Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нормално ли е да получа ъпгрейда до 21H1 докато не е излезнал официално?

Препоръчан отговор

току-що, ined написа:

При микромеките всичко е възможно (да се обърка)

Или може да е от Windows Insider Program, зададен ми е на Beta Channel

Untitled.png.f0cc0d26a77038ded4bc7ae82c6b4776.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си се записал като доброволно опитно свинче защо изобщо питаш, че ти пращат официално не излязъл още и не тестван ъпдейт?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

След като си се записал като доброволно опитно свинче защо изобщо питаш, че ти пращат официално не излязъл още и не тестван ъпдейт?

Бях забравил, че съм бета тестер на софтуер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, JKirilov написа:

Надявам се все пак да имаш резервен комп със 7?

Няма значение с какво имам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че пусна тази тема.  И аз съм се писал такъв, но трябваше да натисна бутона download and install, някакси не ми излезе автоматично и сега съм с него от няколко минути.  Version 21H1 /OS BUILD 19043.906/. Засега не виждам нещо интересно . Е то, който го е страх от мечки не ходи в гората за мечки, нали ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, stanpet написа:

който го е страх от мечки не ходи в гората за мечки

който го е страх от гората, да не ходи с мечки... 😎

PS C:\WINDOWS\system32> [environment]::OSVersion.Version

Major  Minor  Build  Revision
-----  -----  -----  --------
10     0      21343  0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не е свински грип H1N1, ръгай смело, и се чувствай като пилот изпитател. Благодарение на твоите неволи ще имаме по-стабилно изживяване с новия ъпдейт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Благодарение на твоите неволи

Посочи един пост, в който да съм се жалвал от ОС!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, цър-вул написа:

Павка! Myanmar явно говори за инсайдъра, който забравил, че е инсайдър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Теодор Тодоров написа:

Жалко, че тук вилнеят потребители, силно натровени с алкохол. Когато не са на себе си, тяхната система претърпява жестоки аномалии, за които са необходими сериозни ресурси от загуба на време и тормоз за прочит и търсене на игла в купа сено с излишни упражнения. Предният път беше забравил, че е инсталирал програма за забрана на ъпдейтите. И всички започнаха да чоплят планината от сервизи на Майкрософт. Сега е пак същото. Утре си забравил комбинация от настройки и гледаш сеира с гадаене по боб и леща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, цър-вул написа:

Аз отговарях на автора на темата, в качеството му на тестер на бета версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, Теодор Тодоров написа:

Не си, ние сме бета тестерите.  Ти си алфа тестер 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя ъпдейт си го сваляйте свободно от uupdump-a и го инсталирайте на сегашните си не-insider-ски инсталации. Резултатът е 19043, вместо 19042 или 19041, нищо съществено към момента(освен ако екстрите от анонса не ви засягат пряко).

Или:

http://b1.download.windowsupdate.com/d/upgr/2021/03/windows10.0-kb5000736-x86_428ba21ee5118bac619f4de6977de69c1f65b066.msu

http://b1.download.windowsupdate.com/d/upgr/2021/03/windows10.0-kb5000736-x64_880844224a175033802b3d7a1f40ec304c0548dd.msu

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Теодор Тодоров
      Кода на грешката е 0x80070002, пробвах update troubleshooter не се получи, дори и със sfc /scannow не става, какво да правя сега?
      Windows-a ми е легален.
    • от Sorse
      Здравейте, от доста време се канех и накрая се реших да си ъпгрейдна компютъра. Тъй като нямам възможност изцяло да го обновя съм решил, части по части да ги заменям, докато не му върна живота от преди 5 години. В момента машината е с : 
      CPU: Intel Core i5 2320 @ 3.00GHz
      RAM: 8,00GB Dual-Channel 2x4
      Motherboard: ASRock H77 Pro4-M 
      Video Card: AMD HD7870 GHZ END 2G GD5
      Захранване: Cooler Master Elite Power Plus 600W (RS600-ACAB-M2)
      HDD 1tb seagate sata 6g/7200/64m
      Монитор: Philips 1680x1050
      Машината е с  7ца, но ще му слагам 10. Главно ще се използва за игри. За момента мисля да сменям видео картата, дъното и едно ссд поне 1т да сложа да живне малко. За видео карта съм се спрял на тази http://nikem-bg.net/computer-components/Gigabyte-N1660OCC-6GD/ ,  но за дъното и ссд не мога да избера. За това моля за помощ да ми препоръчате. И евентуално, да кажете дали има и други неща за смяна, тъй като искам целия да го обновя или поне наложимите части. Отделно и си търся някакъв нов кейс, който да може лесно да се бърка за почистване. Бюджета е да е не е мега скъпо ама да не и нещо евтино, да не нещо средно или поне да е такава цена, че следващите 5-7 години да върви на макс и без проблем. Благодаря предварително.
    • от l-8
      здравейте,
      не съм много сигурен как точно трябва да формулирам темата, но ще опитам.
      повечето от новите лаптопи, които се продават, имат инсталиран windows 10. обадих се в магазин от верига и попитах една служителка дали ако махнат windows 10 от определен лаптоп и ми го дадат с ms-dos, например,  няма да ми намалят цената със 150 - 200 лв. служителката ми каза, че нямало да го направят защото получавали лаптопите така - с инсталиран windows 10 и въобще им било забранено да ги пипат. 
      въпросът ми е дали на такъв лаптоп с windows 10 ще мога да инсталирам някаква друга ос, например linux-distro? мисля си, че не би трябвало да има проблем, обаче често се случва да си мисля едно, а то да излиза съвсем друго.
      какъв е вашият опит?
    • от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване