Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нов безжичен мобилен WI-FI рутер със СИМ карта

Виж решението Разрешен от dioib,

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся качествен безжичен мобилен рутер ( Wi-Fi ) със СИМ карта. Някой ако знае  такъв който не забива , прекъсва или безпричинно спира, нека сподели. Моля за марка и модел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто такъв с антени ще ти работи добре, имам го във версията 650

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71E42T5Nw3L._AC_SL1500_.jpg
spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Белгиеца написа:

Eто такъв с антени ще ти работи добре, имам го във версията 650

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71E42T5Nw3L._AC_SL1500_.jpg
spacer.png

Моля, дайте линк за неговите технически данни и характеристики, за да ги прочета. А ако има и нещо по добро ,без антени ( по удобно е без тях), пиши!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Христо Влъчков написа:

Моля, дайте линк за неговите технически данни и характеристики, за да ги прочета.

Имаш модела имаш чичо гошо какво повече ти трябва !? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друго си е наготово ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма гаранция, че като си през мобилната мрежа няма да ти прекъсва, разпада, забива или бави връзката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Христо Влъчков написа:

Здравейте!

Търся качествен безжичен мобилен рутер ( Wi-Fi ) със СИМ карта. Някой ако знае  такъв който не забива , прекъсва или безпричинно спира, нека сподели. Моля за марка и модел.

Ползвай 4G рутър на оператора си/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Христо Влъчков написа:

Моля, дайте линк за неговите технически данни и характеристики, за да ги прочета. А ако има и нещо по добро ,без антени ( по удобно е без тях), пиши!

Аз съм си избирал за себе си такъв какъвто ще работи и при слаби сигнали в колата някъде из полето или горите, където на телефоните няма интернет.
Без антени просто няма да работи при слаб сигнал. Същата марка прави и без външни антени с батерия, купи си.
На мястото на антените може са се завинтят два кабела от външна антена, напрвена специално да поддържа по-висока скорост към Интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"На мястото на антените може са се завинтят два кабела от външна антена, напрвена специално да поддържа по-висока скорост към Интернет"

Сега остана да му нарисуваш и антената и начина и на свързване, за да е доволен питащият. Колкото и да се напъваш, няма да станеш по известен от Никола Тесла, независимо че си в Белгия. Да забиеш кол в градината за нова антена и да направиш такива за рутера, са две много различни понятия, приятел.

Към питащият: Препоръка

Желателно е да прескачаш постовете на уважаемия другар, защото след има няма половин година, ще заприличаш на него.

Той си пише понеже Администратора на форума е дал карт бланш на всеки да пише. Но в техническите раздели се пише точно, а не глупости.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Kolev71 написа:

Да забиеш кол в градината за нова антена

Мое да върже двубандов ретранслатор на колеца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

Аз съм си избирал за себе си такъв какъвто ще работи и при слаби сигнали в колата някъде из полето или горите, където на телефоните няма интернет.
Без антени просто няма да работи при слаб сигнал. Същата марка прави и без външни антени с батерия, купи си.
На мястото на антените може са се завинтят два кабела от външна антена, напрвена специално да поддържа по-висока скорост към Интернет.

ОК . Благодаря много, ще последвам съвета Ви. И аз търся такъв, където да го нося навсякъде и да може да хваща интернет без забиване и прекъсване. Но след като тези без антените са по слаби , ще взема с антена .Дано този който препоръчахте ме удовлетворява и е добър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

външна антена, напрвена специално да поддържа по-висока скорост към Интернет.

Абе, умник - да си чувал , че ще трябва да осигурява и допълнително захранване за 

външна антена, напрвена специално да поддържа по-висока скорост към Интернет.

Страшно мобилен вариант, няма що.
- Колко е часът?
- Подръж куфарите с батериите да видя...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Христо Влъчков написа:

ОК . Благодаря много, ще последвам съвета Ви. И аз търся такъв, където да го нося навсякъде и да може да хваща интернет без забиване и прекъсване. Но след като тези без антените са по слаби , ще взема с антена .Дано този който препоръчахте ме удовлетворява и е добър.

И отново ще напиша, че няма такъв рутер, който да работи безпроблемно. Не всичко е само до обхват. Зависи от оператора, базовата станция, натовареността и още доста други условия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Христо Влъчков написа:

където да го нося навсякъде

слаби сигнали в колата

@Христо Влъчков, дано схващаш разликата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, цър-вул написа:

@Христо Влъчков, дано схващаш разликата...

Аз Ви казвам че започва да прилича на Белгиеца, ама вие всичките не вярвате! Даже не му трябва и половин година, както съм написал в предният пост!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

слаби сигнали в колата

За возила си има специализирана техника - пример:
F1.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Kolev71 написа:

Сега остана да му нарисуваш и антената и начина и на свързване, за да е доволен питащият.

Твоята ревност ми е известна от десетилетия.
Знам че ти е кофти че си се мъчил 5 дълги години да зубриш за изпити, инженерин да ставаш, пък аз съм си почивал и въпреки това, благодарение на дарбата ми да разбирам много бързо си ползвам каквото ми трябва.
Ето примерна антена:
https://www.amazon.de/-/en/Antenna-Network-Extension-Hotspots-TL-MR6400/dp/B08CTX44KM/ref=sr_1_8?crid=EJW8LZ2UC5JN&dchild=1&keywords=4g+antenne+outdoor&qid=1611581182&sprefix=4g+%2Caps%2C224&sr=8-8

Dual Mimo

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Белгиеца написа:

Твоята ревност ми е известна от десетилетия.
Знам че ти е кофти че си се мъчил 5 дълги години да зубриш за изпити, инженерин да ставаш, пък аз съм си почивал и въпреки това, благодарение на дарбата ми да разбирам много бързо си ползвам каквото ми трябва.
Ето примерна антена:
https://www.amazon.de/-/en/Antenna-Network-Extension-Hotspots-TL-MR6400/dp/B08CTX44KM/ref=sr_1_8?crid=EJW8LZ2UC5JN&dchild=1&keywords=4g+antenne+outdoor&qid=1611581182&sprefix=4g+%2Caps%2C224&sr=8-8

Dual Mimo

И пак няма да работи, където има проблеми с обхват, намираш се в сянка или базовата станция е отдалечена. Дори и с насочена антена ЯГИ нещата не вървят нормално. Мобилната мрежа като цяло си е проблемна, колкото операторите да се хвалят, че видиш ли имат покритие навсякъде. А дори и обхватът да е перфектен, като е натоварена базовата станция стой та гледай за какъв мобилен прекрасен интернет става на въпрос.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, цър-вул написа:

Абе, умник - да си чувал , че ще трябва да осигурява и допълнително захранване за 

Абе цървул, ти на лека кола не си ли се возил ?
Под капака ѝ е скрит един акумулатор бе.
А до лоста за скоростите има една кръгла дупка да се ръга вътре запалка за цигари.
Е, като бучна у тая дълбока дупка един адаптер ( от едно Сони го имам) и си захранвам 4Г модема и си работи все едно съм си вкъщи. Свързвам лаптопчето към рутера\ модема и има Интернет из ЕС на същата цена за МВ.
И за да не задаваш пак тъпи въпроси, буксата на адаптера съм я сменил, щото Сони са с дръпнати очи и нарочно правят да не влиза у други марки. Режеш кабела, запойваш грееш да се свият тръбичките и готово.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

Абе цървул

Абе, кухар, не говорим за хиганските методи. Говорим за това как се прави от белите хора. А ти не си от тях, господин Плюшкин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Емил Костов написа:

И пак няма да работи, 

След като питащият не е уточнил по какъв начин иска да го ползва, как ти отгатна че нямало да работи ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Белгиеца написа:

След като питащият не е уточнил по какъв начин иска да го ползва, как ти отгатна че нямало да работи ?

Много ясно е обяснил как иска да го ползва, и аз казвам че това няма как да се случи. А вие може да спорите и да говорите каквото пожелаете( постът не е лично към теб).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Много ясно е обяснил как иска да го ползва, 

Ти как така знаеш повече от мене, като аз съм го регистирал тоя фейк ник за да лазя по нервите на дедко Стефко ?
А сега де, виждаш че съм се съгласил веднага сам със себе си, това не ти ли е съмнително мъничко поне ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Белгиеца написа:

Ти как така знаеш повече от мене, като аз съм го регистирал тоя фейк ник за да лазя по нервите на дедко Стефко ?
А сега де, виждаш че съм се съгласил веднага сам със себе си, това не ти ли е съмнително мъничко поне ?

Закачай се с който искаш, това е твое право. Просто се опитвам да спестя едни пари на постналия темата както и разочрование. Но щом иска,да си купува рутери и антени ,и да се забавлява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване