Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нещо става с профила ми, дали е хакнат или е друго? Моля прочетете и помогнете!

Препоръчан отговор

Здравейте! Напоследък не съм правил нищо кой знае какво нередно, но, имах няколко случая да се храня с една дето ми праща снимки, и да направя няколко коментара в едни страници или групи, без заплахи и обиди. До тук добре, след това около седмица си ползвам профила без проблемно, но от няколко дни насам, вече 4-5 дни, профила ми забива, върви бавно и зарежда бавно, не ми отваря някои страници, а като пиша с приятели на лично, не ми праща съобщенията до другия потребител, трябва да изляза и вляза на ново. Също така започна едно писукане познато на всички, като скърцане, както прави едно пцъък, и това го чувам само когато съм в профила си от лаптопа, а когато не съм влязъл в профила си го няма този звук, и няколко пъти ме изхвърли както си разглеждам профила, и като се опитам да вляза с имейл и парола не ме пуска  ми пише грешна парола, и от третия път или след около минута ме пуска. Профила го ползвам от лаптоп, не телефон. Е някакви идеи? Какво изобщо става ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лоша работа, тая дето си хранил се е обадила на маг Фидан да ти направи черна магия на профила с кръв от индийски сериал, ся ша тряя да смесиш пачи крака, кокоша перушина, черен боб и слюнка от патагонска светулка в разгара на размножителния период, да отидеш на индийско гробище при пълнолуние, да изпиеш отварата точно в полунощ, да кажеш три пъти "Абра кадабра сим салабим" и да си тръгнеш без да се обръщаш назад.

Извън шегата - Не си казал какво става като влизаш от друго устройство, както и какво друго работи на въпрсния лаптоп когато влизаш в сурат тефтера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Bubbles написа:

Лоша работа, тая дето си хранил се е обадила на маг Фидан да ти направи черна магия на профила с кръв от индийски сериал, ся ша тряя да смесиш пачи крака, кокоша перушина, черен боб и слюнка от патагонска светулка в разгара на размножителния период, да отидеш на индийско гробище при пълнолуние, да изпиеш отварата точно в полунощ, да кажеш три пъти "Абра кадабра сим салабим" и да си тръгнеш без да се обръщаш назад.

Извън шегата - Не си казал какво става като влизаш от друго устройство, както и какво друго работи на въпрсния лаптоп когато влизаш в сурат тефтера.

Само от лаптопа влизам, няма други устройства, дори и телефон! Че съм правил няколко коментара, тоест другите коментират нередни работи под мой пост е факт, че някои от момичетата, които не познавам даже са ми пратили голи снимки по месинджър също е факт, но беше преди около седмица и повече, а аз даже съм ги и блокирал в месинжър, а проблема го имам от 4-5 дни някъде. За момента нямам налично второ устройство да пробвам, но защо ме изхвърли? По имейл нямам никакви съобщения. Останалото съм го описал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не отговаряш, но предполагам Сурат-тефтер?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, JKirilov написа:

Не отговаряш, но предполагам Сурат-тефтер?

Какво е това сурат- тефтер?

А току що проверих, не е сурат тефтер, нее!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JKirilov написа:

То не се разбира за профил в кой форум става въпрос, ти - устройства?:angry:

Като гледам в кой раздел си е пуснал темата, може за bg-mamma да става въпрос...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

Е като не е тефтера какво е? Дай някаква информация де, иначе остава риитуала дето ти препоръчах.

преди 18 минути, pix3l написа:

Като гледам в кой раздел си е пуснал темата, може за bg-mamma да става въпрос...

Беше една затворена група с 10 000 членове, за забавление и запознанства, но групата е изтрита вече и не помня точното и наименование, и да кажем че съм си разменил няколко леки изречения в коментарите с момичета, но не е било нищо нарушаващо правилата или обиди и каквото още се сетите. Единствено някои от момичетата в месинджър на лично ми пратиха голи снимки, но не ми се занимава с курволяк и ги изтрих в игнор съобщения. И последното което стана е че, аз като кача снимка и в коментарите познати и непознати писаха че съм бил секси тяло и така подобни. Не е никаква бг мама! Общо взето дреболия, но и като я няма групата, защо така стана с профила ми, сега съм вътре и си цъкам де, от последния час нищо не се е обадило, все още!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Reckitjesok написа:

Беше една затворена група с 10 000 членове, за забавление и запознанства, но групата е изтрита вече и не помня точното и наименование, и да кажем че съм си разменил няколко леки изречения в коментарите с момичета, но не е било нищо нарушаващо правилата или обиди и каквото още се сетите. Единствено някои от момичетата в месинджър на лично ми пратиха голи снимки, но не ми се занимава с курволяк и ги изтрих в игнор съобщения. И последното което стана е че, аз като кача снимка и в коментарите познати и непознати писаха че съм бил секси тяло и така подобни. Не е никаква бг мама! Общо взето дреболия, но и като я няма групата, защо така стана с профила ми, сега съм вътре и си цъкам де, от последния час нищо не се е обадило, все още!

И ти трябва да им пратиш голи снимки, иначе се появява тоя проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Reckitjesok написа:

не е сурат тефтер

А ми за кое е? Тук врачки няма! Но разделът е точно за това.

За неразбралите: Сурат тефтер (TR) = лицева книга (BG) = facebook (EN).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човека се обяснява, но не казва за кой сайт иде реч :D

В една група. То колко групи има и извън живота ама без уточнения батко батко :D 

k-pop magic GIF

Ако е за фейсбукиту немъ как са опрай. Напрай ли са гу тежък. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Са фейса, че е бъгав, бъгав е. Изтрий кеша на браузера и се лог-ни отново. Забиването може да идва от слаба машина или навъдили се боклуци по Windows-a. Смени си и паролата, за всеки случай. И сложи сложна парола, с малки и големи букви, препинателни знаци и цифри, които да не означават нещо. И не се бутай в такива затворени групи другия път. Има си нормални сайтове за запознанства.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, baitexpo написа:

За всички неразбрали и прочели само заглавието. Темата се намира в раздел

Това го знаем, ама :

преди 4 часа, Reckitjesok написа:

Какво е това сурат- тефтер?

А току що проверих, не е сурат тефтер, нее!

Ко праим ся?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Bubbles написа:

Това го знаем, ама :

Ко праим ся?

Да, да, точно така, господине!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Reckitjesok написа:

не е било нищо нарушаващо правилата или обиди и каквото още се сетите. Единствено някои от момичетата в месинджър на лично ми пратиха голи снимки, но не ми се занимава с курволяк и ги изтрих в игнор съобщения.

Е... 2 и 2 правиш ли?

Thinking Think GIF by Rodney Dangerfield

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Eclipse2G написа:

Са фейса, че е бъгав, бъгав е. Изтрий кеша на браузера и се лог-ни отново. Забиването може да идва от слаба машина или навъдили се боклуци по Windows-a. Смени си и паролата, за всеки случай. И сложи сложна парола, с малки и големи букви, препинателни знаци и цифри, които да не означават нещо. И не се бутай в такива затворени групи другия път. Има си нормални сайтове за запознанства.

Как да изтрия кеша?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване