Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Да споделим бенчмарк със Cinebench R23

Препоръчан отговор

По актуална дискусия от темата за Geekbench. Тук може да ги мерим по Cinebench.

Актуалната версия е R23 ,затова не виждам смисъл нова тема да е със старата масова версия R20.

Лаптопа

etj6Sbh.jpg

ето и как е с тока. Държеше 46-47 вата по време на теста. Тези 60 не можах да ги видя докато сменя таба.

10Gntf9.jpg

А ето и стоков 1600

1PnbCTq.jpg

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо е така при теб. И предния път това написа а другите ги виждаха. Да каже още някой дали не ги вижда. Но по принцип са от споделен албум от гугъл с директен линк. Ако виждаш скрийншота от другата тема,трябва да виждаш и тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Tommygun написа:

Не знам защо е така при теб. И предния път това написа а другите ги виждаха. Да каже още някой дали не ги вижда. Но по принцип са от споделен албум от гугъл с директен линк. Ако виждаш скрийншота от другата тема,трябва да виждаш и тях.

Да, но не. Оправи си линковете, че само дедови@ се вижда.:D А тази глупост р23 е пълен шит. От мен да го знаеш.;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

Да каже още някой дали не ги вижда.

И при мен не се виждат.

Ето теста при мен.

Capture1.png

Capture2.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъпия форум не ми дава да си редактирам мнението.

А така как е?

ABSRlIqpiEFDWkzQPuyxhTl2Ii_k6_zCEt8Fwucw

JZhQGJXuKSd4JRKaE03wDqMLB--wFe0A9CzQIOj9

B_fjOhSfWu_nY_Krv9RezMVkPBZzqIjVjN3hBdve

преди 1 час, Jorge написа:

Да, но не. Оправи си линковете, че само дедови@ се вижда.:D А тази глупост р23 е пълен шит. От мен да го знаеш.;)

Би ли споделил защо. От това ,което прочетох е просто съобразена версия с новата версия на софтуера и трябва да показва по-реално разликите, дори и с най-новите процесори.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без клок, Ryzen 1600 AF, RAM @3200 MHz. През това време си цъках из фейс и други сайтове из браузъра, цял ден не съм рестартирал, има доста отворени неща (макар и да заемат нищожен % CPU) - utorrent, skype и други.

E6HCyAK.png

преди 35 минути, Tommygun написа:

Тъпия форум не ми дава да си редактирам мнението.

Как да не дава? Горе в дясно имаш многоточие.

Да, сега гледам и моето мнение преди 2 часа също не позволява редакция, изглежда има определен период, в който може да се редактира.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече би трябвало да се виждат и моите в първия пост.

Ванила 1600 200 точки надолу от AF...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване