Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, някой има ли проблем с падане на FPS на скапаната интерактивна телевизия на А1 при гледане на запис? Става въпрос за столицата. Преместих се в покрайнините и нямах друг избор, освен тези сладури. Брат ми живее в центъра и му насича от две години, ама на него не му дреме. Мислех че са го оправили и дори ми сложиха от новите боксове с ъпдейтнатия софтуер. Пак си пада фпс на моменти, дори понякога става и при гледане на живо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поясни малко повече, какво значи гледане на запис. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

гледане на запис

Най-вероятно time shifting (за гледане по-късно)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То лошото е в момента, че го прави на всички канали, дори когато гледаш на живо. Все едно картината избързва и върви на 60 кадъра и след 5 секунди пада под 30 и насече гадно. Просто ми беше интересно дали някой друг го забелязва това или аз съм нещо сбъркан. Същото не съм го забелязал на виваком и оператора на който съм в провинцията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тормози тези, на които плащаш. Едната възможност - евтино оборудване със съответно качество. Идея - да го пробваш при някого в друг квартал. Другата е нещо при тях да не е наред. Може да пробваш друго оборудване при теб.

Подсказка - на нас не плащаш. Нито знаем какво откъде идва и накъде отива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, FD GOD написа:

новите боксове

Боксовете са китайска ширпотреба. Вземи CA-модул и виж там как седят нещата,

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живея в центъра. Недалеч от х-л Хемус. До преди Н.Г. имахме същия проблем. Тормозих ги по няколко пъти на вечер. През деня нямам нито време, нито желание да гледам тв, а и да се ядосвам с капути. Накрая едно момиче се изпусна да ми каже, че имат проблем с нета в цялата южна част на столицата и най-вече в Лозенец. Но ще ме държи в течение за решаването на проблема, по който се работело. Та някъде около 20.12  се пооправиха нещата. В резултат на дългите вечерни псувни с оператори, " експерти" и " разбирачи" преди два дни получих СМС, че от следващата сметка ще ми редуцират 12лв, като компенсация за причиненото неудобство. Което не ми пречи да чакам с нетърпение да дойде октомври, за да приключа всякакви отношения с тях. Предстои ми избор на нов тв и Интернет доставчик.    

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът се оказа от телевизора. Опцията HD natural motion беше на макс. А1 съдействаха постоянно и нямат вина в случая 🙂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване