Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 17 минути, miro20 написа:

Да да, видях го . Само че... :

https://www.facebook.com/vdimchev/posts/10227372755806530

чакам лъжец да ми посочиш една фирма която ще ти издаде фактура преди да си платил .А от теб и герберския оператор разбрах че асоциацията на европеиските журналисти е нелигитимна  ще се излагаш ли повече днес

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 7 минути, miro20 написа:

Не бе,цитирай ме за кое съм се излагал , за да знам как да ти отговоря :)  Май пак ти е трудно нещо :)  

Абе, какво става с тая партия ГЕРБ. 

Големи шоумени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай, като започне преместването от НДК. 😆

FB_IMG_1638888807255.jpg

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сведение на всички силно запенени, но слабо правно грамотни, ще обясня с думи прости.

Законът повелява императивно.

Дори и да се е нанесъл някой незаконно в собствеността- държавна, общинска или ЧАСТНА, собственикът НЯМА ПРАВО да го изгони насила. Ако го направи, може да бъде съден за самоуправство. Единственият начин да си освободи собствеността е, като мине през дело и съдът излезе с решение. После си има ред, по който МВР ти съдейства това да се случи, ако настанилият се не пожелае доброволно да се изнесе. 

В момента, тече дело и няма решение на съда. Точка и толкоз.

Общината може да разтрогне договора с фирмата, която е наела помещенията. Не може да пипне с пръст вестникарите. Това го знае Рашков, но за него няма значение закона.

И тъй като дежурните тролчета ще скочат като ощипани да ме опровергават, моля да го направят с линк към закона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, absurt написа:

За сведение на всички силно запенени, но слабо правно грамотни, ще обясня с думи прости.

Дори и да се е нанесъл някой незаконно в собствеността- държавна, общинска или ЧАСТНА, собственикът НЯМА ПРАВО да го изгони насила. Ако го направи, може да бъде съден за самоуправство. Единственият начин да си освободи собствеността е, като мине през дело и съдът излезе с решение. После си има ред, по който МВР ти съдейства това да се случи, ако настанилият се не пожелае доброволно да се изнесе. 

Общината може да разтрогне договора с фирмата, която е наела помещенията. Не може да пипне с пръст вестникарите. Това го знае Рашков, но за него няма значение закона.

И тъй като дежурните тролчета ще скочат като ощипани да ме опровергават, моля да го направят с линк към закона.

да и ти малоумничке познаваш закона колкото миро знаеш ли какво значи самоуправство а .Значи всеки може да се нанесе в чужда собственост и собственика не може да го изгони без   съд   чакам следващите малоумия от вас троловете на ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, absurt написа:

Това го знае Рашков, но за него няма значение закона.

Той закона няма значение и за бъдещия кандидат за министър председател и за президента!

Визирам казуса с гражданството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ivan_pop написа:

Той закона няма значение и за бъдещия кандидат за министър председател и за президента!

Как да няма? Ще бъде глобен с 300лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ivan_pop написа:

А колко хубаво беше по времето на Тиквата. И законите уважава и всичко. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, N1K17Y написа:

@miro20 ще ти платят ли автобуса до София, да ходиш да се барикадираш ? За протести не могат ви събра, ама поне централата да спасите, няма ли ? 

Ха-ха-ха, русенският трол20 сигурно вече е изпаднал в нервна криза след прочитането на тази новина...:laughing5:

Партията му любима ще бъде най-позорно изритана...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gagodrago написа:

Ха-ха-ха, русенският трол20 сигурно вече е изпаднал в нервна криза след прочитането на тази новина...:laughing5:

Партията му любима ще бъде най-позорно изритана...

Той е в нервна криза от месеци. Просто го държат на тежки медикаменти, че да не превърти играта. И всяка седмица му увеличават дозите, че нещата стават по-зле за Партията. Сега го залъгват, че Кирчо влиза в завтора след няколко дни. После ще го лъжат, че пролетта пада правителството и Баце се връща на бяла Джипка. После ще му измислят нещо друго, докато не свършат финансите и хапчетата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, absurt написа:

Съдът на два пъти се е произнесъл:

преди 6 часа, ivottoshev написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Димитър Стоянов за ФАКТИ: "Труд" е машина за дезинформация

"Опитът да се прокара, че това е посегателство върху свободното слово, всъщност е опит да бъде защитена една пропагандна машина на ГЕРБ и ДПС", смята журналистът

https://fakti.bg/mnenia/635463-dimitar-stoanov-za-fakti-trud-e-mashina-za-dezinformacia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Съдът се е произнесъл относно договорът на "Южен кръст" с министерството. Но, министерството няма договор с "Труд", който има договор с "Южен кръст", затова не може да му го прекрати. От друга страна- няма решение на съда, с което да се извади от сградата Труд, който се явява изправна страна, макар и с нищожен,според условията на двете договорили се страни, договор. Така че, откъдето и да го въртят и сучат, докато съдът не се произнесе, всяко действие по изваждането на "Труд" е самоуправство.

това, че неграмотникът на форума не може да стопли, разбирам, но това, че другите- със средна интелигентност не искат да отворят закона и да се просветят, не го разбирам. Някои неща трябва да се знаят за собствена употреба, защото всичко се случва в този живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, absurt написа:

Откога министерството и съдът станаха едно и също? 

Откогато спря да разбираш какво четеш. Вторият абзац от линка: 

Административен съд – София-град намира, че нито едно от твърденията, с които се иска спиране на предварителното производство, не е подкрепено с доказателства и с две определения отхвърля искането на ,,Южен кръст“ ЕООД за спиране на предварителното изпълнение

Е, съществува и вероятността за теб Административен съд - София-град... да не е съд. Токова ниско сте паднали заедно с Мирко "с посраните гащи" 20, че не би ме учудило и такова ваше твърдение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Добре, идвам в твоята къща в София. Чакай ме. Нямам нужда значи от хотел.

Дай адрес. Другите неща ги оставям на теб. Да ме изгониш. Там съд, МВР, община. Ти си знаеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Добре, идвам в твоята къща в София. Чакай ме.

Дай адрес. Другите неща ги оставям на теб. Да ме изгониш.

Не, германче, аз няма да те пусна да влезеш. Това е лесното и никой не може да ме осъди, че съм го направила. Но, ако успееш да се нанесеш, жална ми майка, ако се опитам да те изритам със сила- можеш да ме влачиш по съдилища и да си живееш у нас, освен ако не реша да ти прережа гърлото и после да те излежа.. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Тoни написа:

Бивш данъчен е задържан заради изтеглените "в сакове и чували" 60 млн. лв. от "Хемус"

Покажи скритото съдържание

Бивш служител на данъчните е бил задържан при акция на Главната дирекция "Борба с организираната престъпност" (ГДБОП) в София. По неофициална информация на Свободна Европа той е бил разпознат и посочен от няколко свидетели като получател на големите суми, теглени в брой от сметките на строителни фирми, които са получавали авансови плащания за строежа на амагистрала "Хемус".

В началото на месеца МВР обяви, че десетки милиони лева са били усвоени от "кухи фирми", след като са били платени за строежа на магистрала "Хемус". Тогава от министерството уточниха, че само за изграждането на лот 5 от съоръжението по този начин "в сакове и чували" са били изтеглени и усвоени в брой 60 млн. лв., с което е нанесена щета на бюджета за поне 20 млн. лв.

Задържаният във вторник мъж е брат на служител от компанията "Грома холд", която е сред фирмите, получили най-големи преводи от държавата във връзка с все още недовършеното изграждане на "Хемус".

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31597434.html

Опаааа

всеки ден излизат доклади на МВРл, но защо ли го няма - поредния ФЕЙК

преди 3 часа, ninov написа:

чакам лъжец да ми посочиш една фирма която ще ти издаде фактура преди да си платил .А от теб и герберския оператор разбрах че асоциацията на европеиските журналисти е нелигитимна  ще се излагаш ли повече днес

няма регистрация в България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Тoни написа:

Чакай, като започне преместването от НДК. 😆

FB_IMG_1638888807255.jpg

----------------

Ха-ха-ха, много точно попадение! :laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivottoshev написа:

а тези предизвестия рреални ли са , да ги видим

преди 10 минути, Мойра написа:

...

знаем че неможе да мислиш сама анке

е  как е разбрал че са на КТБ като са били в кашон и неможе да ги прочете - явно пак звездите говорят:laughing4:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Без умствен капацитет написа:

всеки ден излизат доклади на МВРл, но защо ли го няма - поредния ФЕЙК

няма регистрация в България

чеверме дали има или няма данъчна регистрация в България няма значение защото 

1 фактура се издава платена стока или услуга 

2 в момента който ти се издаде фактура фирмата става данъчно задължена и ако ти решиш да се откажеш преди да си платил а ти е издадена фактура то продавача става данъчно задължен без да е получил пари

ЯВНО И ДНЕС ЩЕ СПАМИШ ЯКО

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ninov написа:

чеверме дали има или няма данъчна регистрация в България няма значение

ако няма, мнението и няма юридическа тежест - журналистите не са прости и го знаят , но за пари са готови да се унижават

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Мойра написа:
Цитат

бях на гости и видях как г-н Иван Гешев лично гори документи на поляната зад къщата си. Имаше два кашона с документи на земята

А бе... това ми припомни ... къде е Илчовски... ?

Затъжих  се за тоя човечец... Дали Борисов го е изял ? 

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Той е в нервна криза от месеци. Просто го държат на тежки медикаменти, че да не превърти играта. И всяка седмица му увеличават дозите, че нещата стават по-зле за Партията. Сега го залъгват, че Кирчо влиза в завтора след няколко дни. После ще го лъжат, че пролетта пада правителството и Баце се връща на бяла Джипка. После ще му измислят нещо друго, докато не свършат финансите и хапчетата. 

Мечтай си . Просто се кефя как ви е обзела някаква партизанска репресивна вълна, в която закони и Конституция не важат :) 

Ще ви мине.. споко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, miro20 написа:

А бе... това ми припомни ... къде е Илчовски... ?

Затъжих  се за тоя човечец... Дали Борисов го е изял ? 

Мечтай си . Просто се кефя как ви е обзела някаква партизанска репресивна вълна, в която закони и Конституция не важат :) 

Ще ви мине.. споко...

аз си чакам да ми кажеш фирма която ще ти издаде фактура преди да си платил

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване