Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте

Търса мнение за 4 вида слушалки по-долу ще кача снимки с характеристиките.

Ако може някой да ги подреди от лошите до най-добрите по номерация примерно. 

1 и 2 Еднаква марка и на еднаква цена, но мисля че 1 са малко по-нови от 2 

3 В момента ги имам

4 може би ще си ги взема по нататък стига да получа мнение с много ли са по-добри от 3 (моите в момента) или с малко са по-добри

Не разбирам само това -db колкото е повече ли е по-добре или колкото е по-малкои, има и някаква честота също отделно.

И също, ако може някой да ги номерира по качество както споменах по-горе

(Забравих да спомена, че ще играя игри и трябва е да добър микрофона, примерно на сегашните номер 3 е добър и имат лек бас)

marvo1.png

marvo2.png

my3.png

new4.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1 - https://laptop.bg/headphones-marvo-HG8935-MARVOHG8935 

2 - https://laptop.bg/headphones-marvo-HG9055-MARVOHG9055

3 - https://laptop.bg/headphones-canyon-CND_SGHS5-CNDSGHS5 

4 - https://laptop.bg/headphones-cougar-Immersa_Essential-CG3H350P40B0001

То пък не пъква директен линк

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бих ти препоръчал да си купуваш евтини слушалки от този тип, защото имат вид на нещо, но всъщност ще ти излезе през носа.Ниско качество, бързо се развалят, неудобни са, микрофоните са пълен абсурд.Все пак от всичките марки, Кугар може би е една идея по-добре.Смисъл от подобна покупка има единствено да си гледаш филми и клипове, да не вдигаш джабала през колони.Преди време помня имах модел на Plantronics, за къси пари - що годе биваше.Но бяха неудобни и след 1-2 часа не знаеш на кой свят си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвал съм доста слушалки (и AKG и HyperCloud, SuperLux и т.н. и т.н.), но като удобство все още не съм намерил по удобни от MH751/2 на Cooler Master. Нося ги по цял ден и не ги усещам. Микрофона е на достатъчно добро ниво. Ползвам го често в Discord и подобни приложения. Проблема е, че са скъпички и че вече явно няма внос в България поради епидемиологичната обстановка (най-вероятно) и са изчерпани в повечето сайтове (или всичките). Иначе това не са точно слушалки на Cooler Master. Това са си TaksTar Pro 82 само че с микрофон. Доколкото знам, Kingston HyperX Cloud 1 ползват по-старата версия TaksTar Pro 80. И двете ги намирам за повече от прилични. В момента обаче Kingston-a не го ползвам, защото някъде се е прекъснал кабела и се чуват само от левия наушник (което най-често се прецаква при повечето слушалки). Та, ако сумата не е проблем за теб и успееш да ги намериш отнякъде, то горещо препоръчвам MH751/2 (поне като удобство). Но имай предвид, че този модел е с 40mm drivers (не с 50mm) и, че дистанционното за контрол на звука (не е като на Kingston Hyper Cloud 1, който има отделна регулация на звука независима от тази на Windows, но май ползва аналогов потенциометър, което си има плюсове и муинуси), ами управлява директно Volume Mixer-a на WIndows (а нямат отделен цифров volume control). Та ако тези 2 неща не ти допадат (контрола на звука и по-малкия размер на driver-ите), тогава не са за теб. Но ако комфорта е на първо място и разбира се качеството, то тогава за парите си са доста добър избор. Има доста ревюта из нета и можеш да ги разгледаш. Аз лоши отзиви почти не видях (което рядко се случва за подобни продукти).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся нещо в порядака на 60 😃

И мисля, че за да са удобни трябва да са леки нещо такова бях чел под 300-350гр

Моите Canyon CND-SGHS5 са 430гр може заради това да ми убиват като ги държа по-дълго

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудна работа за тези пари ако държиш и на микрофон. Иначе бих препоръчал SuperLux HD681 Evo, който е 68лв. (без доставката, но няма микрофон):

https://www.musicworld.bg/bg/m_4220000/i_46233/Superlux_HD681_EVO_BK.html

Вариантите с микрофон има в лицето на Superlux HMD660E, ама те отиват към 85лв. и не знам какво е качеството на микрофона. За тези пари или някой Canyon или Plantronics (за които спомена @The Negative One).

Или евентуално тези, но не знам как са като качество и комфорт:

https://www.gaminggear.bg/kingston-hyperx-cloud-stinger-core-геймърски-слушалки-с-микрофон

Но пък свързването изисква внимание (1 x 3.5 мм жак (4 Pin))...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нямам идея. Не съм ги пробвал тези. То така или иначе в момента всичко е разграбено - няма нито MH752, нито Xyper Cloud 1 (е има 2 ама те не са с TaksTar Pro), няма дори Edifier G4 TE

Но не съм ги пробвал и тях. Само за тези мога да гарантирам удобство:

Според мен или си карай с твоите докато събереш пари за по-качествени или рискувай с някой по-бюджетен модел, но има вариант да не ти допаднат и да се набуташ и така да имаш 2 чифта, които се чудиш какво да ги правиш после.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване