Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 на лаптоп 2020г. с SSD - Възможно ли е?

Препоръчан отговор

Здравейте, закупих лаптоп ASUS Модел: M509D, 512 Gb SSD без операционна система,  на който искам да кача Windows 7. Някой правил ли го е?

Пробвам се от флашка, записана за бутване, защото няма оптично устройство,  но стартира от нея и спира още в началото на байрачето на wuindows-а и не преминава към прозорците за език и т.н.  Може ли изобщо да се качи  7- ца на такъв лаптоп?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евентуално пробвай с това, ама драйвери дали ще намериш и какви...

Asus Laptop Install Windows 7 With UEFI Boot - YouTube

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, momchi_g написа:

Здравейте, закупих лаптоп ASUS Модел: M509D, 512 Gb SSD без операционна система,  на който искам да кача Windows 7. Някой правил ли го е?

Пробвам се от флашка, записана за бутване, защото няма оптично устройство,  но стартира от нея и спира още в началото на байрачето на wuindows-а и не преминава към прозорците за език и т.н.  Може ли изобщо да се качи  7- ца на такъв лаптоп?

Какъв е този мазохизъм да слагате аут ъв дейт операционни системи на нови, съвременно-компонентни системи ? Инсталирайте си някаква съвременна ОС пък си виртуализирайте на нея всякакви други щом така ви липсват !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, JohnTRIVOLTA написа:

Какъв е този мазохизъм да слагате аут ъв дейт операционни системи на нови, съвременно-компонентни системи ? Инсталирайте си някаква съвременна ОС пък си виртуализирайте на нея всякакви други щом така ви липсват !

Виж сега, мойто момче, не всички харесват индийското отроче - Windows 10. Аз съм  се върнал на 7-цата. Нямало ъпдейти? Дреме ми на ку*а. Загряваш ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Eclipse2G написа:

Виж сега, мойто момче, не всички харесват индийското отроче - Windows 10. Аз съм  се върнал на 7-цата. Нямало ъпдейти? Дреме ми на ку*а. Загряваш ли?

Благодаря ти , че ме младееш, но къде прочете , че предлагам "Уинбоуз" и то 10 синко ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде да не се лъжем, то е ясно че ще е Windows, а ако въпроса е кой - то като ще е гарга, дай да е рошава - демек Windows десет ъф корс...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@momchi_gМоже, може. Въпросът е готов ли си да си блъскаш главата с неконвенционалните хватки, които трябва да приложиш, и накрая да се молиш крайният windows 7 образ да е работещ и безпроблемен за напред.

Не си струва усилията да подкараш windows 7 на съвременна машина. Windows 10 е изборът, ако реално си решил да използваш машината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване