Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Препоръчан отговор

преди 11 минути, M.Николов написа:

А бе важното е прокуратурата да ги прочете.

Те нямат ангажименти за отстраняване на недостатъци при некачествени СМР.  Много те лъжат разни хора, бих желал да не е така. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те имат ангажимент да проверят защитени ли са интересите на държавата в подписаните договори.

Ти се опитваш нещо да ме излъжеш, но няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, gagodrago написа:

-----------------------

Бабишкерите фенки на боко-чекмеджето защо не си търсите някой да ви продаде мозък наливен, за да не пишете глупости?

Като те чета теб, не си намерил донор на сиво вещество, та си караш само с онези клетки, осигуряващи ти жизнения минимум- да ядеш, спиш и пълниш тоалетната. Просташките ти изцепки не правят тезите ти по- достоверни. 636952482_download(4).gif.d44c669fe77198f2a5f4b54f979482fb.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, M.Николов написа:

Те имат ангажимент да проверят защитени ли са интересите на държавата в подписаните договори.

Ти се опитваш нещо да ме излъжеш, но няма как да стане.

Комитова като дори не ги е чела, как да ги сезира?   И за какво да ги сезира?   Точно тя следва да е взискателна за качеството като министър на МРРБ.   Тя трябва да ги задължи изпълнителите да отстранят недостатъците.  Не ти е ясно ли? ДАНС и прокуратурата следва да разследват точно   министърката на Радев, така излиза.   Заради интересите на държавата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти откъде знаеш какво е чела Комитова?

Да не си ѝ личен секретар?

преди 17 часа, absurt написа:

Дали е по- добре да се оплюват и обвиняват едни други, или е по- правилно да публикуват документите, като така докажат че всичко е наред и натрият носа на герберите?

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/mz-bylgariia-ne-prilaga-vaksini-s-iztekyl-srok-na-godnost-2288095

Чукча писател, не читател.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, M.Николов написа:

Ако ги беше чела, щеше ли да папагали глупостите на Киро и Кокоро?   Тези неща лесно могат да бъдат проверени.  Не ни трябват обаче такива управници като упоменатите.   Като не щем Борисов и Герб, трябва да си намерим по-качествени.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Да не си ѝ личен секретар?

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/mz-bylgariia-ne-prilaga-vaksini-s-iztekyl-srok-na-godnost-2288095

Чукча писател, не читател.

А, ти откъде знаеш, че това е истина? Да не си видял лично документите? 

Чукча писател, не читател.57116931_download(16).gif.72e8283c58e79f03a823df8bd853bca0.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, M.Николов написа:

Цялата тази плява можеше да си я спестиш, а да дадеш линк към сертификата с който са внесени ваксините в страната ни. Там пише първоначалния срок на годност, от който да броим 3 месеца напред. Първите ваксини са внесени на 26.12. 2020г. и са годни до юни 2021, респективно септември 2021., ориентировачно, защото не знаем точно кога са произведени.  Т. е. минал им е срока по всички параметри.

В началото на месец 02.2021г. България е получила 17 550  дози, които са със срок на годност месец юли, а с удължението- началото на октомври. А, дори не знаем кога са произведени- колко време преди да дойдат тук. Ваксинирането с тях сега- края на октомври...........

Та, пак стигаме дотам- ако искат твоите хора да им повярваме, че не ни ваксинират с ваксина, на която срока и с удължението е минал, да бъдат така коректни и да предоставят сертификата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, attj написа:

По такива договори работят много мои колеги. Попитай където трябва дали тези договори въобще са ги чели Комитова, Петков, Василев и Радев?   После се замисли дали да се доверяваш на безхаберници.

А, да не повярва човек. Овцата не е овца, а калинка одобряваща "подпорни стени", Герб-лелята има много "познати" в държавната администрация, тоя има колеги в строителните фирми. Направо не бих познал, като гледам как защитават всяка издънка на Партията. Само Мирчо остана да си признае, че индженерства строителните чудеса в Северозапада, които се разпадат след първия дъжд.

преди 11 минути, absurt написа:

Цялата тази плява можеше да си я спестиш, а да дадеш линк към сертификата с който са внесени ваксините в страната ни. Там пише първоначалния срок на годност, от който да броим 3 месеца напред. Първите ваксини са внесени на 26.12. 2020г. и са годни до юни 2021, респективно септември 2021., ориентировачно, защото не знаем точно кога са произведени.  Т. е. минал им е срока по всички параметри.

В началото на месец 02.2021г. България е получила 17 550  дози, които са със срок на годност месец юли, а с удължението- началото на октомври. А, дори не знаем кога са произведени- колко време преди да дойдат тук. Ваксинирането с тях сега- края на октомври...........

Та, пак стигаме дотам- ако искат твоите хора да им повярваме, че не ни ваксинират с ваксина, на която срока и с удължението е минал, да бъдат така коректни и да предоставят сертификата.

Че то може и с Фотошопа да го фалшифицират, аз викам Радев да ни събере на Шипка и лично да ни покаже срока на годност за всяка ваксина. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, absurt написа:

Значи оспорваш думи на шефа ти коце ботекса така ли .Знам че няма да получа отговор но пак да питам какви права ти наруши заповедта на Кацаров

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ninov написа:

Значи оспорваш думи на шефа ти коце ботекса така ли .Знам че няма да получа отговор но пак да питам какви права ти наруши заповедта на Кацаров

Значи, за всичкото време, в което ме олайваш, не си разбрал че на празни думи не вярвам.

Защото не знаеш какво е да нямаш шеф, не можеш дори за миг да си го представиш. Упорито продължаваш да задаваш отговор, за да продължиш заяждането, но няма да ти се получи. Не си ми интересен. 

преди 14 минути, N1K17Y написа:

А, да не повярва човек. Овцата не е овца, а калинка одобряваща "подпорни стени", Герб-лелята има много "познати" в държавната администрация, тоя има колеги в строителните фирми. Направо не бих познал, като гледам как защитават всяка издънка на Партията. Само Мирчо остана да си признае, че индженерства строителните чудеса в Северозапада, които се разпадат след първия дъжд.

Че то може и с Фотошопа да го фалшифицират, аз викам Радев да ни събере на Шипка и лично да ни покаже срока на годност за всяка ваксина. 

Ами, върви, Аглайка, няма да си първата влюбена във фуражката. Ще поразбуташ с лакти Докторката, Заркова и още няколко, и ще вдишаш аромата на ограничеността отблизо. icon_mrgreen.gif.e59b8986095e3bedda9cbf5c27865f2f.gif 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, absurt написа:

Значи, за всичкото време, в което ме олайваш, не си разбрал че на празни думи не вярвам.

Защото не знаеш какво е да нямаш шеф, не можеш дори за миг да си го представиш. Упорито продължаваш да задаваш отговор, за да продължиш заяждането, но няма да ти се получи. Не си ми интересен. 

Да значи се опитваш да оправдаеш шефа ти за лъжата че се ваксинирало с ваксини с изтекъл срок на годност но ти го заби и коце ботекса който е заместник на шефа ти Борисов .Пак ще ти го напиша в този форум всички знаем какво работиш и кой ти е шефа.Да когато ти оборът опорките започваш да твърдиш че опонента ти не е интересен и др подобни неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ninov написа:

Да значи се опитваш да оправдаеш шефа ти за лъжата че се ваксинирало с ваксини с изтекъл срок на годност но ти го заби и коце ботекса който е заместник на шефа ти Борисов .Пак ще ти го напиша в този форум всички знаем какво работиш и кой ти е шефа.Да когато ти оборът опорките започваш да твърдиш че опонента ти не е интересен и др подобни неща

Ами, глупав си, че и се гордееш с глупостта си!

Аз ти пиша, че на празни думи без доказателство вяра не хващам. Направих си труда да ти извадя данни за ваксините, които да те накарат да се замислиш, ама как да стане, като между ушите ти вее вятър?

И не, ти дори не си ми опонент- ако беше, щеше да отговориш с аргументи. Ти си просто лапацало и да, не си ми интересен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Ами, глупав си, че и се гордееш с глупостта си!

Аз ти пиша, че на празни думи без доказателство вяра не хващам. Направих си труда да ти извадя данни за ваксините, които да те накарат да се замислиш, ама как да стане, като между ушите ти вее вятър?

И не, ти дори не си ми опонент- ако беше, щеше да отговориш с аргументи. Ти си просто лапацало и да, не си ми интересен. 

като свършиха аргументите започнаха обидите 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

Ти ще дойдеш доста нагло парче!

А не искаш ли да ти издиря и номера на буса с който са прекарали ваксините?

И какъв сертификат те гони?

"На 10 септември 2021 г., след извършена оценка от Европейската агенция по лекарствата, в Европейския съюз (ЕС) беше одобрен нов срок на годност за COMIRNATY при условия на съхранение при свръхниска температура."

Важи за всички партиди със срок на годност до юни месец и след това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:
преди 3 часа, absurt написа:

Ами, върви, Аглайка, няма да си първата влюбена във фуражката. Ще поразбуташ с лакти Докторката, Заркова и още няколко, и ще вдишаш аромата на ограничеността отблизо. icon_mrgreen.gif.e59b8986095e3bedda9cbf5c27865f2f.gif 

Па-па-па-па.............................................!

Бабче, пак загори манджата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, M.Николов написа:

Ти ще дойдеш доста нагло парче!

А не искаш ли да ти издиря и номера на буса с който са прекарали ваксините?

И какъв сертификат те гони?

"На 10 септември 2021 г., след извършена оценка от Европейската агенция по лекарствата, в Европейския съюз (ЕС) беше одобрен нов срок на годност за COMIRNATY при условия на съхранение при свръхниска температура."

Важи за всички партиди със срок на годност до юни месец и след това!

Това да съм го отрекла? Това е директивата, а мен ме интересува срока на годност на нашите ваксини- описах ти подробно защо. Направените ориентировъчни изчисления не отричат удължаването на срока. Наистина ли ти е трудно да разбереш написаното от мен? Използвах прости думи и обясних подробно. Пак ще кажа- не вярвам на празни приказки, особено за толкова важни неща. Имаме неоспорим факт, който ти упорито игнорираш- в началото на м. 02.2021г. са внесени 17 500 дози, на които срокът на годност е изтекъл в началото на октомври с включено 3 месечно удължаване. Ваксинират се хората в края на октомври. Не те ли интересува каква е истината? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, M.Николов написа:

А бе важното е прокуратурата да ги прочете.

несхванахте ли че прокуратурата нищо не прави, тя само подава документи на съда - той ги чете и казва на прокуратурата какво да прави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Без умствен капацитет написа:

несхванахте ли че прокуратурата нищо не прави, тя само подава документи на съда - той ги чете и казва на прокуратурата какво да прави

Агънце,

и ти ли стана професор в областта на правото?

Много професори на глава от населението станахте, бе!

Поне правописа да бяхте научили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

Да ама чеверме прокуратурата се прави че не вижда някой неща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много си досадна!

Ваксините от февруари отдавна са поставени, става въпрос за ваксини, които изтичат септември(при срок на годност 6 месеца), а по новите правила до декември!

https://news.bg/health/nyamalo-problem-pri-udalzhavane-na-sroka-na-vaksinite.html

преди 23 минути, absurt написа:

Това да съм го отрекла? Това е директивата, а мен ме интересува срока на годност на нашите ваксини- описах ти подробно защо. Направените ориентировъчни изчисления не отричат удължаването на срока. Наистина ли ти е трудно да разбереш написаното от мен? Използвах прости думи и обясних подробно. Пак ще кажа- не вярвам на празни приказки, особено за толкова важни неща. Имаме неоспорим факт, който ти упорито игнорираш- в началото на м. 02.2021г. са внесени 17 500 дози, на които срокът на годност е изтекъл в началото на октомври с включено 3 месечно удължаване. Ваксинират се хората в края на октомври. Не те ли интересува каква е истината? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ninov написа:

Да ама чеверме прокуратурата се прави че не вижда някой неща

да, трябва да се сигнализира - ОФИЦИАЛНО - аз като гледам фрог уж само дава нарушения - но не дава с кой номер е входиран сигнала,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Мойра написа:

Дотук нищо не е казал, всъщност. Какво смело намираш, като няма име и не отговори на неколкократното запитване дали парите са преведени навън законно? От началото на дейността му, нямам спомен да е съобщил име с факти, които са потвърдени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване