Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Компютъра днес стана страшно бавен , и отделно имам 7 папки, които не могат да се изтрият по никакъв начин ( пробвах през Safe Mode, и с програма за триене на папки )  Не се получава, стоят си папките на DSKTOPA..

FRST.txt Addition.txt

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се разбира дали това са папки от лог файла, но за тези ли става въпрос?

Error(1) reading file: "C:\Users\Antonio\Desktop\You made your self "
Error(1) reading file: "C:\Users\Antonio\Desktop\UntitledThe rock - Dwayne Johnson HARD WORKOUT "
Error(1) reading file: "C:\Users\Antonio\Desktop\UntitledINSANE INSANE MUSCLE FLEXING MUSCLE FLEXING "
Error(1) reading file: "C:\Users\Antonio\Desktop\The rock - Dwayne Johnson HARD WORKOUT "
Error(1) reading file: "C:\Users\Antonio\Desktop\INSANE MUSCLE FLEXING "
Error(1) reading file: "C:\Users\Antonio\Desktop\Flexing Shredded Muscle "
Error(1) reading file: "C:\Users\Antonio\Desktop\Fit Sexy Girl Workout - Female Motivation "

Прилича на омазани права (или на премахнати такива) и затова Windows и програмите нямат достъп до тях.

Запазете прикачения файл на десктопа.

fixlist.txt

Стартирайте FRST64.exe и натиснете FIX веднъж.

Прикачете съдържанието на лог файла fixlog.txt, който ще се създаде на десктопа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за тези папки става въпрос... Появяват се когато приключа с обработката на видео от Camtasia, видеа няма вътре, идват празни папки ...

Fixlog.txt

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ги намира. Може би, защото има някакви специални символи. Нека да пробваме още нещо. Изпълнете следния скрипт:

fixlist.txt

и публикувайте резултатите.

Ако не се получи тогава стартирайте следния инструмент:

https://dox.abv.bg/download?id=12ac5e5f17

Отидете на File => вдясно разгърнете Local Disk (C:) => Users => Antonio (при мен на снимката е FFreestyleRR) => Desktop => кликнете с десен бутон на желаните папки, които искате да изтриете (една по една) и изберете Force Delete

Untitled.png

Внимавайте да не изберете грешна папка, че после няма връщане назад!!!

Но щом самата програма ги създава (не съм ползвал Camtasia) сигурно пак ще ги създаде. Може би трябва да разгледате настройките на програмата. Важното е, че не са дело на зловреден софтуер. Такъв липсва и причината за забавянето на системата си трябва да потърсите на друго място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това както е на снимката която прати, при мен го няма..... излиза само това когато дам на Users.... 

25.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Усмихни_Се :) написа:

Готово! Изтриха се , бяха в червено 

Нормално, защото бяха невалидни. Подобни файлове могат да създадат доста програми при съставянето на имената на файловете и папките използващи API-та заобикалящи Windows Explorer. Дори uTorrent. Тествал съм го.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай автора на Camtasia...Не мога да отговоря на въпрос ако програмата е написана некоректно. При uTorrent се явява по-скоро виж exploit може би, отколкото бъг, който е нарочно създаден. В смисъл, че там uTorrent няма вина, а аз умишлено се възползвах да създам файл с некоректно име.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikolaustirol
      Здравейте. Имам съмнение, че компютъра е заразен защото в мултитаскинг менюто виждам, че процесора е винаги натоварен поне на 46%, а паметта е заета над 65%. Случва ми се често страници да пишат, че липсва достатъчно памет и да искат обновяване. Компютърът е Фуджицо Сименс Еспримо с процесор Intel Core Duo E7600 3,06 GHz. Инсталирана памет 8 ГБ, но пише, че само 3 ГБ са използваеми. ОС е Уиндоус 7 Про, 32 бита. Имам оригинален диск.
      FRST.txt Addition.txt
    • от doktorkartar
      Здравейте, и честит Никулден на всички празнуващи!

Преди няколко дни почистих с AdwCleaner и от тогава Mozilla се шашна.  Отварям си някой сайт (без значение кой), и си го преглеждам в продължение на няколко мин. Изведнъж спира да ми зарежда страницата все едно няма нет. Каквото и да се опитам да отворя в сайта е без успех. Тръгва да зарежда но все не успява. Даже и да презаредя страницата пак не се получава. Обаче ако реша да отворя същия сайт или друг в нов раздел, всичко си е нормално до следващото забиване.
      Пример с youtube:
      Пускам някой клип върви си нормално и по едно време клипа спира и се опитва да го зареди но без успех. Цъкам на някой друг клип и се опитва да зареди в адресната лента но не успява. Общо взето от този раздел не може да се отвори нищо повече. Цъкам със скрола на мишката върху друг клип, за да го отвори в нов раздел и всичко си се зарежда нормално до следващото забиване на новия раздел.

С Хром страниците се отварят нормално и няма този проблем.
      Изтрих мозилата и я инсталирах на ново и пак същото.
      Пробвах с изключени добавки и отново без резултат.

Пусках JRT и malwarebytes, така че ето и техния доклад.
      Разполагам с диск за ОС.

JRT.txt mb1.txt Addition.txt FRST.txt
    • от Венцислав Бориславов
      Здравейте, току що си сложи флашката за да прегледам стара снимки и забелязах че има са заключени с .harma фаил и не помага нищо. 
      Пусках лаптопа в safe mode, свалях няколко тоолкита но нище помага, други решения има ли за проблема или утре да му бия преинстала, че и без това му е наближило. 😀
    • от grizly
      Здравейте, преди няколко дни пробвах едни дискове в какво състояние са и в един от тях ми се залепиха някакви вируси, касперски започва да ги дезинфектира и изтрива но мисля че не успя да се справи с тях напълно.
      Долу в систем трея иконата на касперски стои червена постоянно и пише защитата е застрашена,
      Открито MEM:Virus.Win32.Sality.Gen Обект: Системна памет, срещу него като чукна на бутон Изтрий не се случва абсолютно нищо и стои червен знак за внимание.
      Общо взето системата ми се държи добре и нормално но ме дразни много тази червена икона на касперски в систем трея долу.
      https://dox.abv.bg/download?id=8257cebfb2# - Линк за сваляне
    • от 3pCall
      Привет.
      От известно време започна да ми зарежда показаната грешкa (0x0000005) в прикачената снимка, добавил съм файлове от FRST, добавям и лог файл от hijackthis, тъй като след като селектирах процесите посочени в червено от анализа на лог файла, след рестарт и повторно сканиране същите процеси бяха отново на лице. След което се усетих, че вече нещо наистина не е добре и за това реших да пиша тук.  Операционната система е Windows 10 Pro.. нямам инсталационен диск, тъй като лаптопа е закупен от сервиз.
      Поздрави. 

hijackthis.log Addition.txt FRST.txt
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване