Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си сложа в колата камера за през нощта, защото често се будя с откраднати или счупени чистачки. Въпросът е, че не съм запознат какво точно трябва да купя. Знам за видеорегистраторите, но те са полезни, когато колата е в движение, а мен ми трябва камера записваща отзад и отпред в спряло състояние и то предимно през нощта. Може ли да ми препоръчате нещо, което ще ми свърши работа? Благодаря предварително. Поздрави.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и на камерата как ще разбереш дали някой просто минава покрай колата или посяга към чистачките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми сваляй чистачките бре :D Сериозно, колата на платен паркинг.Щото днеска чистачка, утре цялата кола може да я няма.И да видиш как спира, взема чистачката, ако е с маска(дето вече всеки има) после ще му гепиш дедовия :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти за едни чистачки ли си?

Сериозна - за да се снима нещо трябва осветление. Отвсякъде, защото могат да пипнат отпред, отзад, че и от страни. И какво ще видиш - нечий силует с маска ли? Каква реакция ще имаш? На другия ден? Ако не са ти гепили и записвачката.  Или ще прехвърляш сигнала в реално време и ще нарочиш цял телевизор за скучен неподвижен кадър?  И да стане нещо, ще си заспал. И да не си, ще слезеш долу и ще гониш михала? И ако случайно се засечете и се саморазправяте кой кого ще лежи заради някакви чистачки?

В резюме - всичкото това за някаква 20 годишна кочина?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Филипов написа:

Ти за едни чистачки ли си?

Сериозна - за да се снима нещо трябва осветление. Отвсякъде, защото могат да пипнат отпред, отзад, че и от страни. И какво ще видиш - нечий силует с маска ли? Каква реакция ще имаш? На другия ден? Ако не са ти гепили и записвачката.  Или ще прехвърляш сигнала в реално време и ще нарочиш цял телевизор за скучен неподвижен кадър?  И да стане нещо, ще си заспал. И да не си, ще слезеш долу и ще гониш михала? И ако случайно се засечете и се саморазправяте кой кого ще лежи заради някакви чистачки?

В резюме - всичкото това за някаква 20 годишна кочина?

хахаххахахахах, нямаше ли да е по-лесно просто да препоръчате камера. Загубихте си няколко минути от живота да ми обясните това, вместо просто да пропуснете темата или да ми дадете линк, както човекът преди Вас. Рядко питам във форуми, но като попитам нещо се почват всякакви теории на конспирацията. Може да е най-тъпото нещо и не отричам, но ми трябва камера и не разбирам и моля да ми препоръчате камера, ако не можете, просто не си губете времето с моята тема. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За камера на 12 волта не знам, може и да се намери нещо, но ще бута акумулатора, иначе видеорегистраторите го позволяват, но пак няма да може да запише отстрани ... Камера от къщата(блока) не става ли? Има по-евтини китайки PTZ, които могат да се нагласят към мястото на паркиралата кола ако има видимост, разбира се ...
Ей такова нещо например - Цък
Видео -Цък

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, де.  Този има сензор за движение, ще записва само тогава когато има движение. Тока няма да свърши, а и ако е под лампата в квартала - може да снима ясно бандита. Срещо малко повече кинти сигурно има и с инфрачервена камера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jiktak70 написа:

За камера на 12 волта не знам, може и да се намери нещо, но ще бута акумулатора, иначе видеорегистраторите го позволяват, но пак няма да може да запише отстрани ... Камера от къщата(блока) не става ли? Има по-евтини китайки PTZ, които могат да се нагласят към мястото на паркиралата кола ако има видимост, разбира се ...
Ей такова нещо например - Цък
Видео -Цък

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

Да, това щеше се ми свърши идеална работа и ги знам тези камери, но за съжаление всеки път колата седи на различно място. Много благодаря все пак. Ще ги имам и тях предвид. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

паркирай е близо до входа, сложи едно осветления, и си вземи камера или няколко, може да имаш съседи да ти помогнат с парите за камери и ДВР, за улично осветление по силно е добре да се обърнеш към общината, ще спестите някой лев

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, dimy написа:

Добре, де.  Този има сензор за движение, ще записва само тогава когато има движение. Тока няма да свърши, а и ако е под лампата в квартала - може да снима ясно бандита. Срещо малко повече кинти сигурно има и с инфрачервена камера.

Много благодаря. Понеже не разбирам, достатъчно и ще ми го монтират в сервиз, искам да попитам, тази камерка се включва към акумулатура и записва само, когато има движеш се обект, нали правилно съм разбрал? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Това е класически сайт за шарани. Рендери на камера без марка и модел. Два дебилни отзива. Описание пълно с суперлативи, съчинено от технически профан. Елементарен pdf няма, ръководство на ползвателя. И сред многото вода и 50% обезценка се оказва Модел:S402A, за което Google, Aliexpress и YouTube ни йота за това чудо. Долу в ъгъла се върти досаден javascript, че тука е капалъ чарши и Пенка от Сандански си купила памперси, а Гоце от Каспичан клечки за уши.

Какъв е датчика?  PIR, микровълнов, ултразвуков? Процесор? Реален клип как снима през нощта? Видео формати. На обектива пише 8х цифров зум - пак интерполации. Обръч от диоди или отделни прожектори? И така нататъка.

Съберете двата абзаца и направете извод.

успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Profruit написа:

Не. Това е класически сайт за шарани. Рендери на камера без марка и модел. Два дебилни отзива. Описание пълно с суперлативи, съчинено от технически профан. Елементарен pdf няма, ръководство на ползвателя. И сред многото вода и 50% обезценка се оказва Модел:S402A, за което Google, Aliexpress и YouTube ни йота за това чудо. Долу в ъгъла се върти досаден javascript, че тука е капалъ чарши и Пенка от Сандански си купила памперси, а Гоце от Каспичан клечки за уши.

Какъв е датчика?  PIR, микровълнов, ултразвуков? Процесор? Реален клип как снима през нощта? Видео формати. На обектива пише 8х цифров зум - пак интерполации. Обръч от диоди или отделни прожектори? И така нататъка.

Съберете двата абзаца и направете извод.

успех!

Благодаря, полезна информация. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой застраховател не застрахова чистачки! Наскоро имаше тема, подобна, за камери. Пробвай с търсачката. 

Аз ползвам Xiaomi 70mai и съм много доволен. 

Успех. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ostavime написа:

Никой застраховател не застрахова чистачки! Наскоро имаше тема, подобна, за камери. Пробвай с търсачката. 

Успех. 

Я дай подробности? Гледах варианта 1S. Записвал на някакви порции, после автоматично ли продължава със следващия запис?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ostavime написа:

Успех. 

То и с видеорегистратор е същата работа. Може даже да пуснеш клипа в рубриката "Дръжте крадеца" по НоваТВ. Учудвам се, че все още има миши сърца, които нямат 2.99лв. за безшарнирни чистачки от Кауфланд?

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Marko4123 написа:

https://4sales.bg/skrita-video-kamera-za-kola-s-podobren-nosshen-zapis-2356 А това би ли сършило рабоа, според вас? :)

Да, тази е още по-добра. Гледам , че може и клипове да прави или снимки. Може да стои включена в запалката и тока и няма да свърши.

Сто кинта не са чак толкова много. По-добре да опиташ, отколкото - да не опиташ. Ако паркираш до някоя лампа мисля , че ще видиш мутрата на крадеца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, JKirilov написа:

Я дай подробности? Гледах варианта 1S. Записвал на някакви порции, после автоматично ли продължава със следващия запис?

Да, прави клипчета по 1, 2 или 3 мин., които са около 300 МБ за 3 минутно клипче. След като напълни картата, започва да записва като трие първото записано клипче и т.н. и т.н. Палиш колата и се включва автоматично. Гасиш и гасне. Има там разни сензори при удар и т.н., но аз съм ги изключил. За мен е безсмислено. Лесно се настройва, лесно се монтира, малка е, няма излишно някакъв глупав дисплей... абе само камера, това е. 

Качеството е много добро за парите си. 

При интерес, ще кача видео да се види. 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, ostavime написа:

Да, прави клипчета по 1, 2 или 3 мин., които са около 300 МБ за 3 минутно клипче. След като напълни картата, започва да записва като трие първото записано клипче и т.н. и т.н. Палиш колата и се включва автоматично. Гасиш и гасне. Има там разни сензори при удар и т.н., но аз съм ги изключил. За мен е безсмислено. Лесно се настройва, лесно се монтира, малка е, няма излишно някакъв глупав дисплей... абе само камера, това е. 

Качеството е много добро за парите си. 

При интерес, ще кача видео да се види. 

Специално за този модел един потребител от андроид-форума се беше оплакал, че от жегите му се стопила пластмасата. неговият е бил без гпс. какви да си наблюденията в тази посока, че и аз се чудя за такъв модел с гпс, разбира се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване