако някой от тук имаше подобен модел и знае как да го стартира да каже, на бързо. и 4 актуализирах софтуера и се оправи.

Това, че си показал картинка с едно дистанционно нищо не значи. И ми е много интересно какво си актуализирал??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Филипов написа:

Все едно не е ходил на училище. Устройствата си имат инструкция за употреба, обикновено на книжка, чете се. Поне в краен случай като твоя. 

А и не е забранено да питаш чичо ти Гошо (google) по мерка и модел на устройството.

Хората ако мислеха така, 2/3 от tech support щяха да останат без работа :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия български форуми служат само за нареждане и заяждане, но не и за помощ. Ясно е, че трябва модел и т.н. прави сте. Пуснах набързо темата, ако някой по запознат знаеше, можеше да отговори само докато му кажа че е филипс и да види дистанционото. Друг е въпроса, че хората влизат в интернет да се закачат. Актуализирах му софтуера и се оправи. Иначе тоз не тачил филипси, сигурно имаш телевизор от преди 15 години,  мен какво ме бърка какво тачиш. Българска работа.  Колкото пъти да влеза във форума и да питам нещо, помощ не получавам, само се нервя какви хора живеят в България. Книжка имало , това имало. Ако нямам книжка както е в случая или не мога да го намеря в гугъл, защото не прекарвам дните си на компа, като вас да кажем, а просто търся бърза помощ от някой, който има подобен ТВ, сигурен съм, че с всеки филипс се активира по 1 начин или имат сходни проблеми. Мен ми е ясно, че тук влизат какви ли не хора, които няма как да им помогнеш, ако не дадат конкретика. Туй за какво било, оня не тачил филипс, защо тия хора пишат по темите не мога да разбера? Това не е ли в разрез с правилата? Какъв е смисъла от спамерите във форума, като тия пичове тука? И не търся на готово, защото някой това чакат и сега ще кажете, търсих , но не открих и пуснах тема. И, ако вместо спам се пишат неща за телевизора и да е по темата, ще е доста по-полезно, все пак мисля, че форума е за това, да се научават и коментират неща свързани с темата. Тука виждам 2 коментара свързани с темата, и то, ако сме на живо сигурно ще ме пребият, няма смисъл да се пише според мен излишно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в след като актуализира софтуера, как се активира задната страна на дистанционното с бутоните ? Използваш ли комбинация бутони за включване ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирах го и след това го свързах с 3 сек задържане на бутона PAIR, който преди актуализацията не ставаше да свърже задната част, мислих, че отзад се свързва , а то е отпред, но така или иначе не ставаше преди актуализацията на софтуера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказва се, че проблема не е бил в дистанционното, защото след актуализацията са се "сдвоили" с телевизора нормално.

Изпробвай сензора за който писах в първия си пост,  дали блокира бутоните, които остават отдолу.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване