Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Стартиране на програма Samsung Portable SSD Software 1.0

Препоръчан отговор

Здравейте,

Сдобих се със Samsung Portable SSD T7 Touch.

Свързах го към лаптопа и инсталирах драйвера му. В диска вътре имаше инсталатор на програмата му за връзка, инсталирах програмата.

Проблема е като се пробвам да я стартирам, дава ми че има невалиден сертификат а аз съм във периода му на валидност.

Пробвах какво ли не, но не можах да подкарам програмата...

Прикачил съм скрийншот на проблема, та моля за помощ.

https://prikachi.net/image/Xx2pT

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Adrian Hristov написа:

Проблема е като се пробвам да я стартирам, дава ми че има невалиден сертификат а аз съм във периода му на валидност.

Аз от снимката не виждам да сте в периода на валидност. Валиден е от 2009-та до 2019-та. Сега сме 2021...

Изтеглете я оттук...сертификата и е още валиден:

https://s3.ap-northeast-2.amazonaws.com/global.semi.static/SAMSUNG_PORTABLE_SSD_T7_TOUCH_20200324/SW/M1Y2D9M9090J2KIA55338E2512E718DB3E7A87298A7108/SamsungPortableSSD_Setup_1.0_Win.zip

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи показва две различни дати като проверя:

Като дам на сертификат / общи и ми показва валидност до 28.11.2021 и после като дам на път на сертифициране / маркирам сертификата в червено и дам на преглед на сертификата ми отваря нов прозорец в който пише че е валиден до 2019та.

https://prikachi.net/image/XxXuw

https://prikachi.net/image/XxSs0

Някаква идея как да го оправя?

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Тествах, при мен се разархивира и инсталира и стартира успешно, но но ми казва, че нямам portable диск, което е нормално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия е инсталаторът? 1.7.2.4 (сигнатура 28.2.2020)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същият проблем имам и като проверя сертификата пак същите дата ми показва, а разликата е само че в папката на програмата има и някакъв сертификат, който трябва да се инстралира ръчно ли и ако да как и къде?

image.png.4a33e67cd64c5f15280a23bf88639357.png

преди 10 минути, цър-вул написа:

Коя версия е инсталаторът? 1.7.2.4 (сигнатура 28.2.2020)

да, същата версия е и като цъкна на самият инсталатор и видя сертификата и пак пише че не е валиден...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не стана ясно дали дръпнахте и инсталирахте програмата от моя линк? Деинсталирайте вашата версия и опитайте с линка, който ви дадох!

Момент, момент. Сега видях, че вие се с Windows 7. Там има специална актуализация за подобен проблем (която се изисква и от доста от антивирусните програми):

For Windows 7 users who did not install certain security update patches,
the Samsung Portable SSD Software may not operate properly due to digital signature errors.
If you have any problems after installing the newest version of the Samsung Portable SSD Software , please apply proper security update patch through accessing the below link.
(Microsoft Security Advisory 303329,

https://docs.microsoft.com/en-us/security-updates/securityadvisories/2015/3033929)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, B-boy/StyLe/ написа:

Не стана ясно дали дръпнахте и инсталирахте програмата от моя линк? Деинсталирайте вашата версия и опитайте с линка, който ви дадох!

Явно става дума за същия инсталатор(28.2.2020).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Това направих, деинсталирах моята, която беше направо от самия SSD , изтеглих тази от Вас , разархивирах я и я инсталиран, но уви , същият проблем.

Пробвах и от сайта на Самсунг като изтеглих програмата, която е същата версия, но пак не тръгва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да...да...затова си обнових поста:

преди 3 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Момент, момент. Сега видях, че вие се с Windows 7. Там има специална актуализация за подобен проблем (която се изисква и от доста от антивирусните програми):

For Windows 7 users who did not install certain security update patches,
the Samsung Portable SSD Software may not operate properly due to digital signature errors.
If you have any problems after installing the newest version of the Samsung Portable SSD Software , please apply proper security update patch through accessing the below link.
(Microsoft Security Advisory 303329,

https://docs.microsoft.com/en-us/security-updates/securityadvisories/2015/3033929)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирам сега актуализацията и рестартирам и ще дам фийдбек.

Получи сее

Благодаря много, а тази актуализация си я запазвам някой ден ако преинсталирам системата :)

Мерси пак

image.png.ee189beb13ae3c26db8039ee47fa7b75.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване