Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мнения за Microlab Solo 29

Виж решението Разрешен от Гост,

Препоръчан отговор

Здравейте на всички , обмислям покупката на въпросните тонколони и ще се радвам да получа мнения и съвети 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, -Fu- написа:

Мнение за какво се търси? Лично аз нямам преки впечатления над този модел ,но ако се търси непретенциозно озвучаване в дома microlab са не лош избор.

Мнения затова дали Бойко Борисов прилича на Бай Ганьо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Решение
току-що, Neext написа:

Мнения затова дали Бойко Борисов прилича на Бай Ганьо

:offtopic_s:

Компетентен по въпроса е @Белгиеца 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

off topic хаха детски работи от сорта госпожо инанчо ме дърпа за косата не бе човеко вика му се сарказъм породен от ще го нарека странния ти отговор няма да казвам малоумен , че ще ме блокират за пореден път не че ми дреме ама айде малко по сериозно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, -Fu- написа:

Отговора е отразен от въпроса .

И кое точно от думата 'мнения' не разбра майко мила къде попаднах пак , че и направо решил темата нашия поздрав брато

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Neext написа:

Здравейте на всички , обмислям покупката на въпросните тонколони и ще се радвам да получа мнения и съвети 

Ако разглеждаш Microlab-a , Edifier-a му  e пряк конкурент:

Edifier 2.0 R2750

Които са с една идея, по-добри активни ОТ от Solo-то.

Microlab Solo 7C vs Edifier R2700 | народные любимцы | Обзор Elmir.ua

Edifier R2750DB vs Yamaha HS8 || Sound & Frequency Response Comparison

Edifier R2730DB vs Microlab Solo 6C || Sound Demo w/ Bass Test

Microlab Solo 7C sound and bass test without grill

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Mr. ?? написа:

Всъщност не намирам нито един клип за соло 29 даже до вчера не знаех , че има 29 знаех за 7с и 9с

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Neext написа:

Разчупили са визията. Отвътре нищо ново. Разделение е малко странно, но обяснимо. Няма пасивен L-C-R филтър, а два стерео усилвателя. Долния е АВ, а високочестотният е клас D. Явно на китайците този вариант им излиза по-евтино, отколкото старовремските разделителни филтри. И при конкуренцията е същия пиниз в този ценови клас. Струва си да се добави още един филтров кондензатор в захранването, за да няма клипинг и да се облепи тялото отвътре с вата. Простора отвътре дава възможност, да се добави APT-X модул и да ги направиш зависими само от мрежовия кабел.

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Neext написа:

преди 2 часа, Neext написа:

Благодаря за отзивчивостта да

Виж отново какво ти е написал  Mr.?? Иначе по въпроса за тези, ако изчакаш Белгиеца, няма да сбъркаш. Но съм сигурен в едно. Отново ще се наложи...да те блокирват. Що се касае за посочените - имат задоволителен обем и място вътре за доработка, както е предложил Profruit, като не забравиш да им сложиш и малко вата по стените. Предложението на Mr.?? за мен е по добро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kolev71 написа:

Виж отново какво ти е написал  Mr.?? Иначе по въпроса за тези, ако изчакаш Белгиеца, няма да сбъркаш. Но съм сигурен в едно. Отново ще се наложи...да те блокирват. Що се касае за посочените - имат задоволителен обем и място вътре за доработка, както е предложил Profruit, като не забравиш да им сложиш и малко вата по стените. Предложението на Mr.?? за мен е по добро.

Да ме блокират кво ми пука това никога не ме е спирало да спестявам нещата на някакви неориентирани екземпляри

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Neext написа:

никога не ме е спирало да спестявам нещата на някакви неориентирани екземпляри

Нас неориентираните не ни мисли, а в техномагазина иди, чуй тонколоните и купи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, -Fu- написа:

Нас неориентираните не ни мисли, а в техномагазина иди, чуй тонколоните и купи.

Закривай всички форуми тогава и да тръгваме по широкия свят

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Neext написа:

Закривай всички форуми тогава и да тръгваме по широкия свят

През форум не можеш да чуеш тонколони как звучат и дали това което чуваш ти харесва. Всеки има различно усещане за добро звучене на ОТ и правилния избор за един е грешен за друг. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да чуеш (ако имаш възможност) Edifier R2730DB водят ги studio monitor. Имат добър честотен отхват: 45Hz-20Khz

В ниските честоти са много добри. Няма нужда от допълнителен subwoofer или да увеличаваш силата на баса.

Средни и високи честоти си ги бива, но за толкова пари- толкова. 

Лично аз от тях съм доволен, вече около 2 години слушам от тях музика. Стил на музика- хип-хоп, хаус, транс(през повечето време)

За този ценов диапазон са перфектни. В пъти по-добри от 2.1 аудио система. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях поръчал на времето Microlab 7c  бях ужасен от отвратителния звук. Иначе тежаха майка си и баща си, едвам ги качих сам до втория етаж.И си помислих, че са качествени.Боклук на боклуците.Не случайно тази марка тука почти няма търсене. Виж Edifier е друга бита.Това , което ти препоръчва @PsyManDelic е най-удачния избор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване