Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нещо не може да се инсталират драйверите на видео картата

Препоръчан отговор

Добре, ние какво да направим? Ако искаш да ти се помогне, дай повече информация. Ченгели и кристални топки нямам, боба го ям.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре еми изтеглих си NVIDIA EXPERIENCE главно за да снимам едно видео с самата програма нали 😃

Ама нали и да вида за някой ъпдейт на тая видео карта, че не е ъпдейтвана с тази програма от месеци картата е GTX 1060 3GB.

Не знам първия път как снимах ама сега като цъкна за да ми покаже опциите за снимки,видеа пъква нещо, че има някакъв ъпдейт а като го пусна изкача FAILED 

NZ.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остави си картата намира. Нали работи. Не мога да разбера каква е тази мания за постоянни updates.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не нали ти казвам това го изтеглих само заради фукцията да снимаш видео иначе немаше и да се сетя за него 😂

Но сега не ми дава изписва това за ъпдейта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя ОС е това? Обновена ли е? Пробвай от тук:

https://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk

преди 8 минути, Емил Костов написа:

Остави си картата намира. Нали работи. Не мога да разбера каква е тази мания за постоянни updates.

За видеокарти, особено ако се играят по-нови игри, е добре драйверите да са актуални. Много често оправят проблеми и има оптимизации за различните игри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

Коя ОС е това? Обновена ли е? Пробвай от тук:

https://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk

За видеокарти, особено ако се играят по-нови игри, е добре драйверите да са актуални. Много често оправят проблеми и има оптимизации за различните игри.

Ами не искам да споря, но досега ми се е налагало това да стане само на една игра и там се предупреждаваше да се направи update. Проблемът с тези updates вече е, че понякога са некачествени, не минават, получават се грешки и системата се омазва тотално. Не ми е за първи път да правя преинсталации заради омазани драйвери, кодеци и каквото още се сетиш. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При драйвери на видеокарта никога не ми се е случвало, а от години постоянно ги обновявам.

Иначе не че не е възможно, просто се връща по-стария драйвер и се чака следващ релийз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

При драйвери на видеокарта никога не ми се е случвало, а от години постоянно ги обновявам.

Иначе не че не е възможно, просто се връща по-стария драйвер и се чака следващ релийз.

Е при теб знам, че не може да се случи. Не визирам теб! Но ето при постващият се е случило!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не се е случило при него. Не е ясно каква е ОС и какъв драйвер е изтеглил. Ако е спрял ъпдейтите на windows 10 и е със стара версия, няма как да инсталира последния драйвер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

image.png.cb60637562a6d07a9428b067946f83b3.png

За тая дивотия да не би случайно да трябва DirectX защото и с него имах днес проблем не може да се инсталира пробвах да го фихна с някви методи от youtube ама трънки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай така да доомажеш нещата. После мисля, че е ясно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Green6 написа:

Направо преинсталирам нема какво да са лутам повече

Ако всичко ти работи в момента остави нещата така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Green6 написа:

image.png.62ce025ff9bbcd1feefc261f53594637.png

Деинсталирате драйвърите и рестартирате уиндоус. След , като зареди посещавате този адрес https://www.nvidia.co.uk/Download/Scan.aspx?lang=en-us

И теглите и инсталирате предложения драйвър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Green6 написа:

Ще пробвам

Тва ми показва Java да изтегла ??? 😆

Сканира, сканира и изкочи Java 64-битовата 

Аз я имам вече

Нищо дайте каквото иска.

Нищо друго не се сещам освен сигурно да ви е стара версията на Java 64-битовата .  Давайте смело.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Green6 написа:

Не става защото не ми засича картата 

image.png.055672f9f76430028a535a750ae3273f.png

Възможно ли е да и е станало нещо?

А има ли външна видеокарта?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не виждам на VIDEO какво пише. На AUDIO е без значение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Green6 написа:

То нямам видео как ще го видиш 😂

Не може да няма видео и да ти работи компютъра. Стига глупости. Покажи в device manager на videocard какво ти излиза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си спомнпм днес след рестарт като пуснах PC и резолюцията беше малка 1300x нещо не помна и след това си я смених на full 1920x1080 явно тогава е станало

image.png.32329827daecf6adc2266bd03ab41409.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Green6 написа:

До колкото си спомнпм днес след рестарт като пуснах PC и резолюцията беше малка 1300x нещо не помна и след това си я смених на full 1920x1080 явно тогава е станало

image.png.32329827daecf6adc2266bd03ab41409.png

Покажи в device manager какво ти излиза

image.png.9796e8b409dee7996945188dfed77a04.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване