Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравете. Изтеглям програмата  utorrent , но ми показва ,че нямам достъп.Прилагам снимка. Благодаря предварително за помощта.

viber_изображение_2020-12-30_17-07-33.jpg

Преди това ползвахме тази програма, но я изтрих и исках да я сваля отново. За първи път имам подобен проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде изтегли програмата, щото ако е "лекувана" може антивирусната ти да е изляла лекарството и затова да не може да се намери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих я от тук, но и от други места пробвах. Гледах да е FREE  , от БГ сайт, съвсем легално

За всеки случай антивирусната е спряна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли qbittorrent и няма да имаш проблеми нито реклами. Чист интърфейс това което търси един потребител : )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Семейство Станеви написа:

Изтеглих я от тук, но и от други места пробвах. Гледах да е FREE  , от БГ сайт, съвсем легално

Не се тегли от "други места", тегли се от официалния сайт. Програмата си е безплатна, има реклами, които се спират много лесно, ако потърсиш как. Дано с тези "други места" да не си лепнал някой вирус.

https://www.utorrent.com/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Семейство Станеви написа:

Е явно на антивирусната ти програма не й е харесало нещо и го е изяла.
Ако ще теглиш тази програма вземи безплатната версия от официалния сайт : https://utorrent.com

но аз съшо бих препоръчал програмата предложена от колегата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите. Първо пробвах то официалния сайт.  Не бяхме махнали всички отметки от защитната стена. След като махнахме всички опции за защита, тогава се получи. По принцип не си теглим от произволни сайтове никога.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обикновено такъв надпис излиза, когато антивирусната е решила, че има някакви зарази в изтегления файл, и го е изтрила. 

И аз мисля, че е добре да се ориентираш към някаква алтернатива. Но бих препоръчал Transsmission - малка безплатна програмка, без купчината настройки на uTorrent, но доста ефективна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То специално uTorrent дори да не е лекувана, някои антивирусни пак я определят като нежелано приложение по подразбиране (и има защо де). По време на инсталацията си, често се опитва да пробутва някои боклуци (ако мине номера).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами зависи от много фактори - дали си го обновявал досега (или си със старата версия 2.1 преди да почнат да му слагат "набухватели") и каква ти е програмата за защита (ако изобщо ползваш такава). И ако веднъж си го сложил в изключенията и си забравил това също би обяснило това...Но повечето определено "реват" на новите версии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пиши в гугъл utorrent old version....

моята е 2.2.1(build 25154-точно този вече го няма в нета)).....

по-нова версия недей да сваляш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То като цяло нищо им няма на последните, но потребителя трябва да знае как да изкорени bloatware която идва с нея по време и след инсталацията и, а често това си е цяла наука. Аз лично съм с последната версия и нямам реклами и глупости. Но определено си е времеемка задача.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако до сега сте работил със стара версия както е написал  "nib" то ето ви версията на 2.2.1 но предварително много внимателно прочетете постовете на B-Boy  и Raze какво са ви написали и тогава пристъпете към инсталацията. Бeз да вземете нужните мерки и при използване на Win 10,,посочената версия ще ви бъде изтрита или ще получите съобщение, че не е удобрена за инсталация.  Иначе версията си работи отлично, без забележки при мен до ден днешен.

torent 2.2.1 - 23.10.2013.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Семейство Станеви написа:

Благодаря на всички за отговорите. Първо пробвах то официалния сайт.  Не бяхме махнали всички отметки от защитната стена. След като махнахме всички опции за защита, тогава се получи. По принцип не си теглим от произволни сайтове никога.

тегля от всякъде....

нямал съ проблеми....

но съм нащрек....нямам антивирусна от години и по извивката на ушите....такова....по шума на вентилатора се ослушвам за промяна на звука.....

.....профилактично през година две пускам един MBAM и това е....

но.....всеки знае мене си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Run as admin?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, PsyManDelic написа:

Изтегли qbittorrent и няма да имаш проблеми нито реклами.

Моля, ако желаете послушайте съвета му. Никакви проблеми. Аз също я ползвам.

torrent.png.979a31c47f37b97d12ee7186b4502e3b.png

Друг вариант е посочил @RudeBoy. Също много добра програма.

Весели празници на всички. 

:cheers:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам логика да се използва utorrent 2.2.1 която е морално стара от панти века версия. Qbittorent е изчистен и актуална версия. 

Също така можеш да видиш топ програми за тегления и да си харесаш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, PsyManDelic написа:

Не виждам логика да се използва utorrent 2.2.1 която е морално стара от панти века версия. Qbittorent е изчистен и актуална версия.

Опитай се да убедиш хората с конкретни неща - с какво qbittorrent последна версия е по-добър от utorrent 2.2.1.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, rostislaf написа:

Опитай се да убедиш хората с конкретни неща - с какво qbittorrent последна версия е по-добър от utorrent 2.2.1.

Трудна работа. Все едно аз да те убедя, че последната версия е по-добра от 2.2.1, но аз лично не бих ползвал стара версия. Не за друго, ами защото в старата има дупки в сигурността (дори в протоколите) и затова аз също препоръчвам да се ползва или последната на utorrent или тогава алтернативи, които също не са малко. Освен qbittorrent или Transmission, не видях в темата да е споменат и Tixati. Но всеки си знае за себе си, както написа @_nib_ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам тази на Win8.1.Ползвам я по-малко от веднъж в месеца, но нямам никакви оплаквания.Работи като АК, както казват Руснаците.

https://postimg.cc/6TmcMvPn

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Трудна работа. Все едно аз да те убедя, че последната версия е по-добра от 2.2.1, но аз лично не бих ползвал стара версия. Не за друго, ами защото в старата има дупки в сигурността (дори в протоколите) и затова аз също препоръчвам да се ползва или последната на utorrent или тогава алтернативи, които също не са малко. Освен qbittorrent или Transmission, не видях в темата да е споменат и Tixati. Но всеки си знае за себе си, както написа @_nib_ :)

И аз ползвам qbit но въпроса е като се казва "ползвай това и това" да е аргументирано а не защото било най-ново. Като ми каже някой че еди какво си било последна версия трябва да знае какво е новото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, rostislaf написа:

Като ми каже някой че еди какво си било последна версия трябва да знае какво е новото.

Това малко ли е?

преди 10 часа, B-boy/StyLe/ написа:

аз лично не бих ползвал стара версия. Не за друго, ами защото в старата има дупки в сигурността (дори в протоколите)

Оттам насетне всеки си преценява. Ай наздраве сега!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.12.2020 г. в 8:35, rostislaf написа:

@B-boy/StyLe/ ти отговори съвсем точно и ясно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване