Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Python задача срещу заплащане

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Търся човек, който може да напише задачка на Python. Имам много на брой sql файлове с CREATE TABLE statement-и и от тях трябва да взема определени полета и да генерирам с тях json файлове. Не много сложна задачата, но аз съм съсвсем нова в програмирането и не ми остава много време за да я напиша. Повече информация за задачата ще дам като се разберем.

Благодаря предварително :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, pandaxx написа:

Здравейте, 

Търся човек, който може да напише задачка на Python. Имам много на брой sql файлове с CREATE TABLE statement-и и от тях трябва да взема определени полета и да генерирам с тях json файлове. Не много сложна задачата, но аз съм съсвсем нова в програмирането и не ми остава много време за да я напиша. Повече информация за задачата ще дам като се разберем.

Пробвай в този сайт. Ще ти я направят. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Емил Костов написа:

Пробвай в този сайт. Ще ти я направят. 

ти пък раздаде парата у индийците пу не та ли е срам

преди 6 часа, pandaxx написа:

Здравейте, 

ако никой не ти вземе парата дай ще помагаме😃

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсенето и намиране на директно решение в гугъл отнема по-малко време от писането на пост тук във форума.

https://anthonydebarros.com/2020/09/06/generate-json-from-sql-using-python/

Защо ли и за моите проблеми няма толков лесни решения....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, woobu написа:

ти пък раздаде парата у индийците пу не та ли е срам

ако никой не ти вземе парата дай ще помагаме😃

В този сайт няма само индийци. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      ЗДРАВЕЙТЕ! 
      Имам да направя следната база данни за библиотека. Създала съм таблиците и съм въвела данните. Може ли да ми помогнете за втора точка. 
      2.Търсене/Заемане на книги по: автор, ключови думи от наименованието и жанр. 

Направила съм това 
      SELECT * FROM kniga WHERE AVTOR_ID_AVTOR = &id_AVTOR and JANR_ID_JANR = &id_JANR; SELECT k.NAIMENOVANIE, a.AVTOR, j.JANR FROM kniga k JOIN AVTOR a on (k.avtor = a.avtor_id_avtor) JOIN janr j on (k.janr = j.janr_id_janr) WHERE k.avtor_id_avtor = &AVTOR and k.janr_id_janr = &JANR; но имам грешки

• от tulpn
      Здравейте, формата ми съдържа 3 радио-та и ми трябва информация за това кое от тях е избрано и въз основа на тази ситуация искам да return-на на потребителя определена страница (1.html, 2.html и т.н.). 
      Пробвах това решение: https://stackoverflow.com/a/31663422/ , но стигнах до там и зацепих.
      Функцията винаги влиза в else и ми дава "error".

app.py > 
      from flask import Flask, render_template, url_for, flash, redirect, request from flask_wtf import Form, FlaskForm, form from wtforms import RadioField, widgets, Form, StringField, TextAreaField, PasswordField, validators app = Flask(__name__) app.config['SECRET_KEY']='development' @app.route("/home") @app.route("/") def home():     return render_template("home.html") @app.route("/about") def about():     return render_template("about.html") @app.route("/handle_data", methods=['POST']) def handle_data():     if request.method == 'POST':         option = request.form['options']         if option == option[0]: # тук мисля че греша, не знам как да го направя по-правилно              return render_template("about.html")         else:             return "error" if __name__=='__main__':     app.run(debug=True)  
      home.html > 
      <form name="myForm" action="/handle_data" method="POST" >     <p>     <input type="radio" id="option1" name="options" value="option1"> Option1 </input><br>     <input type="radio" id="option2" name="options" value="option2"> Option 2 </input><br>     <input type="radio" id="option3" name="options" value="option3"> Option3 </input><br>     <p>     <input type="submit" value="Submit">     </p> <form>

• от SilentSword
      Здравейте! Имам да напиша програма за летище, стигнах до някъде обаче се иска функция, която да връща броя на прехвърлянията. Имам клас с id на полет, тръгва от, пътува за, час на тръгване/пристигане, цена. Втория ми клас е с вектор от обекти от първия клас, който се запълва с данни от файл и има функции, които намират всички полети тръгващи от/за зададен като параметър град. И тук идва третата функция, която се затруднявам да напиша тя трябва да връща броя прехвърляния от един град до друг град като връща 0 за директен полет , -1 няма такъв полет и 1 с едно прехвърляне ,2 с две прехвърляния и т.н. Дайте идеи как да обходя вектора.
    • от eklerche
      Здравейте!
      Понеже съм доста начинаеща в сферата на програмирането, ви моля за помощ! 
      Малко ми е  трудно да ви обясня задачата, но ще прикача курсовата си работа. Като за начало искам да ви попитам как мога да направя прозорец, който да отговаря само на размерите 500х500, 700,700 или 900х900, а ако се въведе друга големина, да изпише, че трябва да се въведе валидно число?
      Благодаря ви предварително, мили хора!

pycoursework.pdf
    • от Танер Заит Расим
      Привет, имаме ли във форума MS SQL DB експерт?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване