Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Обръщам и специално внимание на @Емил Костов да помогне, тъй като е част от системата, а никой от служителите не е наясно какво може и какво не в тази компания.
Преди 6 месеца бях планувал да спра IPTV след като изтече договора и да остана само с интернет, тъй като вече ползвам друга услуга на IPTV. За съжаление една ранна утрин ми се обажда колекторска фирма да организира новият ми настоящ договор и то ДВА МЕСЕЦА преди да изтече стария! Което е повече от странно. След като дамата изчете условията за нов договор от 24 месеца, признавам че беше доста добра и ясна в мисията, аз отбелязах за желанието да прекратя телевизия. Не знам с каква идея го направи, но смятам че бях излъган, защото тя обяви, че комбиниран пакет ми е по-евтин с близо около 3 лв. отколкото самостоятелен - (ОТНОВО)!!!? По нейни думи ще плащам 37 лв. на месец (само за интернет), докато комбинирано (Телевизия + Интернет) ще бъде 33 лв. Сумите са някакви приблизителни, защото не ги фиксирам. След приключване сделката проверявам офертите и виждам (Интернет само) 15 лв.! Ха, бе мама му и прасе, нали условието беше в полза на комбинирания пакет. Реших, че е сменила тарифата от 24 месеца на 12 месеца договор. При което 15 лв. стават на 29.80 лв. Реално промоционалната цена с комбинация (Интернет + ТВ) трябва да е 12.80 лв. Или ако искам от 100 мбпс на 300 мбпс да е 15.86 лв. като направи впечатление, че каза, че не мога да премина на 300. Тъй като имаше и десерт да включа мобилен интернет с подарък таблет, а ми трябваше такъв нет, трябваше да се заплаща по още 12 лв. с което всичко стана (29.80+12) = 42 лв. говоря приблизителни стойности. Друг вариант е да изчислява не за 12 месеца, а за такса без договор! Това обаче не ми се споменава.

Но да дойда и на основния мъчещ въпрос. Идеята е да спра телевизията, но TVGO да остане. По това всички служители не дават ясна компетенция и всеки лъже за да скрие безхаберието. Една каза, че остава само безплатния Free пакет от 30 програми при възможни 200. От 123 обявява, че спирането на телевизията спира напълно TVGO достъпа! После трети човек казва, че TVGO може да ползвам ако не с Телевизия, то с мобилен интернет за отделна услуга отново. Да, но дали ще мога да гледам на компютъра, тъй като си мисля, че услугата е обвързана с ID на рутера. Една погрешна стъпка и ще страдаме с години! Да плащаме двукратно повече или да изгубим услуга. Та основния въпрос - може ли да ползвам само интернет и TVGO? Ако може, дали е вярно, че мобилния интернет ще ми даде достъп само с акаунт и парола да гледам и от компютър?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега, че нещо не разбрах. За какви стари, нови договори говориш, че и за колекторски фирми. Виж с в момента в договора какво пише. Отиди в център на Виваком и виж какво дължиш от стария договор като за начало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Емил Костов от центъра ми казват, че мога да подновя договора точно в определена дата след два месеца. В същото време няколко човека твърдят, че по това време може промоцията да е друга или да няма такава. Това не е в момента от значение, колкото до факта около TVGO, който най-много ме смущава. Искам тази услуга да е задължителна, но IPTV не ми е необходима повече. По този въпрос какво може да се направи? :begging:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Бонбон с катран! написа:

@Емил Костов от центъра ми казват, че мога да подновя договора точно в определена дата след два месеца. В същото време няколко човека твърдят, че по това време може промоцията да е друга или да няма такава. Това не е в момента от значение, колкото до факта около TVGO, който най-много ме смущава. Искам тази услуга да е задължителна, но IPTV не ми е необходима повече. По този въпрос какво може да се направи? :begging:

Може да имаш TVGO без да имаш IPTV. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашите в България са IPTV и Интернет(второто почти не се ползва щото са стари хора и хабер си нямат от компютри, ама на заради мене го държат че да чат патвидео разговори), аз имам приложението TVGO ама за жалост извън България не мога да се логна. По спомени в началото като го пуснаха се изискваше задължително мобилен интернет на виваком, не работеше даже през рутера им, после го промениха.
Алтернативи на TVGO бол, поразрови се и ще останеш изненадан.

Апропо Емо в гугъл плей има две приложения TVGO на Vivacom, просто съм любопитен защо(Идвете са български)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Bubbles написа:

Нашите в България са IPTV и Интернет(второто почти не се ползва щото са стари хора и хабер си нямат от компютри, ама на заради мене го държат че да чат патвидео разговори), аз имам приложението TVGO ама за жалост извън България не мога да се логна. По спомени в началото като го пуснаха се изискваше задължително мобилен интернет на виваком, не работеше даже през рутера им, после го промениха.
Алтернативи на TVGO бол, поразрови се и ще останеш изненадан.

Апропо Емо в гугъл плей има две приложения TVGO на Vivacom, просто съм любопитен защо(Идвете са български)?

Как 2 приложения.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Може да имаш TVGO без да имаш IPTV. 

Тоест - трябва да сключа договор за интернет + какво? Или oтделна услуга има за TVGO? Ако например, имам само и единствено интернет, и след време желая и TVGO какъв съвет ще ми дадат за да получа пълния списък?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Бонбон с катран! написа:

Тоест - трябва да сключа договор за интернет + какво? Или oтделна услуга има за TVGO? Ако например, имам само и единствено интернет, и след време желая и TVGO какъв съвет ще ми дадат за да получа пълния списък?

Ако позлваш чист TVGO без интернет няма да имаш всичките канали. Иначе може да си го гледаш на каквото искаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Как 2 приложения.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vivacom.tvgo
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.huawei.bulgaria

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Bubbles написа:

От тук си сваляш приложението. Като се логнеш с user/pass вече зависи на какъв пакет си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

От тук си сваляш приложението. Като се логнеш с user/pass вече зависи на какъв пакет си.

Ok Благодаря ти! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Bubbles написа:

Ok Благодаря ти! :)

Иначе имаш 60 канала ако си без телевизия и 90 канала ако си с телевизия. Допълнително може вече да си добавиш филмови и спортни канали.Също така внимавай с услугите комбинирай и спести, защото като изтече договорът цените са други. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

То е ясно, че от там го сваля, ама защо са две приложенията?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, halek написа:

То е ясно, че от там го сваля, ама защо са две приложенията?

Вторият линк не ми излиза. Приложението е едно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Иначе имаш 60 канала ако си без телевизия и 90 канала ако си с телевизия. Допълнително може вече да си добавиш филмови и спортни канали.Също така внимавай с услугите комбинирай и спести, защото като изтече договорът цените са други. 

Аз съм със сателитна тв и интернет по кабел. В TVGO има само базовите програми двайсетина май или по-малко.

32 ги преброих

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, halek написа:

Аз съм със сателитна тв и интернет по кабел. В TVGO има само базовите програми двайсетина май или по-малко.

Може да си смениш пакета. В момена си само с free версията вероянто.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Може да си смениш пакета. В момена си само с free версията вероятно.

Не искам да ги разменям, аз и тези не ги гледам. Само питам, как може да се има пълния пакет. Автора на темата май същото го интересуваше?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, halek написа:

Не искам да ги разменям, аз и тези не ги гледам. Само питам, как може да се има пълния пакет. Автора на темата май същото го интересуваше?

Абонираш се за него.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Емил Костов написа:

Вторият линк не ми излиза. Приложението е едно.

spacer.png

spacer.png

Хаха тука стана като 123. 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Ако позлваш чист TVGO без интернет няма да имаш всичките канали. Иначе може да си го гледаш на каквото искаш.

Проблемът е, че интернет имам - оптичен! А сега трябва да имам и TVGO пълен пакет, без екстра пакети, които при успех ще поръчам и HBO. Въпросът е, че имам съмнение за скопен вариант за чужди потребители или потребители, които не ползват телевизия (в случая моята е IPTV). Например, чува се за мобилен трафик мегабайти към TVGO - аз това го разбирам, че трябва да използваш приложението от гугъл плей. Че само то може да отчита този трафик. Аз от телефонче не искам да гледам тази телевизия. Затова има и уеб версия за персонален компютър. Там не знам в какво се изразява премиума, може би отключват опциите само след доказване, че имаш и друга услуга освен оптичен интернет. На драго сърце ще платя TV GO, стига да не ме насилват и с още неща. Та варианта с мобилен план вероятно няма да ми свърши работа, ако касае за гледане само през смартфона.
https://boulevardbulgaria.bg/articles/vivacom-prenapisva-pravilata-s-uslugata-tv-go
Има ли някаква друга обремененост, която не знаем? Изглежда и ти самия не знаеш достатъчно, аз предположих този момент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Бонбон с катран! написа:

Проблемът е, че интернет имам - оптичен! А сега трябва да имам и TVGO пълен пакет, без екстра пакети, които при успех ще поръчам и HBO. Въпросът е, че имам съмнение за скопен вариант за чужди потребители или потребители, които не ползват телевизия (в случая моята е IPTV). Например, чува се за мобилен трафик мегабайти към TVGO - аз това го разбирам, че трябва да използваш приложението от гугъл плей. Че само то може да отчита този трафик. Аз от телефонче не искам да гледам тази телевизия. Затова има и уеб версия за персонален компютър. Там не знам в какво се изразява премиума, може би отключват опциите само след доказване, че имаш и друга услуга освен оптичен интернет. На драго сърце ще платя TV GO, стига да не ме насилват и с още неща. Та варианта с мобилен план вероятно няма да ми свърши работа, ако касае за гледане само през смартфона.
https://boulevardbulgaria.bg/articles/vivacom-prenapisva-pravilata-s-uslugata-tv-go
Има ли някаква друга обремененост, която не знаем? Изглежда и ти самия не знаеш достатъчно, аз предположих този момент.

Ако го ползваш през мобилната мрежа в зависимост от пакета имаш мегабайти само към TVGO. Иначе може да си го ползваш и на компютър.

преди 35 минути, Bubbles написа:

spacer.png

spacer.png

Хаха тука стана като 123. 😁

Едно и също е приложението. Може и от страницата на Виваком да го свалиш. Хайде стига и ти. Зависи на какъв пакет си. Това е вече на ниво профил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Емил Костов написа:

Ако го ползваш през мобилната мрежа в зависимост от пакета имаш мегабайти само към TVGO. Иначе може да си го ползваш и на компютър.

Едно и също е приложението. Може и от страницата на Виваком да го свалиш. Хайде стига и ти. Зависи на какъв пакет си. Това е вече на ниво профил.

Аз да покажа бре, понеже явно по някаква причина не упсяваш да видиш едното. :zipper:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих отговорът при симулация на абонамент с интернет. Всичко е 6. Обичам ви Виваком! :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, JKirilov написа:

Почти по темата - как се нарича SIM карта само за интернет? В А1 не можах да се ориентирам...

Няма сим карта за интеннет. Имаш възможности за Data, voice или и за двете. Зависи на какъв пакет си. Картатра се настройва по това каква услуга използваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване