Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Препоръчан отговор

преди 11 минути, ninov написа:

тя не прави само копи пейс но да беше и само това е на светлини години от теб защото ти и това не можеш

да щом според теб, друг трябва да мисли вместо теб - му се казва роб, робиня (гледай някой филм за едно време в Рим, там ги е имало много)

а и ако желае да каже защо копи пейст - и защо се срамува да покава мисленето си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, absurt написа:

Изпод кревата ли пишеш или си си направил бункер в мазето? Ако си в панел от соца, си в пълна безопасност. Докато са много тия като теб, дето се изживяват като аборигени, ще ни третират като такива. 

Но, колкото и да ти обяснявам, няма да схванеш- ще продължиш да трепериш и стоиш в поза партер.

Това пък как ти хрумна? Не аз, а твоят шеф трябва да се страхува от хАмериканците, които могат да решат освен политически, да го "катурнат" и физически, пращайки го в затвора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бЪЛГАРСКАТА БЮРОКРАЦИЯ  не си е свършила задачата с въглеродните емисии

имаме  право да не спазваме  количества въглеродни емисии като слабо развита държава и с ниско ниво на активност 

като доказателство високата безработица и ниското ниво на заплатите и затворените на сила ядрени реактори от ЕС и кунева 

предлагам да си харчиме колкото си искаме въглища докато заплатите не стигнат европейските 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я, как изведнъж от:

преди 6 часа, absurt написа:

А, никого не правя на тъп. Просто ще изброя факти:

Гешев е гл. прокурор от декември 2019г., а Борисов е на власт от 12 години. Преди това беше кмет на София, преди това беше Главен секретар на МВР, а преди това, бодигард с връзки, представляващи интерес за ГДБОБ.

Последно, излезе докладът "Магнитски" и там също го няма. 

Та, защо ли никой от всичките Главни прокурори, извървели се за тези години, не е повдигнал обвинение? Всичките те ли са се обръщали към него с "шефе"? И американците ли му викат "шефе"?

стигнахме до:

преди 5 часа, absurt написа:

И много удобно загърби резонните въпроси, защо никой не е повдигнал каквото и да било обвинение на Борисов от 1990г. досега? Всичките, барабар с американците ли са му викали и му викат "шефе" 30 години вече?

Що така изведнъж увеличи срока от 12 на 30г? да не е защото ти посочих, че от както Боко е на власт, прокурори са само послушните му кученца Цацата и Каскета? 

За преди това: ти как мислиш, защо е станал агент "Буда"?

Вариант 1 - Една сутрин като се е събудил, изведнъж решил да стане доносник

или

Вариант 2 - Пипнали са го за нещо голямо и той е решил да стане доносник за да се измъкне. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, ivottoshev написа:

Това пък как ти хрумна? Не аз, а твоят шеф трябва да се страхува от хАмериканците, които могат да решат освен политически, да го "катурнат" и физически, пращайки го в затвора. 

пак си чел нощните фантазии на 15 годишен - дори няма намек да го катурнат, САЩ не им пука за нас, повечето американци мислят още че сме руснаци като украйна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://news.bg/crime/shefat-na-bbr-veche-znae-kak-i-kolko-e-oshtetena-bankata.html

Нямало бре, нямало никакви нарушения по времето на Герб.

Поне така твърдят местните им тролове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

https://news.bg/crime/shefat-na-bbr-veche-znae-kak-i-kolko-e-oshtetena-bankata.html

Нямало бре, нямало никакви нарушения по времето на Герб.

Поне така твърдят местните им тролове.

ще ти отговоря като този убавец

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, M.Николов написа:

Като местен трол ли се разпознаваш?

:giggle1:

я кажи какво ще кажеш за тези които невярват ако няма решение на съда, а сега вярват на това без решение на съда

sshot-18765b0e5004dd0b4.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има време, ще стигне и до съда, скоро материалите ще бъдат изпратени в прокуратурата, тя вече трябва да ги придвижи към съда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, ivottoshev написа:

За преди това: ти как мислиш, защо е станал агент "Буда"?

или

Вариант 2 - Пипнали са го за нещо голямо и той е решил да стане доносник за да се измъкне. 

То си пише в предложението за вербовка защо :

verbovka-1

т.е. като бивш служител на МВР и занимаващ се в охранителния сектор, е нормално да има контакти с оперативно интересни лица, което е и сфера и работа на ЦСБОП .

Теб не те ли притеснява  че началник на съвета на сигурност ли се казваше... към пРезилдента е агент "МАЙСТОРА" ?

Който не се е занимавал с гонене на бандити, а си е жив представител на Задкулисието и дългите пръсти на череномутренското ДС в сегашното управление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, miro20 написа:

То си пише в предложението за вербовка защо :

т.е. като бивш служител на МВР и занимаващ се в охранителния сектор, е нормално да има контакти с оперативно интересни лица, което е и сфера и работа на ЦСБОП .

Пише защо от ЦСБОП са се интересували от него. Не пише защо се е съгласил. Та според теб кое от двете: 

преди 12 часа, ivottoshev написа:

или

ПП: Пак не ти мина опита за манипулация, СПЕКУЛАНТИНО :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя пак видял "спекулации" :hit::giggle1:

Да се повторя - като бивш служител на МВР, и като работещ в охранителния бизнес с официално лицензирана и легална фирма, е решил да сътрудничи на службите. Чиято пък сфера на работа е именно нелицензираните мутренски групировки.

пп

И да, видях че агент МАйстора, никак не те притеснява. :getout:

Който реално сега е сив кардинал и стратег на всичките пРезилдентски проекти  и действия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ivottoshev написа:

Пише защо от ЦСБОП са се интересували от него. Не пише защо се е съгласил. Та според теб кое от двете: 

ПП: Пак не ти мина опита за манипулация, СПЕКУЛАНТИНО :hit:

Парадоксален си вече, честно! В твоята главица са се зародили две причини и ги тикаш, и ги предлагаш, че и настояваш да се избере като меродавна едната от тях. АКО се отнасяше до твое решение и причина-  разбирам, ама ти си се хванал от името на друг да внушаваш отговар, без идея да имаш от нищо. Или имаш личен? Затова тропаш с краче, че никой не ти се хваща на фантасмагориите и не иска да ти припява? 

Оставили са те шефовете ти на самотек и почваш да дълбаеш под дъното.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, miro20 написа:

Тоя пак видял "спекулации" :hit::giggle1:

Да се повторя - като бивш служител на МВР, и като работещ в охранителния бизнес с официално лицензирана и легална фирма, е решил да сътрудничи на службите

Толкова много заобикалки, вместо още от началото да посочиш:

преди 13 часа, ivottoshev написа:

Колкото щяхме да ти се смеем тогава, толкова ще ти се смеем и сега  :lol6:

Колкото до някакъв си агент "майстора" - не съм запознат в детайли с личността му. По твоите думи бил сив кардинал, някой друг може да каже че е господин никой и е "последна дупка на кавала" сред президентските съветници...

С оглед на хилядите ти лъжи, манипулации и спекулации, дори и някога да си прав за нещо, ще трябва много повече от голи думи за да ме убедиш че говориш истината. За това и не ти обръщам внимание, когато си изсмукваш от пръстите обвинения, които обаче не доказваш с нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Парадоксален си вече, честно! В твоята главица са се зародили две причини и ги тикаш, и ги предлагаш, че и настояваш да се избере като меродавна едната от тях. АКО се отнасяше до твое решение и причина-  разбирам, ама ти си се хванал от името на друг да внушаваш отговар, без идея да имаш от нищо. Или имаш личен? Затова тропаш с краче, че никой не ти се хваща на фантасмагориите и не иска да ти припява? 

Оставили са те шефовете ти на самотек и почваш да дълбаеш под дъното.  

Бла-бла-бла, общи приказки нападащи личността ми, само защото нямаш аргументи срещу мнението ми и отговор на въпроса ми. Това не е признак на особено висока интелигентност :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, ivottoshev написа:

Толкова много заобикалки, вместо още от началото да посочиш:

преди 14 часа, ivottoshev написа:

Колкото щяхме да ти се смеем тогава, толкова ще ти се смеем и сега  

Ти на "вие" ли си говориш ?? :)   Нали знаеш че това е болест :)

И разбира се че не става " една сутрин се събудил" . Почети малко литература как стават вербовките. В никой от методите не съм срещал "събудил се една сутрин и решил" . :)

Виждаш ли как ти си смешния :)

Както винаги.

преди 46 минути, ivottoshev написа:

Колкото до някакъв си агент "майстора" - не съм запознат в детайли с личността му. По твоите думи бил сив кардинал, някой друг може да каже че е господин никой и е "последна дупка на кавала" сред президентските съветници...

Знам че не знаеш, и не четеш неприятни за любимия ти фигурант на мутрите, неща.

А въпросния  е шеф на  "стратегическия съвет към президента". т.е. той е човека който гради стратегиите  и политиките на държавния глава, този който съветва, който дава насоки , тактики , работи с хора и т.н. и т.н.

https://breaking.bg/novini/радев-който-вика-мутри-вън-дава-брифинг-с-приятеля-на-боса-на-вис-васил-илиев/

Накратко го казах - "сив кардинал ".

И това е едно от многото грозни "ДС петна" в президентството. И то не какви да е, не "последна дупка на кавала" , а определящи влиятелни сратези на Задкулисието.

:hush:

преди 51 минути, ivottoshev написа:

С оглед на хилядите ти лъжи, манипулации и спекулации, дори и някога да си прав за нещо, ще трябва много повече от голи думи за да ме убедиш че говориш истината. За това и не ти обръщам внимание, когато си изсмукваш от пръстите обвинения, които обаче не доказваш с нищо!

бла бла бла.... :getout:

А каквото искам да кажа, съм го казал и подкрепил с достатъчно аргументи. Именно ти си този който си признава че не знае кой е тоя, оня и т.н.

преди 58 минути, absurt написа:

Не го ли разбра другаря с телк-а, че просто си хваща някой и почва да върти и сучи как да изкриви думите и смисъла, просто за да си троли.

Него не го интересуват темите, важното е да оплюе някой , като логиката му , както често съм го хващал, е от вица ... " ти аквариум имаш ли  ?Не ? - значи си п'''раст " :)

пп

Освен шефа на стратегическия му съвет, да припомня, пРезилдента бе назначил за секретар по външните въпроси също кадър от бившите служби на ДС - Икономов , а за съветник по сигурност и отбрана - Алипиев, също агент на ДС

https://desebg.com/prezident/4315-2020-03-13-07-50-53

Прекрасно обкръжение , нали ?

Лустрация ли ? "мтри вън ли " ??    Не на статуквото ли ? Промяна ли ? .... ех ех шараниии ...  :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, miro20 написа:

Както винаги.

Знам че не знаеш, и не четеш неприятни за любимия ти фигурант на мутрите, неща.

А въпросния  е шеф на  "стратегическия съвет към президента". т.е. той е човека който гради стратегиите  и политиките на държавния глава, този който съветва, който дава насоки , тактики , работи с хора и т.н. и т.н.

https://breaking.bg/novini/радев-който-вика-мутри-вън-дава-брифинг-с-приятеля-на-боса-на-вис-васил-илиев/

Накратко го казах - "сив кардинал ".

И това е едно от многото грозни "ДС петна" в президентството. И то не какви да е, не "последна дупка на кавала" , а определящи влиятелни сратези на Задкулисието.

:hush:

бла бла бла.... :getout:

А каквото искам да кажа, съм го казал и подкрепил с достатъчно аргументи. Именно ти си този който си признава че не знае кой е тоя, оня и т.н.

Не го ли разбра другаря с телк-а, че просто си хваща някой и почва да върти и сучи как да изкриви думите и смисъла, просто за да си троли.

Него не го интересуват темите, важното е да оплюе някой , като логиката му , както често съм го хващал, е от вица ... " ти аквариум имаш ли  ?Не ? - значи си п'''раст " :)

Приятелят на Васил Илиев е проблем, но приятелят и личен бодигард на Маджо не е, нали?

Боко е бил чист като сълза и изобщо не е станал доносник за да се измъкне от обвинения. 

Твоите аргументи ги знаем. Примерно благодарение на допълнителните урни, ИТН имат най-голямо увеличение на брой гласове и брой депутати, но според твоите аргументи ДПС били по-облагодетелствани от новия закон

Интересувам се от темите разбира се и поставям въпроси по тези теми, но обикновено от ваша страна отговор няма, или ако има той е свързан с нападки срещу личността ми, а не с аргументи срещу мнението ми.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Приятелят на Васил Илиев е проблем, но приятелят и личен бодигард на Маджо не е, нали?

Боко е бил чист като сълза и изобщо не е станал доносник за да се измъкне от обвинения. 

.............

Интересувам се от темите разбира се и поставям въпроси по тези теми, но обикновено от ваша страна отговор няма, или ако има той е свързан с нападки срещу личността ми, а не с аргументи срещу мнението ми.  

Ако бъдем коректни, което на теб трудно ти се отдава, трябва да отбележим, че Борисов не е бил бодигард на Маджо. Както и не е бил член на СИК. А, защо е станал сътрудник на ГДБОБ, никой освен него и нищо, освен написаното в документа, не може да се твърди, че е вярно. Както ти написах- твоята главица само това ражда като причина. Дали ползваш собствен опит, че си толкова категоричен?

Пиша ти отново и наблягам на твърденията ти, дано схванеш, че всъщност не поставяш въпроси, а се опитваш да поставяш отговори. Което е не само некоректно, но и непродуктивно. И не, този ми пост не е нападка срещу личността ти, а аргумент против мнението ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Ако бъдем коректни, което на теб трудно ти се отдава, трябва да отбележим, че Борисов не е бил бодигард на Маджо. Както и не е бил член на СИК. А, защо е станал сътрудник на ГДБОБ, никой освен него и нищо, освен написаното в документа, не може да се твърди, че е вярно.

Батето (който един път дори и ти цитира ), много добре описа как е започнал да се издига Боко в кариерата си в СИК. Най-напред е пазел колите им. Това ако не е "бодигард" не знам кое е!

Не бил член на СИК. Ми не знам, може Маджо, Маргините, Пашата и бай Миле са звъняли на обяви по вестниците за да намерят охранител за колите си, вместо да се доверят на техен човек и съвсем случайно са попаднали Боко. Мдааа, това ми се вижда достоверно:lol6:

Какво пише в документа? Аз чета, че ЦСБОП са имали интерес. Не виждам да пише защо Боко се е превърнал в "агент Буда". Най-логично е да са го хванали за нещо и по този начин да са го изнудили да почне да доносничи за да си спаси кожата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ivottoshev написа:

Батето (който един път дори и ти цитира ), много добре описа как е започнал да се издига Боко в кариерата си в СИК. Най-напред е пазел колите им. Това ако не е "бодигард" не знам кое е!

Не бил член на СИК. Ми не знам, може Маджо, Маргините, Пашата и бай Миле са звъняли на обяви по вестниците за да намерят охранител за колите си, вместо да се доверят на техен човек и съвсем случайно са попаднали Боко. Мдааа, това ми се вижда достоверно:lol6:

Какво пише в документа? Аз чета, че ЦСБОП са имали интерес. Не виждам да пише защо Боко се е превърнал в "агент Буда". Най-логично е да са го хванали за нещо и по този начин да са го изнудили да почне да доносничи за да си спаси кожата. 

Пак го караш на твърдения, родени в страни от фактите.

Да, аз също гледах видеото с Батето- не казва нищо повече от това, че Борисов не е бил от СИК и не казва, че е пазил колите им. Каза, че са го довели със себе си и е  седял отвън. Като какъв е бил в този момент, само той може да каже и някой, също бил там по това време. А, защо и как се е навил да стане "Буда", пак само той може да каже, но ти упорито отново и отново се опитваш да прокараш твоята "логика". Което все по- настойчиво- реципрочно на твоето твърдение, води до потретване на въпроса ми. От личен опит ли говориш?

ПП. Ако държиш на точността, може да попрегледаш биографията му отново, за да видиш кога и как се е запознал с Пашата и останалите.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, absurt написа:

Пак го караш на твърдения, родени в страни от фактите.

Да, аз също гледах видеото с Батето- не казва нищо повече от това, че Борисов не е бил от СИК и не казва, че е пазил колите им. Каза, че са го довели със себе си и е  седял отвън. 

Ами пусни си пак клипа и виж какво казва Батето. Разказва за първите стъпки на Боко в СИК и казва буквално "седеше отвънка да пази колите"

Мислех, че това да се отричат думи, които ги има на клипче е запазена марка на Мирко, ма то явно в цялата централа сте един дол дренки :getout:

преди 53 минути, absurt написа:

А, защо и как се е навил да стане "Буда", пак само той може да каже, но ти упорито отново и отново се опитваш да прокараш твоята "логика". Което все по- настойчиво- реципрочно на твоето твърдение, води до потретване на въпроса ми. От личен опит ли говориш?

Боко никога няма да каже как е станал доносник. Аз ти дадох моето мнение как се е стигнало до там Боко да стане "агент Буда". Ти ще дадеш ли твоята, та да сравним коя е по-логична? 

Ако е имало какво и кого да "донасям", сега нямаше да съм прост бачкатор, поправящ коли наравно с четиримата си съдружници в малкият ни сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ivottoshev написа:

Боко никога няма да каже как е станал доносник. Аз ти дадох моето мнение как се е стигнало до там Боко да стане "агент Буда". Ти ще дадеш ли твоята, та да сравним коя е по-логична? 

Ако е имало какво и кого да "донасям", сега нямаше да съм прост бачкатор, поправящ коли наравно с четиримата си съдружници в малкият ни сервиз.

Ами, това е твоето мнение, което е без всякаква стойност, защото е твоя фантазия, неподкрепена с факти. И не, аз фантасмагориите, ако ми се породят, си ги държа за себе си. Не ги поднасям на публиката като единствено възможни.

И по същество. Батето много се изхвърляше и въпреки всичко, не казва че Борисов е бил от СИК, а че бил пазел колите на Пашата и Венци, и не го били пускали в заведението на бай Миле. Пак ще кажа, че е добре да се види с кого и откога се познава Борисов, за да се сравни с приказките на Батето.

И ето нещо от Жени Живкова:

"Тoй ce грижeшe зa дядo ми и cмe му блaгoдaрни зa грижитe извън нeгoвaтa фирмa, кoитo пoлaгaшe. Тoй пoe oхрaнaтa му и гo нaпрaви бeзплaтнo. Ниe имaхмe другa oхрaнa и нямaхмe нaмeрeниe дa взимaмe Бoйкo Бoриcoв, нo тoй дoйдe и нeщaтa ce прoмeнихa", пocoчи Eвгeния Живкoвa."

https://fakti.bg/bulgaria/540036-jeni-jivkova-borisov-e-popil-kakvoto-moje-ot-dado-mi-no-trabva-promana

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване