Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Препоръчан отговор

преди 21 минути, absurt написа:

Не вярваш на твърдения, написани в медиите

това твой думи ли са ти пишеш че аз не вярвам на твърдения .Да аз не вярвам на Гешев и измислените му обвинения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 11 минути, absurt написа:

Не вярваш на твърдения, написани в медиите, ама вярваш на "западните", които били написали, че американците треперят от страх да не стане дипломатически скандал, ако включат Баце в доклада?

Когато американците посочат някой политически лидер, не след дълго на място се озовават и въоръжените им сили. Спомни си Кадафи, Садам...

Радвай се, че твоят шеф - Боко за сега го "споменават" така, че той самият да се усети и да се кротне, защото ако почнат да го споменат и с името му... пак си спомни за Кадафи и Садам :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ninov написа:

я сега посочи медия но не кафява която да твърди че Йончева е изпрала пари искам твърдения а не информация че прокуратурата започва разследване за пране на пари

ето първи резултат в гугъл става ли

„Елена Йончева“: да переш парите на банкера на годината

23.01.2019 г. — Йончева е получила 333 000 евро, които впоследствие е изпрала “в ...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

ето първи резултат в гугъл става ли

„Елена Йончева“: да переш парите на банкера на годината

23.01.2019 г. — Йончева е получила 333 000 евро, които впоследствие е изпрала “в ...

Чеверме от твоя линк

Цитат

Прокуратурата възнамерява да докаже, че през 2012 г. депутатката от БСП е получила средства по договор за документални филми с ТВ7, за които още тогава е знаела, че са източени от Цветан Василев от КТБ

Да ти цитирам ли какво написах  на колежката ти @absurt

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

Чеверме от твоя линк

ти искаше данни, че тя е прала пари - и аз ти давам че е прала пари - не е важно кога го е правела, а че го е правела

да прала е пари 2012 не 2020-та и и пак е прала пари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ninov написа:

това твой думи ли са ти пишеш че аз не вярвам на твърдения .Да аз не вярвам на Гешев и измислените му обвинения

Не "твоЙ", а "твоИ", щото са повече от едно твърдение.

Та, сега потвърждаваш, че не вярваш на неща, които не обслужват емоционалните ти трепети. И вярваш на имагинерните "западни медии", които били пишели как американците не смеят да сложат Борисов в списъка "Магнитски". Аз само се позовавам на твоите твърдения, когато ти отговарям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Без умствен капацитет написа:

ти искаше данни, че тя е прала пари - и аз ти давам че е прала пари - не е важно кога го е правела, а че го е правела

ти четеш ли какво съм ти цитирал че прокуратурата ще се опита да докаже че е прала пари .То Гешев може да се опита да докаже и че си извънземно от другия пол

преди 2 минути, absurt написа:

Та, сега потвърждаваш, че не вярваш на неща, които не обслужват емоционалните ти трепети.

Аз вярвам на БЪЛГАРСКИЯ СЪД не на човек който нарича даден политик шефе тук не говорим дали Борисов е виновен или невинен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ninov написа:

ти четеш ли какво съм ти цитирал че прокуратурата ще се опита да докаже че е прала пари .То Гешев може да се опита да докаже и че си извънземно от другия пол

Аз вярвам на БЪЛГАРСКИЯ СЪД не на човек който нарича даден политик шефе тук не говорим дали Борисов е виновен или невинен.

Ами, явно, не познаваш съдопроизводствения процес. Прокуратурата повдига обвинения, а съдът решава дали представените доказателства са достатъчни, за да издаде осъдителна присъда. Без  обвинител и съд не може да има. Толкова е простичко.

Явно, Брюксел вярва на основанията на Гешев, щом не се е запънал да защитава Йончева, искайки разследването да бъде прекратено на база "харесвам- не харесвам". 

И много удобно загърби резонните въпроси, защо никой не е повдигнал каквото и да било обвинение на Борисов от 1990г. досега? Всичките, барабар с американците ли са му викали и му викат "шефе" 30 години вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Явно, Брюксел вярва на основанията на Гешев, щом не се е запънал да защитава Йончева, искайки разследването да бъде прекратено на база "харесвам- не харесвам". 

Къде прочете становище на Брюксел по въпроса или по някое друго дело.

преди 4 минути, absurt написа:

И много удобно загърби резонните въпроси, защо никой не е повдигнал каквото и да било обвинение на Борисов от 1990г.

на този въпрос вече ти отговорих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ninov написа:

Къде прочете становище на Брюксел по въпроса или по някое друго дело.

на този въпрос вече ти отговорих

Никъде, разбира се. Няма становище, защото не са намерили нищо  нередно, за разлика отпреди няколко дни, когато Йончева, след едногодишно клепане на България, успя да докара тук съмишленици, които да ни размахват пръст като на олигофрени. 

И не, не си ми отговорил на въпросите, а само твърдиш, че Гешев и Цацаров не са го направили, щото били викали "шефе" на Борисов.

Въпросите остават и да видим дали ще имаш куража да отговориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

И не, не си ми отговорил на въпросите, а само твърдиш, че Гешев и Цацаров не са го направили, щото били викали "шефе" на Борисов.

Пак ще ти го напиша не съм говорител на Главния прокурор за да ти отговоря защо не са повдигнали обвинение до сега

преди 8 минути, absurt написа:

Няма становище, защото не са намерили нищо  нередно, за разлика отпреди няколко дни, когато Йончева, след едногодишно клепане на България, успя да докара тук съмишленици, които да ни размахват пръст като на олигофрени. 

И според теб в България няма корупция и има върховенство на закона и всяка година Брюксел си го измисля като ни критикува в мониторния доклад

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

Пак ще ти го напиша не съм говорител на Главния прокурор за да ти отговоря защо не са повдигнали обвинение до сега

И според теб в България няма корупция и има върховенство на закона и всяка година Брюксел си го измисля като ни критикува в мониторния доклад

Не ставаш за смислен диалог. Не знаеш, не можеш, не вярваш- когато не ти изнася. Когато ти изнася, всичко знаеш, на всичко,  което подкрепя вярата ти вярваш  и на всичко можеш да намериш отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ninov написа:

и всяка година Брюксел си го измисля като ни критикува в мониторния доклад

а като не ни управляваше Борисов, като че ли не се е оплаквала - то всеки е така, иска един миллион, като го има се оплаква защо не са два

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Не ставаш за смислен диалог. Не знаеш, не можеш, не вярваш- когато не ти изнася. Когато ти изнася, всичко знаеш, на всичко,  което подкрепя вярата ти вярваш  и на всичко можеш да намериш отговор.

Чакам да ме държиш отговорен за това че прокуратурата е повдигнала обвинение на този ,а не на онзи и за това че заради действията на прокуратурата има толкова осъдителни присъди в Страсбург а и не си ми отговорила на въпросите

преди 14 минути, ninov написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ninov написа:

Чакам да ме държиш отговорен за това че прокуратурата е повдигнала обвинение на този ,а не на онзи и за това че заради действията на прокуратурата има толкова осъдителни присъди в Страсбург а и не си ми отговорила на въпросите

я кажи в коя страна - няма корупция (пълна нула)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Без умствен капацитет написа:

а като не ни управляваше Борисов, като че ли не се е оплаквала - то всеки е така, иска един миллион, като го има се оплаква защо не са два

Чеверме въпроса е дали в България има корупция и върховенство на закона защото твойта колежка твърди че депутатите от Брюксел не основателно са ни размахали пръст

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ninov написа:

Чеверме въпроса е дали в България има корупция и върховенство на закона защото твойта колежка твърди че депутатите от Брюксел не основателно са ни размахали пръст

да те питал - от 6 месеца не управлява боко, как се е подобрило материалното състояние на народа

много скоро пак.. С Радевата чета, напреТ.. Икономика? Ко е туй нещо ?

fb_img_1632652024983-jpg.2112025.webp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

да те питал - от 6 месеца не управлява боко, как се е подобрило материалното състояние на народа

много скоро пак.. С Радевата чета, напреТ.. Икономика? Ко е туй нещо ?

fb_img_1632652024983-jpg.2112025.webp

Дайте нещо по актуално какво е това 2013и 1997 дайте нещо 1944 година минимум

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, ninov написа:

Дайте нещо по актуално какво е това 2013и 1997 дайте нещо 1944 година минимум

става въпрос да очакваме глад таз зима - цените растат заплатите не, като гледам как се спира хемус и струма , - ще има пак масово спиране на парите от Европа

като излезе изравняването на цените на тока след нова година, ще има и рязък скок на тока - и независимо кой управлява януари, то той ще бъде свален - партиите знаят това мн, добре и боко ще се върне на бял кон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Когато американците посочат някой политически лидер, не след дълго на място се озовават и въоръжените им сили. Спомни си Кадафи, Садам...

Радвай се, че твоят шеф - Боко за сега го "споменават" така, че той самият да се усети и да се кротне, защото ако почнат да го споменат и с името му... пак си спомни за Кадафи и Садам :angry:

Изпод кревата ли пишеш или си си направил бункер в мазето? Ако си в панел от соца, си в пълна безопасност. Докато са много тия като теб, дето се изживяват като аборигени, ще ни третират като такива. 

Но, колкото и да ти обяснявам, няма да схванеш- ще продължиш да трепериш и стоиш в поза партер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Без умствен капацитет написа:

ще има пак масово спиране на парите от Европа

това кристалната топка ли ти го каза

преди 44 минути, Без умствен капацитет написа:

като излезе изравняването на цените на тока след нова година, ще има и рязък скок на тока - и независимо кой управлява януари, то той ще бъде свален - партиите знаят това мн, добре и боко ще се върне на бял кон

и това предполагам ти го каза кристалната топка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:

това кристалната топка ли ти го казаи

да Мойра ми е подари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

да Мойра ми е подари

@Мойране пише глупости като теб ,а това че не ти харесва истината си е твой проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ninov написа:

@Мойране пише глупости като теб ,а това че не ти харесва истината си е твой проблем

да само копи пейст - да не си личи

:D и как разбра само от копи пейст че си умен:D - по точно е точно обратното

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

да само копи пейст - да не си личи

:D и как разбра само от копи пейст че си умен:D - по точно е точно обратното

тя не прави само копи пейс но да беше и само това е на светлини години от теб защото ти и това не можеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване