Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Вчера за първи път ми се случи да ми деaктивират акаунта от фейсбук, незнайно защо. Не съм получавала предупреждения за бан, а директно ми деактивираха профила. Стигнах до тук:

We received your information
If we still find that you're not old enough to be on Facebook, your account will remain disabled. This is because your account doesn't follow our Terms of Service.
We're always looking out for the security of people on Facebook, so until then you can't use your account.

Уж очаквам от фейсбук да ми прегледат информацията, дано е така, но дали има нещо повече, което мога да направя? Цялата тази работа е много странна, тъй като този профил имам от 2009 година или 2010, определено си имам години (24), не съм поствала обидни коментари/картинки/цитати и тн.

Ще се радвам, ако някой е намерил решение на този проблем.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да сте обект на хакерска атака и чужда намеса?

А иначе отговор от тях не очаквайте, всичко е ботове при тях и поддръжката и фалшивият им хелп център им са занемарени и изоставени до n-та степен.

И не се лъжете да си предоставяте личните данни, копия на лични карти и други документи, наглостта им няма край а помощ не получавате никаква.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам идея дали е хакнат, тъй като той е напълно неизползваем.. Според мен, ако беше хакнат, щеше да е активен и някой да го използва, но за щастие не е така. 

И аз не се надявам някой да отговори, но поне ботът да провери, че реално имам години и да ми го върнат. 

Наистина са под всякаква критика - преди ми се е случвало да докладвам видимо фалшиви профили, но след време ми отговарят, че нямало нередност, а иначе моят профил от 2009 е проблем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, volleybetty написа:

Здравейте,

Вчера за първи път ми се случи да ми деaктивират акаунта от фейсбук, незнайно защо. Не съм получавала предупреждения за бан, а директно ми деактивираха профила. Стигнах до тук:

We received your information
If we still find that you're not old enough to be on Facebook, your account will remain disabled. This is because your account doesn't follow our Terms of Service.
We're always looking out for the security of people on Facebook, so until then you can't use your account.

Уж очаквам от фейсбук да ми прегледат информацията, дано е така, но дали има нещо повече, което мога да направя? Цялата тази работа е много странна, тъй като този профил имам от 2009 година или 2010, определено си имам години (24), не съм поствала обидни коментари/картинки/цитати и тн.

Ще се радвам, ако някой е намерил решение на този проблем.

По някаква причина ботът на ФБ смята, че не сте достатъчно голяма. Да не би да сте въвели некоректна рождена дата?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е реална информация за причината поради която са ти деактивирали акаунта. Реалната причина няма и да я разбереш. Изобщо проблема не бил в датата. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До момента е това, още се надявам, че ще си върна профила: 

D5A3FED2-A276-492E-ADA6-5E0025D68061.png

Получавам известия от Фейбук приложението, когато се пише в група чат, рождениците също ми излизат като известие. 

5D536E67-144D-4923-A2B9-1CB113FD6FE1.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С чакане едва ли ще се оправи, а по-скоро пишете на съпорта(поддръжката) на фейсбук. Обяснете им подробно проблема и тогава чакайте.

Цитат

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Stoyannnov написа:

С чакане едва ли ще се оправи, а по-скоро пишете на съпорта(поддръжката) на фейсбук. Обяснете им подробно проблема и тогава чакайте.

Разгледах този линк и нямаше конкретно за моя проблем, затова кликнах "no" на въпроса was this helpful (от тъжното човече за feedback) и ми се появи форма, в която описах проблема. Дано го видят. Конкретно до Help Center нямам достъп, тъй като съм с деактивиран акаунт. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем на скоро имах същия проблем.

Изпратих feedback за error до фейсбук (само това можех да направя) след 2 дни това съобщение се промени като вече имах възможност да кача ID снимка за доказателство че лицето е пълнолетно.
Ако не знаеш как да изпратиш feedback постави целия текст (We received your information....) в търсачката на youtube.

Ще видиш множество видеа предимно на индийци с инструкции за изпращане на feedback за error.

Аз лично нямах намерение да изпращам личните си данни на фейсбук за това си направих нов профил.

Не съм направил нищо нередно или различно за да блокират профила ми във фейсбук, до колкото разбрах това е автоматично блокиране при съмнение от някакви ботове. Нямам идея защо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване