Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 46 минути, NewRedDragon написа:

Що казваш "като"..... то се вижда - само извънземни не са намесили, въпреки, че цитират някакъв парцал, наречен ufobg или нещо подобно беше :)

Плащаме, градски. Ни има и един Закон за ПП....потърси го. Тук проблема е, че минеков няма правомощия да гони когото и да е (партия).... Това е в прерогативите на Областния управител 

Ясно. Щом е партия не важи.

Отвсякъде са облагодетелствани. Като филма Октопод.

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Октопод_(сериал)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

У нас най-големия длъжник е държавата.Ослушва се и се бави с връщането на ДДС на фирмите.Ама у държавата са хляба и ножа!И данакоплатеца нищо не може да направи по въпроса!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ninov написа:

чеверме я виж кои реват че е посегателство срещу свободата на словото май не съм аз а колегите ти тролове от ГЕРБ

ами палиш се като гузен

преди седмица имаше проблем с фрог и една каза че е омерзена, било посегателсто на словото

сега омерзен ли се чустваш

а преди 2 години, като бяха разпитвали журналее от фрог пак е посегателство на словото

а сега защо да не е, а потребителката се ската в тролската централа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ninov написа:

да само според вас който работите за ГЕРБ минеков се е държал неадекватно за всички останали Атанасова и Биков са квичали като на заколение

Вие докога ще сте обсебени?  Въобще не ми е интересно кой къде е квичал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Без умствен капацитет написа:

ами палиш се като гузен

кога съм се палил я посочи

преди 12 минути, attj написа:

Вие докога ще сте обсебени?  Въобще не ми е интересно кой къде е квичал.

то си личи какво работиш и какво ти е интересно и какво не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ninov написа:

Интересно ми е само докога ще сте като обсебени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, ninov написа:

то си личи че не работиш и какво ти е интересно и какво не

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

то си личи че не работиш и какво ти е интересно и какво не

чеверме а ти ли ме издържаш а ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Тoни написа:

Този професор да не е психопат-шизофреник?   Радев да му мисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

чеверме а ти ли ме издържаш а ?

социалните се плащат от данъците

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Без умствен капацитет написа:

социалните се плащат от данъците

леле значи съм бил на социални и не знам утре отивам в социалното и ще си ги искам ще кажа че е една овца от меден рудник ми го е казала

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ninov написа:

леле значи съм бил на социални и не знам утре отивам в социалното и ще си ги искам ще кажа че е една овца от меден рудник ми го е казала

ти, където и да отидеш, ще те върнат с шамари - де по големи, де по малки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Никой не им бие шамари на такива.  Защо да се вкарва в грях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам народното събрание. Току-що научих от народен представител ( г-н Манев), че  неизбиран от народа министър (Минеков) няма право да обсъжда моралните качества на избран (от народа) народен представител...тоест, обсъждането на моралния облик на народния представител може да бъде правено само от друг народен представител. Никой друг няма право да обсъжда моралния облик на народните  представители. Само оторизираните чрез избори могат да правят това...

Затова ви призовавам повече да не се псувате по фейсбук и разни други сайтове...тоест, да давате разни оценки за облика на тоя-оня! Нямате това право.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, NewRedDragon написа:

ако теб те посрещат навсякъде с шамари то при мен не така

преди 11 минути, attj написа:

Никой не им бие шамари на такива.  Защо да се вкарва в грях?

пак ме бъркаш с тебе си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ninov написа:

ако теб те посрещат навсякъде с шамари то при мен не така

Мдааа - кофти генетичен материал се пренесъл....от ссср сигурно - не знам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Така де, не Блъсков, а синът му дължат тези суми по договор.

Но така или иначе "Труд" не могат да останат там.

Двете фирми - юженкръст и самата медия Труд, са собственост на сина му .

Договора е сключен с едната фирма, и "уж" преотстъпен на другата. Самоч е собственика е един. Какво нарушение е това, нека юристите кажат, но след като един човек стои зад наема, независимо че помещението се ползва от другата му фирма, какъв е проблема ?

Гробаря фашист се е концентрирал в отговорите си че имал отношение с Южен кръст , и никакво отношение към Труд.

Тъпа логика, и формален повод за цирка който сътвори .

Повече от ясно е че тези неща за дължими консумативи можеха да се уредят без този цирк. Обаче гробаря  фашист трябва да си изпълни поръчките  като представител на Фигуранта от президентството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ninov написа:

нещо каза ли или просто си чешаш клавиатурата

я кажи ти какво си чешаш че са праиш на интересен  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, attj написа:

Този професор да не е психопат-шизофреник?   Радев да му мисли.

Не знам, ама чегърта с голямата шпатула. Мен ако питаш цялото герп да му мисли. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, miro20 написа:

Повече от ясно е че тези неща за дължими консумативи можеха да се уредят без този цирк. 

Можеха, ама от Южен кръст не искаха, защото бяха свикнали при министър "ало Банов" да не си плащат и решиха че така ще е и занапред. Съда на два пъти се е произнесъл, но ефект няма. Как според теб МК да си отстоява правата, след като Блъсков не зачита дори и решението на съда? Блъсков може и да си е мислел, че Боко ще се върне на бял джип, и всичко ще си бъде постарому, ама Радев и лошите комунисти му объркаха сметките.

Административен съд – София-град намира, че нито едно от твърденията, с които се иска спиране на предварителното производство, не е подкрепено с доказателства и с две определения отхвърля искането на ,,Южен кръст“ ЕООД за спиране на предварителното изпълнение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тoни написа:

Този професор е като Рашков - шматка, която едва ли ще ги впечатли примерно с ковчези и бесилки...  Язък и жалко е - човек на изкуството да падне толкова ниско. Заради точно такива хора Герб може да се върне на първи план.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Тoни написа:

това се повтаря от 8 месеца, откакто ГЕРБ не е на власт - и още нищо не е станало - сериозно ли мислиш че някой ще им направи нещо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване