Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Преинсталация

Препоръчан отговор

Здравейте бях сложил повреден хард диск в моя компютър и той повреди моят windows и се наложи преинсталация инсталирах нов windows както трябва и след избирането на диска и завършването на тези работи нали има първи рестарт преди да започне пълната инсталация и получавам грешка след рестарта те бяха две гледах клипче в youtube отварял някъде си cmd пиша някакви неща но до някой команди изписа че нямам достъп но все пак ето ви грешката ми благодаря ако някой може да ми каже fix

AA16F2CB-8684-4697-8A59-0F26BB07EF02.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Емил Костов написа:

Сега на здрав диск ли го инсталираш????

Да инсталирам на хард дискат който си беше windows преди 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _MrSoj123BG_ написа:

Да инсталирам на хард дискат който си беше windows преди 

А откъде си сигурен, че този диск е здрав???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

А откъде си сигурен, че този диск е здрав???

След като той прецака моят windows ток зареждаше но с много грешки от windows а не от самият него смисл хард диска нямаше никякъв проблем след като сложих разваленият по някакъв начин той прецака моят windows

И след инсталация ето тази грешка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _MrSoj123BG_ написа:

След като той прецака моят windows ток зареждаше но с много грешки от windows а не от самият него смисл хард диска нямаше никякъв проблем след като сложих разваленият по някакъв начин той прецака моят windows

И след инсталация ето тази грешка

Като за начало си провери хард диска за грешки. Имаш ли друг компютър, към който може да го закачиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Като за начало си провери хард диска за грешки. Имаш ли друг компютър, към който може да го закачиш?

Как точно да го проверя да имам друг но той е много стар и не мисля че ще успея да го изтествам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, _MrSoj123BG_ написа:

Как точно да го проверя да имам друг но той е много стар и не мисля че ще успея да го изтествам

Единият вариант е да го закачиш за друга машина и да го провериш. Другият вариант е да си направиш жива флашка или диск с операционна система или с HirenBoot софтуера и чрез тях да провериш самия хард диск. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Емил Костов написа:

Единият вариант е да го закачиш за друга машина и да го провериш. Другият вариант е да си направиш жива флашка или диск с операционна система или с HirenBoot софтуера и чрез тях да провериш самия хард диск. 

Да тествах го живота му е на 0 и мн мн сектори лоши възможно ли е дя съм го убил в другия хард диск

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _MrSoj123BG_ написа:

Да тествах го живота му е на 0 и мн мн сектори лоши възможно ли е дя съм го убил в другия хард диск

Не, просто с течение на времето като работят се пвреждат.Купуваш си нов. Няма друг вариант.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Емил Костов написа:

Не, просто с течение на времето като работят се пвреждат.Купуваш си нов. Няма друг вариант.

Купих си нов и при опит на инсталация получавам грешка 0x803000024

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, _MrSoj123BG_ написа:

Купих си нов и при опит на инсталация получавам грешка 0x803000024

На кой етап от инсталацията ти дава тази грешка? Флашката за MBR или UEFI я правиш? В BIOS всичко настроено ли е коректно? Опитай на друг USB порт - по възможност 2.0 Направи на ново инсталационната флашка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, NewRedDragon написа:

На кой етап от инсталацията ти дава тази грешка? Флашката за MBR или UEFI я правиш? В BIOS всичко настроено ли е коректно? Опитай на друг USB порт - по възможност 2.0 Направи на ново инсталационната флашка.

Направих с флашка която и преди съм инсталирал хард диска е нов

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _MrSoj123BG_ написа:

Направих с флашка която и преди съм инсталирал хард диска е нов

Прочети какво те питах. Направи наново флашката или опитай с друга. Провери си и настройките в BIOS

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Прочети какво те питах. Направи наново флашката или опитай с друга. Провери си и настройките в BIOS

Не знам кой точно настройки гледах в интернет фих но при мен е по различно с дъно asrock fatality b250 k4 съм

преди 11 минути, NewRedDragon написа:

Окей ще опитам възможно ли да е от самото кабелче което сата кабелчето защото не използвам стандартното да го пробвам на стандарното ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, hudyr написа:

Ако обичаш, спри да бъзикаш компютъра и го остави в компетентни ръце.

да цитирам една малка книжка: "...И като прокара разсеяно пръсти по клавиатурата на някакъв непознат компютър, пресегна се и натисна едно подканващо голямо червено копче под близкия екран. Екранът светна и се появиха думите АКО ОБИЧАТЕ, НЕ НАТИСКАЙТЕ ПОВЕЧЕ ТОЗИ БУТОН. Артър потрепера. "

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване