Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да си свържа блутут слушалките с настолния компютър??

Препоръчан отговор

Като за начало кажи марка и модел на слушалките. Няма как да гадаем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Kolev71 написа:

Ето така!

Емо!

Няма нищо смешно а и не са важни в случая слушалките (написал е че имат блутууд) а компютъра с който разполага. Като модератори, поне Вие им обръщайте повече внимание на такива въпроси!

А сега имаш и отговор какви са. Твой ред е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя е Операционната система (Кой Windows - 7, 10 ... )

Има ли вградено Bluetooth устройство компютъра, най-вероятно не, моят има, но той е друг чешит...

Слушалките може би имат бутонче което или се натиска, или се натиска продължително и така влизат в режим за сдвояване/включват се и биват откриваеми за други устройства.

Иначе - да, ако ПиСи-то няма BT, то нещо такова би свършило работа: https://bluetooth-adapter.pazaruvaj.com/

преди 6 минути, Ново PC написа:

Sony 700CH

Мда, бутончето се задържа за около 7 секунди:

https://helpguide.sony.net/mdr/whch700n/v1/en/contents/TP0001613430.html

https://www.sony.com/electronics/support/res/manuals/4729/07d5f2f8849a817cd54c9a2de1753ede/47298191M.pdf

Редакция: Всъщност се задържа 7 секунди само когато се сдвояват с вторично устройство, демек с 2ро, трето и така нататъка...

Редактирано от [email protected] (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Kolev71 написа:

Емо!

Няма нищо смешно а и не са важни в случая слушалките (написал е че имат блутууд) а компютъра с който разполага. Като модератори, поне Вие им обръщайте повече внимание на такива въпроси!

А сега имаш и отговор какви са. Твой ред е.

Не съм ти се смял на теб или за да ти се подигравам. Прав си разбира се. Просто отговорът ти ми харесва и ме накара да се засмея. А аз отдавна съм казал, че КПД на форума е спаднало с 1000%. Ето ти го виждаш. Все пак това е сегашаното поколение. 

преди 20 минути, Ново PC написа:

Sony 700CH

Ето ти упътване. Ако машината ти е desktop, а не laptop ще трябва да си закупиш отделно блутут устройство.

[email protected] е дал по-подробна информация от мен. Прегледай я.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Емил Костов написа:

Не съм ти се смял на теб или за да ти се подигравам. Прав си разбира се. Просто отговорът ти ми харесва и ме накара да се засмея. А аз отдавна съм казал, че КПД на форума е спаднало с 1000%. Ето ти го виждаш. Все пак това е сегашаното поколение. 

Ето ти упътване. Ако машината ти е desktop, а не laptop ще трябва да си закупиш отделно блутут устройство.

[email protected] е дал по-подробна информация от мен. Прегледай я.

""А аз отдавна съм казал, че КПД на форума е спаднало с 1000%.""

Това , аз го зная от 2010 година насам. А нещо не може ли да се направи освен администрацията, но и от НАША страна? Питам те, като модератор, щото ние сме само едни обикновени посетители. Какво примерно ти е сегашното мнение за "Капитана", който беше Глобален модератор и на мястото си, във всяко едно техническо отношение. Това е само един пример с модератор, да не говорим за обикновените ползватели, част от които са  и на неговото ниво. Не говоря за себе си, а за много други мъже, пишещи и държащи на форума. Не си ли поставяте между Вас въпроси от такъв характер или еднолично, като Сталин се решават въпросите? Нали знаеш, че един форум се прави от посещаващите го, а не от един ,двама души?

"[email protected] е дал по-подробна информация от мен. Прегледай я."

За неговата информация, съм я прегледал веднага, след като я пусна. А я пусна, защото ти не написа НИЩО по зададения въпрос!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Kolev71 написа:

Това , аз го зная от 2010 година насам. А нещо не може ли да се направи освен администрацията, но и от НАША страна? Питам те, като модератор, щото ние сме само едни обикновени посетители. Какво примерно ти е сегашното мнение за "Капитана", който беше Глобален модератор и на мястото си, във всяко едно техническо отношение. Това е само един пример с модератор, да не говорим за обикновените ползватели, част от които са  и на неговото ниво. Не говоря за себе си, а за много други мъже, пишещи и държащи на форума. Не си ли поставяте между Вас въпроси от такъв характер или еднолично, като Сталин се решават въпросите? Нали знаеш, че един форум се прави от посещаващите го, а не от един ,двама души?

"[email protected] е дал по-подробна информация от мен. Прегледай я."

За неговата информация, съм я прегледал веднага, след като я пусна. А я пусна, защото ти не написа НИЩО по зададения въпрос!

Аз също съм дал линк. Можех и клипче да дам, но все пак е нужна още информация от постващия. Иначе какво искаш да се случи от страна на администрацията? Какво трябва да се направи? Форумът е да се пише. Това е. Сега защо Капитана не е модератор и не влиза не мога да ти кажа. И не си само ти обикновен потребител. Аз също съм. Това, че нося табелка нищо не означава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Kolev71 написа:

Какво примерно ти е сегашното мнение за "Капитана", който беше Глобален модератор и на мястото си, във всяко едно техническо отношение. Това е само един пример с модератор, да не говорим за обикновените ползватели, част от които са  и на неговото ниво. Не говоря за себе си, а за много други мъже, пишещи и държащи на форума. Не си ли поставяте между Вас въпроси от такъв характер или еднолично, като Сталин се решават въпросите? Нали знаеш, че един форум се прави от посещаващите го, а не от един ,двама души?

Капитана не е глобален модератор,защото е съпруг на еврейка,която не понася лицемерието, ударите под кръста  и слагачеството. Голямото притеснение бе да не би случайно, тя да наднича в скрития форум и да чете там през неговия профил. Което разбира се е глупаво и нелепо,защото  и двамата имат  достойнство и възпитание и никога,никой не е ползвал профила на другия за каквото и да е. Това е обяснението. Това ,което буди омерзение, е че никой не благоволи да му обясни защо остана без табела във форум за който даде достатъчно много от личното си време  и знания през дълъг период от време.Вместо това се появиха някакви двусмислени постове на админа за някакви профили  и пр. За възпитанието на Капитана  и начина на общуване с останалите е отделен въпрос. Това на фона на модератори, които обиждат гнусно потребители и се възползват от правата си да трият постове и теми,които злепоставят тях или техни близки. Пример Алгор,който е и най-големия интригант в този форум. Това на фона на същите тези модератори, които са се разделили на групички "наши" и "ваши"  и се правят на разсеяни,когато се обижда техен "колега". Достойнството с което Капитана понасяше и понася това е видно. За твое сведение Колев, Капитана не страда от тази постъпка  и не й отдава значение и както виждаш не си прави труда да поиска обяснение. Живота му върви приятно ,заобиколен е от приятни неща,на повече от хубаво място, има професионални и лични ангажименти,предстоят му интересни пътувания и така за Калдейта няма да има  почти никакво време.  Благодарим ти за думите,надяваме се да сте живи и здрави ,ти и твоите близки. Извинете за офтопика.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, valkiria1 написа:

Капитана не е глобален модератор,защото е съпруг на еврейка. Голямото притеснение бе да не би случайно, тя да наднича в скрития форум и да чете там през неговия профил. Което разбира се е глупаво и нелепо,защото  и двамата имат  достойнство и възпитание и никога,никой не е ползвал профила на другия за каквото и да е. Това е обяснението. Това ,което буди омерзение, е че никой не благоволи да му обясни защо остана без табела във форум за който даде достатъчно много от личното си време  и знания.Вместо това се появиха някакви двусмислени постове на админа за някакви профили  и пр. За възпитанието на Капитана  и начина на общуване с останалите е отделен въпрос. Това на фона на модератори, които обиждат гнусно потребители и се възползват от правата си да трият постове и теми,които злепоставят тях или техни близки. Пример Алгор,който е и най-големия интригант в този форум. Това на фона на същите тези модератори, които са се разделили на групички "наши" и "ваши"  и се правят на разсеяни,когато се обижда техен "колега". Достойнството с което Капитана понасяше и понася това е видно. За твое сведение Колев, Капитана не страда от тази постъпка  и не й отдава значение и както виждаш не си прави труда да поиска обяснение. Живота му върви приятно ,заобиколен е от приятни неща,на повече от хубаво място, има професионални и лични ангажименти,предстоят му интересни пътувания и така за Калдейта няма да има  почти никакво време.  Благодарим ти за думите,надяваме се да сте живи и здрави ,ти и твоите близки.

Поздрави.

Еврейка му е на душата и сърцето, ЕВРЕЙКА си е избрал. Той за мен е един от хората, на които аз свалям шапка. Технически грамотен и много професионално отдаден на това, което работи. Със сигурност е такъв и в семейството си. Ни за секунда не бих се усъмнил. За Алгор - спомените са от първите години на регистрацията му - през месец два -баннат,(който не вярва, нека провери, ако не са взети вече мерки) докато накрая стигна до Глобален мод. Да иска обяснение от кого? От някакъв виртуален човек, който не е свикнал много -много да му се противопоставят. И аз не бих го направил.

Понеже това е тема на питащ, аз се ограничавам да пиша повече в нея. Не е редно според мен.

На цялата Ви къща - здраве, мир и любов!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Ново PC написа:

Sony 700CH

Слушалките ви заслужават специално внимание. Те поддържат аудиоформати aptX и aptX HD. За връзка с настолния ви компютър отделете сума за aptx hd transmitter с bluetooth v4.1 и нагоре. Все още се предлагат apt-X модели на orico и ugreen за 5$. Вариант, с когото трябва да започнете. За 15$ идват предложения с apt-X LL. Минимални закъснения между аудио и видео. И за 20$ най-доброто - aptx HD. Oсвен A2DP профил за слушане на музика, изброените модели предлагат управление на периферия: мишки, клавиатури.

Например, този стик с чип на CSR

spacer.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, valkiria1 написа:

Това на фона на модератори, които обиждат гнусно потребители и се възползват от правата си да трият постове и теми...

Ето нагледен пример за такъв модератор:  Profruit. Дори се е включил в тази тема. Жалко, че е технически грамотен (долу-горе). 

П.П. Закъснението при aptX HD е далеч от перфектно при тези слушалки. Все пак са Сони и то калпави.;) => излишни напъни за бюджетни решения.:D

П.П.П. Поздрави на г-н Нинов и бъдете здрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хорхе, не знам колко ти е кокото, но пипето нещо, а?

Постове и теми трябва да се трият, ако са екстремно глупави и обидни, точка.

А по слушалковия въпрос ти Focal Utopia by Tournaire ли имаш или си само с Sennheiser Orpheus/HE-1? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване