Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпросник:  

12 гласували потребители

1. 1. Вредил ли е лекар на Вашето здраве?

2. 2. Искан ли Ви е подкуп от лекар?

3. 3. Били ли сте свидетел на нарушение на закон/и от лекар?

Препоръчан отговор

Не искам да го напиша в прав текст. Въпросът ми е много прост - патили ли сте си от лекари - вие, роднини, приятели?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувах с 3 ДА и си мисля, че над 90% от гласувалите ща са имали близки срещи с трите ДА-та.
Болна тема! Както и всичко останало на този свят. :( 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, JKirilov написа:

В Токуда като ти кажат "Трябва да дариш 200 лева" какво е, че гласувах с не? ;)

Не те разбрах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Myanmar написа:

Не искам да го напиша в прав текст. Въпросът ми е много прост - патили ли сте си от лекари - вие, роднини, приятели?

В частна клиника, когато си плащам в България не. Само, когато чуят здравна каса и става ужас.

Другото, което не ми харесва, че децата и пенсионерите са в един коридор и чакат за един лекар. Няма педиатър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Myanmar написа:

Даже няма да си отварям устата за какво става на въпрос. СТРАШНО е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зъболекарите са ужасни в България. Ужас, не пожелавам на никого да ходи на зъболекар в България. Дори всичко да си платиш, пак е ужас. 10 процента сигурно са истинските зъболекари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, acnekt написа:

Зъболекарите са ужасни в България. Ужас, не пожелавам на никого да ходи на зъболекар в България. Дори всичко да си платиш, пак е ужас. 10 процента сигурно са истинските зъболекари.

Зависи къде си ходил. Ак си бил в някоя от клиниките там е пълен цирк, за най дребното нещо като Пулпит например те пращат да обиколиш всичките им кабинети за което естествено да си платиш и чак тогава заболекаря блоговолява да ти бие упойката и да изкара нерва или да ти сложи аррсен(ако предпочиташ), а като питаш защо подяволите им е рентгенова снимка на зъб с пулпит и дупка колкото Марианската падина тъпака ти ти отговаря :Ми за да видя къде е нерва...:hang:".
Има естествено и такива които са си просто некадърни и/или небрежни, но има и добри все пак.

По съществената тема, само ще кажа че преди 7-8 години имах огромното желание да удуша една свиня в бяла престилка, не ми се говори за това защото темата е отвратителна, но ще кажа само това : Има истински лекари но те се броят на пръстите на едната ръка, всичките останали без изключение са търгаши и хич нямат място в болниците и поликлиниките.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Bubbles написа:

Зависи къде си ходил. Ак си бил в някоя от клиниките там е пълен цирк, за най дребното нещо като Пулпит например те пращат да обиколиш всичките им кабинети за което естествено да си платиш и чак тогава заболекаря блоговолява да ти бие упойката и да изкара нерва или да ти сложи аррсен(ако предпочиташ), а като питаш защо подяволите им е рентгенова снимка на зъб с пулпит и дупка колкото Марианската падина тъпака ти ти отговаря :Ми за да видя къде е нерва...:hang:".
Има естествено и такива които са си просто некадърни и/или небрежни, но има и добри все пак.

По съществената тема, само ще кажа че преди 7-8 години имах огромното желание да удуша една свиня в бяла престилка, не ми се говори за това защото темата е отвратителна, но ще кажа само това : Има истински лекари но те се броят на пръстите на едната ръка, всичките останали без изключение са търгаши и хич нямат място в болниците и поликлиниките.

Не само това. Имена няма да споменавам.

Сложиха някаква упойка на ХХХ. После го накараха да легне ХХХ в хоризонтално положение на височина от пода 20 см. Доста странно, защо в легнало положение? 
1 седмица не може да се свести от упокойката ХХХ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръгнах да пиша, но се спрях. Такива неща са правени вероятно в концлагерите. Не ми се споделят...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз вярвам много повече на българските лекари, от колкото на тия тиквеници западняците.Нашите лекари са много много по-кадърни.И не само лекари, във всички браншове сме много по-кадърни.За съжеление обаче тия кадърни хора са смачкани от шибаната лайняня държава с мизерни възнаграждения, и хората спряха да си гледат работата, а мислят само как да оцелеят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Alon_zo написа:

И не само лекари, във всички браншове сме много по-кадърни.

Навсякъде е пълно с идиоти. Няма услуга, която да заплатиш и да не се сблъскаш с чудовищна некомпетентност. На този фон разбрах, че просто са ти ниски критериите, щом хареса и медиците в България.

Аз, признавам си, често не смея да попитам "специалисти", за да не присъствам на сконфузеността им от безпомощността да отговорят или поне да отговорят правилно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Alon_zo написа:

Аз вярвам много повече на българските лекари, от колкото на тия тиквеници западняците.Нашите лекари са много много по-кадърни.И не само лекари, във всички браншове сме много по-кадърни.За съжеление обаче тия кадърни хора са смачкани от шибаната лайняня държава с мизерни възнаграждения, и хората спряха да си гледат работата, а мислят само как да оцелеят.

Стига с тия възнаграждения, не се ли наядохте вече? Колкото и да д ви дават все е малко, все не стига.
Още повече пък лекарите които масово печелят десетки и стотици хиляди левове всеки месец а повечето не вършат нищо друго освен да хленчат.
Има професии като Лекарксата, пожарникарската, полицейската и учителската които преди всичко са свързани с призвание, да призванието къща не храни, но това не променя факта че когато работиш нещо такова на първо място трябва да е то, защото тези професии са звързани пряко с това да помагаш на хората, за това си учил, за това си започнал тази работа. Ако си отишъл там само за пари, мешката и бегай некъде другаде.
И преди да ми кажеш нещо, преди напусна България бях в сферата на образванието, не казвам учител защото по-скоро помагах в учебния процес, но съм извършвал и тези функции когато се е налагало и не не съм напуснал родината заради пари, нотва е друга тема. Факта е че в тези професии ти си там за хората без значение кои са, ти си ДЛЪЖЕН да им помагаш. А пари са нужни всеки му, в такъв свят живеем(Уви), обаче трябва да се научим че има и по-важни неща от тях, в противен случай сме загубени като вид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване