Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лекари на свобода

Въпросник:  

12 гласували потребители

1. 1. Вредил ли е лекар на Вашето здраве?

2. 2. Искан ли Ви е подкуп от лекар?

3. 3. Били ли сте свидетел на нарушение на закон/и от лекар?

Препоръчан отговор

Не искам да го напиша в прав текст. Въпросът ми е много прост - патили ли сте си от лекари - вие, роднини, приятели?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах с 3 ДА и си мисля, че над 90% от гласувалите ща са имали близки срещи с трите ДА-та.
Болна тема! Както и всичко останало на този свят. :( 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, JKirilov написа:

В Токуда като ти кажат "Трябва да дариш 200 лева" какво е, че гласувах с не? ;)

Не те разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Myanmar написа:

Не искам да го напиша в прав текст. Въпросът ми е много прост - патили ли сте си от лекари - вие, роднини, приятели?

В частна клиника, когато си плащам в България не. Само, когато чуят здравна каса и става ужас.

Другото, което не ми харесва, че децата и пенсионерите са в един коридор и чакат за един лекар. Няма педиатър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Myanmar написа:

Даже няма да си отварям устата за какво става на въпрос. СТРАШНО е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зъболекарите са ужасни в България. Ужас, не пожелавам на никого да ходи на зъболекар в България. Дори всичко да си платиш, пак е ужас. 10 процента сигурно са истинските зъболекари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, acnekt написа:

Зъболекарите са ужасни в България. Ужас, не пожелавам на никого да ходи на зъболекар в България. Дори всичко да си платиш, пак е ужас. 10 процента сигурно са истинските зъболекари.

Зависи къде си ходил. Ак си бил в някоя от клиниките там е пълен цирк, за най дребното нещо като Пулпит например те пращат да обиколиш всичките им кабинети за което естествено да си платиш и чак тогава заболекаря блоговолява да ти бие упойката и да изкара нерва или да ти сложи аррсен(ако предпочиташ), а като питаш защо подяволите им е рентгенова снимка на зъб с пулпит и дупка колкото Марианската падина тъпака ти ти отговаря :Ми за да видя къде е нерва...:hang:".
Има естествено и такива които са си просто некадърни и/или небрежни, но има и добри все пак.

По съществената тема, само ще кажа че преди 7-8 години имах огромното желание да удуша една свиня в бяла престилка, не ми се говори за това защото темата е отвратителна, но ще кажа само това : Има истински лекари но те се броят на пръстите на едната ръка, всичките останали без изключение са търгаши и хич нямат място в болниците и поликлиниките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Bubbles написа:

Зависи къде си ходил. Ак си бил в някоя от клиниките там е пълен цирк, за най дребното нещо като Пулпит например те пращат да обиколиш всичките им кабинети за което естествено да си платиш и чак тогава заболекаря блоговолява да ти бие упойката и да изкара нерва или да ти сложи аррсен(ако предпочиташ), а като питаш защо подяволите им е рентгенова снимка на зъб с пулпит и дупка колкото Марианската падина тъпака ти ти отговаря :Ми за да видя къде е нерва...:hang:".
Има естествено и такива които са си просто некадърни и/или небрежни, но има и добри все пак.

По съществената тема, само ще кажа че преди 7-8 години имах огромното желание да удуша една свиня в бяла престилка, не ми се говори за това защото темата е отвратителна, но ще кажа само това : Има истински лекари но те се броят на пръстите на едната ръка, всичките останали без изключение са търгаши и хич нямат място в болниците и поликлиниките.

Не само това. Имена няма да споменавам.

Сложиха някаква упойка на ХХХ. После го накараха да легне ХХХ в хоризонтално положение на височина от пода 20 см. Доста странно, защо в легнало положение? 
1 седмица не може да се свести от упокойката ХХХ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тръгнах да пиша, но се спрях. Такива неща са правени вероятно в концлагерите. Не ми се споделят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вярвам много повече на българските лекари, от колкото на тия тиквеници западняците.Нашите лекари са много много по-кадърни.И не само лекари, във всички браншове сме много по-кадърни.За съжеление обаче тия кадърни хора са смачкани от шибаната лайняня държава с мизерни възнаграждения, и хората спряха да си гледат работата, а мислят само как да оцелеят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Alon_zo написа:

И не само лекари, във всички браншове сме много по-кадърни.

Навсякъде е пълно с идиоти. Няма услуга, която да заплатиш и да не се сблъскаш с чудовищна некомпетентност. На този фон разбрах, че просто са ти ниски критериите, щом хареса и медиците в България.

Аз, признавам си, често не смея да попитам "специалисти", за да не присъствам на сконфузеността им от безпомощността да отговорят или поне да отговорят правилно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Alon_zo написа:

Аз вярвам много повече на българските лекари, от колкото на тия тиквеници западняците.Нашите лекари са много много по-кадърни.И не само лекари, във всички браншове сме много по-кадърни.За съжеление обаче тия кадърни хора са смачкани от шибаната лайняня държава с мизерни възнаграждения, и хората спряха да си гледат работата, а мислят само как да оцелеят.

Стига с тия възнаграждения, не се ли наядохте вече? Колкото и да д ви дават все е малко, все не стига.
Още повече пък лекарите които масово печелят десетки и стотици хиляди левове всеки месец а повечето не вършат нищо друго освен да хленчат.
Има професии като Лекарксата, пожарникарската, полицейската и учителската които преди всичко са свързани с призвание, да призванието къща не храни, но това не променя факта че когато работиш нещо такова на първо място трябва да е то, защото тези професии са звързани пряко с това да помагаш на хората, за това си учил, за това си започнал тази работа. Ако си отишъл там само за пари, мешката и бегай некъде другаде.
И преди да ми кажеш нещо, преди напусна България бях в сферата на образванието, не казвам учител защото по-скоро помагах в учебния процес, но съм извършвал и тези функции когато се е налагало и не не съм напуснал родината заради пари, нотва е друга тема. Факта е че в тези професии ти си там за хората без значение кои са, ти си ДЛЪЖЕН да им помагаш. А пари са нужни всеки му, в такъв свят живеем(Уви), обаче трябва да се научим че има и по-важни неща от тях, в противен случай сме загубени като вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Дрън дрън Ярина! Българина има ли от нещо от, което да е доволен?

На мен въпроса ми звучи като:

Патилили сте от автомонтьор? Да!

Лекарите с какво са по различно?И те правят грешки, и те няма как да знаят всичко, и на тях не им достигат парите и искат да изкарат нещо под масата, да си нахранят децата.И те имат дни, които ,,не са им дни,, За иляду леа никога не се бих навил, да стана лекар в България.Ако съм български лекар по точковата система веднага ме удобряват за емиграция в Канада.Билетчето самолетчето, и въобще няма да се занимавам с цървули.

Аз пък съм доволен от българските лекари.Само добро съм видял от тях.В България има много кадърни хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Чингис Хан написа:

Дрън дрън Ярина! Българина има ли от нещо от, което да е доволен?

На мен въпроса ми звучи като:

Патилили сте от автомонтьор? Да!

Лекарите с какво са по различно?И те правят грешки, и те няма как да знаят всичко, и на тях не им достигат парите и искат да изкарат нещо под масата, да си нахранят децата.И те имат дни, които ,,не са им дни,, За иляду леа никога не се бих навил, да стана лекар в България.Ако съм български лекар по точковата система веднага ме удобряват за емиграция в Канада.Билетчето самолетчето, и въобще няма да се занимавам с цървули.

Аз пък съм доволен от българските лекари.Само добро съм видял от тях.В България има много кадърни хора.

абе не видя добро Ицето

Бог да го прости светла му памет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, haidukpikaso написа:

абе не видя добро Ицето

Бог да го прости светла му памет

Е не видял добро....    Достатъчно добро видя от живота.Господ едно дава друго взима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингис Хан написа:

Е не видял добро....    Достатъчно добро видя от живота.Господ едно дава друго взима.

Е не му беше времето, рано му беше да си тръгва от тук

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...