Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Бях на голям кантар Мак или Прозорец, в крайна сметка реших прозореца.Обаче идва с 10, понеже до сега никога не съм изпитвал интерес към 10 поради обърканото и меню и проблемите, които имаше отначало с ъпдейтите, за мен най-голямата боза на майкрософт даже по-голяма и от Виста.Обаче седмака си поодъртя и малко неговата епоха отмина и с чисто нов хардуер.....   да ли тоя хардуер ще може със седмака да се използва 100% ефективно.Този лаптоп купих, и се чуда , да му хаквам ли седмака или да свиквам с 10? https://www.bcc.nl/computer/laptop/gaming-laptop/msi-gaming-laptop-gf65-thin-9sd-1023nl/292033

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машината е направена за 10, така че нямаш друга възможност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Машината е направена за 10, така че нямаш друга възможност.

Тоест машините, които излизат със 10 няма шанс 7 да им се сложи? А игрите, които са писани за 7 да ли биха имали някакви проблеми на 10?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Чингис Хан написа:

Бях на голям кантар Мак или Прозорец, в крайна сметка реших прозореца.Обаче идва с 10, понеже до сега никога не съм изпитвал интерес към 10 поради обърканото и меню и проблемите, които имаше отначало с ъпдейтите, за мен най-голямата боза на майкрософт даже по-голяма и от Виста.Обаче седмака си поодъртя и малко неговата епоха отмина и с чисто нов хардуер.....   да ли тоя хардуер ще може със седмака да се използва 100% ефективно.Този лаптоп купих, и се чуда , да му хаквам ли седмака или да свиквам с 10? https://www.bcc.nl/computer/laptop/gaming-laptop/msi-gaming-laptop-gf65-thin-9sd-1023nl/292033

Последното поколение процесори на интел които имаха официални драйвъри за 7/8 беше 6-то!Има някакви писани от ентусиасти драйвъри за по-новите процесори,но колко добре ще работи стях конкретния процес е пълна мистика....Моят съвет е ако искаш "джам"-10,ако не-линукс...

.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, N1K17Y написа:

Направо му ръгай едно ХР и ше излита. 

То това да не е чушка, че да го ръгаш в боба....?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Чингис Хан написа:

Тоест машините, които излизат със 10 няма шанс 7 да им се сложи? А игрите, които са писани за 7 да ли биха имали някакви проблеми на 10?

Не, няма шанс. Също така няма и гаранция дали игра правена за 7 ще тръгне на 10.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Чингис Хан написа:

Няма еднозначен отговор на въпроса ти-зависи от конкретната игра и версията на 10-ката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Чингис Хан написа:

и се чуда , да му хаквам ли седмака или да свиквам с 10?

То е ясно, че няма да подкараш 7 на този лаптоп, но защо чак сега "ще свикваш" с 10, след като е операционна система от вече 6 години?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво толкова ви е страх от Windows 10, като се спрат ъпдейтите нямаш грижи. Евентуално може да се инсталират ръчно само обновявания за сигурност от време на време.

Много ми е интересно кое по-точно е объркано ?

ОС Няма "меню". Това да не е телефон ? Има графичен потребителски интерфейс.

преди 1 минута, Joss Bomon написа:

То е ясно, че няма да подкараш 7 на този лаптоп, но защо чак сега "ще свикваш" с 10, след като е операционна система от вече 6 години?

Именно. Много точно казано !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, [email protected] написа:

Какво толкова ви е страх от Windows 10, като се спрат ъпдейтите нямаш грижи. Евентуално може да се инсталират ръчно само обновявания за сигурност от време на време.

Много ми е интересно кое по-точно е объркано ?

ОС Няма "меню". Това да не е телефон ? Има графичен потребителски интерфейс.

Именно. Много точно казано !

Хубавеца си търси проблеми със седмицата , но ще му стане ясно като се опита. А в документацията ясно си е написано с каква OS трябва да е лаптопа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, PsyManDelic написа:

Може да пробваш. Ако имаш проблеми с драйвърите на Win 10 с Win 7, ще преинсталираш с Win 10. 

Това е отговорът! :goahead:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kolev71 написа:

Хубавеца си търси проблеми със седмицата , но ще му стане ясно като се опита. А в документацията ясно си е написано с каква OS трябва да е лаптопа.

, [email protected]

Не пиши в теми , от които не разбираш :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Официално имаш драйвер само за windows 10: MSI Global

Дали ще тръгне windows 7 е малко съмнително, най-малко трябва да направиш efi инсталация и да вградиш драйвери за почти всичко, но въпроса е дали ще ги намериш. Иначе за игрите не би трябвало да има проблем, ако дадеш точни заглавия може да се провери.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Joss Bomon написа:

Може и да стане но...познавам човек който пробва това с интел 8-мо поколение i5,направи бенчмарк,после инсталира 10-ка и на бенчмарка стойностите бяха 15-20% по-високи.Тъй че автора сам да си прави сметката дали да се вкарва в "филма" със 7-та и по-всяка вероятност да си "скопи" машната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

, [email protected]

Не пиши в теми , от които не разбираш :D

Хлапе!

Ако няма какво да правиш, си извади пишката и си поиграй с нея.  Хубавеца  е Чингиз Хан и аз така си го наричам. А Freeman е казал това, което питащия трябва да знае. Не ми е ясно защо цитираш хората, с които не можеш да се мериш в нищо. На всичкото отгоре, на колегата на поста съм гласувал. Забърши си и очилата накрая, след като се наиграеш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Joss Bomon написа:

Досегашния ми лаптоп беше заводски с 8, и с една гимнастика в биоса му инсталирах 7.Която реално се доказа с годините, не само според мен.А и не ми се блъскаше главата да се боря с проблемите на 10. Много отдавна се зароди желанието в мен след 7 да мина на Макентош и да не ми се налага да се разправям с тая боза на майкрософт.Обаче след като се поинформирах за Макентоша, стигнах до заключението, че няма да е подходящ за това, което искам да го ползвам, и съм принуден да ползвам услугите на майкрософт.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом идва с 10ка, за чий *** трябва да си губи лиценза. 10ката е малко по-различна на външен вид, но не чак толкова, че да не можеш да свикнеш. Това не ти е Mac OS. Там вече си трябва време. Свикнах с него, после като се върнах на Windows... баси тъпата система.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Чингис Хан написа:

Досегашния ми лаптоп беше заводски с 8, и с една гимнастика в биоса му инсталирах 7.Която реално се доказа с годините, не само според мен.А и не ми се блъскаше главата да се боря с проблемите на 10. Много отдавна се зароди желанието в мен след 7 да мина на Макентош и да не ми се налага да се разправям с тая боза на майкрософт.Обаче след като се поинформирах за Макентоша, стигнах до заключението, че няма да е подходящ за това, което искам да го ползвам, и съм принуден да ползвам услугите на майкрософт.

Няма нужда да се извиняваш, компа си е твой инсталирай му каквото си искаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десятката поставя пред използващите я по-високи изисквания от към квалификация и умствени способности.Благодарение на по-голямата и сложност, тя е много по-богата на възможности. Който не може да съзре десетина прости неща, които трябва да направи, за да я използва пълноценно, започва да я изкарва "тъпа", "сложна" и пр.  Какво да се прави, има всякакви хора... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В десятката нищо лошо няма. Не знам какви проблеми си мислиш, че има.

А сигурен ли си, че си искал Макинтош или MacBook/iMac защото първото е товаapple macintosh 80s GIF

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, PsyManDelic написа:

В десятката нищо лошо няма. Не знам какви проблеми си мислиш, че има.

А сигурен ли си, че си искал Макинтош или MacBook/iMac защото първото е товаapple macintosh 80s GIF

Спрете да се излагате в публичното пространство. Според теб какво е Mac? :cantbelieve:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване