Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Има някакъв проблем със сайта/сървъра (линк) на Internet Download Manager и не мога да изтегля превод на български език.

Дали някой е възможно да сподели файла?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За коя версия на програмата ти трябва?

Аз съм с версия 6.37, ще видя дали мога да го изровя.

Тя програмата автоматично ти открива че използваш български и те пита дали дискаш да свали и да инсталира български за нея.

Ся вече от къде го сваля въпросния файл - не зная, дали от същия сайт или от някой друг сървър - трябва да се види.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От чисто любопитство прегледах българския за програмата. Доста неумито е написан(преведен), но бива като за ориентиране в програмата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, цър-вул написа:

От чисто любопитство прегледах българския за програмата. Доста неумито е написан(преведен), но бива като за ориентиране в програмата.

Аз затова предпочитам всичко да ми е на английски (за предпочитане традиционен, т.е. британския стандарт). Преводите не са лошо нещо, но когато всеки един е различен (дори да е качествен сам по себе си), става доста голямо размиване между различните програми, а на английски поне можеш да очакваш едно понятие да е едно и също навсякъде.

И все пак, всеки с предпочитанията си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм правил превод на тази програма. Засичането на стрийм в последвалите преводи беше все с различна дума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, grizly написа:

За коя версия на програмата ти трябва?

Аз съм с версия 6.37, ще видя дали мога да го изровя.

Тя програмата автоматично ти открива че използваш български и те пита дали дискаш да свали и да инсталира български за нея.

Ся вече от къде го сваля въпросния файл - не зная, дали от същия сайт или от някой друг сървър - трябва да се види.

Версията е 6.38 Build 21 Final.

Знам, че те пита дали да изтегли български езиков пакет, но в случая имаше проблем със сървъра и стоеше сума ти време в процес на изтегляне, а и за капак на всичко - сайтатът им не работеше точно в този момент.

Сега сайта им работи, но @killchain е споделил архива, за което му благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.04.2021 г. в 16:39, iBonev написа:

Версията е 6.38 Build 21 Final.

Знам, че те пита дали да изтегли български езиков пакет, но в случая имаше проблем със сървъра и стоеше сума ти време в процес на изтегляне, а и за капак на всичко - сайтатът им не работеше точно в този момент.

Сега сайта им работи, но @killchain е споделил архива, за което му благодаря!

Ми ти не можеш ли да се сетиш, че при следващ опит сайта ще работи? Или трябва да се изкъкаш тук да те видят всички, че някога си издирвал превод!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване