Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Транспорт на мебел от София до Варна

Препоръчан отговор

преди 13 минути, цър-вул написа:

На мен куриери ми докараха пералня до 3.ет. от Букурещ

Пералнята е лесна работа, но автора не е казал за какво бюро става дума, а има бюра масивни и доста големи.
Виж ако е новите талашити няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето калкулатор на Еконт
За пакет - 110х80х70, 35 кг се получава
От: Адрес на подател в София
До: Адрес на получател във Варна
Цена: 60.33 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, jhoro написа:

Ето калкулатор на Еконт

Ако е  до тея 60лв не ме бърка, давам ги. Подятеля каза, че го опакова. Вълнува ме в какво състояние ще го докарат, сиреч да не го украсят по пътя.... Щото това не са тикви от бостана все пак.... Да не почнат да се циганят като им кажа, че съм на втори етаж...Това бюро не го виждам да как ще тежи 35 кг....

преди 29 минути, Bubbles написа:

Пералнята е лесна работа, но автора не е казал за какво бюро става дума, а има бюра масивни и доста големи.
Виж ако е новите талашити няма грижи.

Уточнил съм и линк съм сложил даже. Търся си бюро от масивна дървесина, бюджетът ми е еди какъв си. Ако работата опираше до новите талашити въобще нямаше да занимавам нито вас, нито мене си, щото ми писна от разпадащи се мебели....В момента пиша на такова талашитено бюро и си мечтая за момента, в който ще се отърва от него.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показах ти калкулатора. Колко тежи бюрото - не знам, ти си го виждал.
За опаковането - аеропласт или разпенен полиетилен, а отгоре стреч фолио.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

Не, ти не си ползвал услугите на такава фирма. На няколко пъти те помолих да не пишеш глупости, но явно това ти е целта. Мен не ми пречи, но не заблуждавай хората, които имат проблем.

Човече гледай си компютрите не се излагай. Ти може и да си местил квартири, но си го правил аматьорската и са били ефтини боклуци на, които явно никой ме му е пукало как ще престигнат. Има хора, със ексклузивни дизайнерски мебели, които цял живот не може да платиш, ако се ощетят. За това всяка професионална хамалска фирма има и застраховка, но тя става все по-скъпа, когато започнат да се декларират щети. Но това ти няма как да го знаеш, защото не си занимавал професионално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с продавача, каза че преди време Еконт му отказали за по-голям шкаф. Продавачът се намира на 4-ти  етаж. Не се побира и в асансьора му.... Хубаво вземат пратка от адрес, на теория са силни, ама на практика, за Варна не ме бърка да им ударя рамо с качването....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ricardotubbs написа:

Говорих с продавача, каза че преди време Еконт му отказали за по-голям шкаф. Продавачът се намира на 4-ти  етаж. Не се побира и в асансьора му.... Хубаво вземат пратка от адрес, на теория са силни, ама на практика, за Варна не ме върка да им ударя рамо с качването....

Проблема с разглобяването е, че при някои мебели вече не са толкова стегнати и стабилни след като един път са сглобени и разглобени.Нямаш ли приятели, с които да се метнете до София и да го свалите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Бял Кон написа:

Проблема с разглобяването е, че при някои мебели вече не са толкова стегнати и стабилни след като един път са сглобени и разглобени.Нямаш ли приятели, с които да се метнете до София и да го свалите?

не се разглобява

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ricardotubbs написа:

Уточнил съм и линк съм сложил даже. Търся си бюро от масивна дървесина, бюджетът ми е еди какъв си. Ако работата опираше до новите талашити въобще нямаше да занимавам нито вас, нито мене си, щото ми писна от разпадащи се мебели....В момента пиша на такова талашитено бюро и си мечтая за момента, в който ще се отърва от него.....

Извинявай, не съм обърнал внимание.

Масивната дървесина тежи, така че поне според мен ще ти излезе доста солено с куриер.

преди 1 час, jhoro написа:

Ето калкулатор на Еконт

Да бе, този калкулатор сигурно нещо е сгрешил нулите.
Еконта вземат 10 кинта да ти донесат едно миниатюрно парче пластмаса(Рам памет) от един квартал на София до друг, та ще ти закарат цяло бюро на 500 километра за 60.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bubbles написа:

Извинявай, не съм обърнал внимание.

Масивната дървесина тежи, така че поне според мен ще ти излезе доста солено с куриер.

Еконта вземат 10 кинта да ти донесат едно миниатюрно парче пластмаса(Рам памет) от един квартал на София до друг, та ще ти закарат цяло бюро на 500 километра за 60.

Имаш право, лятото ми взеха 60-70 лева за едно колело дето тежи 15-20кг от офис до адрес на получател.... Това бюро само по снимка му давам 50кг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш въпроси за калкулатора - питай фирмата!
Направих друга сметка - за стандартен палет (с основа 120 на 80 см, височина до 180 см и тегло до 1 т) с обявено тегло 100 кг.
От: Адрес на подател
До: Адрес на получател
Цена: 52.65 лв.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Ако имаш въпроси за калкулатора - питай фирмата!
Направих друга сметка - за стандартен палет (с основа 120 на 80 см, височина до 180 см и тегло до 1 т) с обявено тегло 100 кг.
От: Адрес на подател
До: Адрес на получател
Цена: 52.65 лв.

Озадачи ме това, че са му отказали за шкафа. Все пак едно е да вземеш една пратка от входа и да я закараш до друг вход, друго е да я тътриш няколко етажа нагоре надолу.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много спамери, много чудо. Неслучайно дадох линкове към 2 куриери с препоръка да се пита. Те ще кажат откъде и как се взима и как се доставя, с какво трябва да бъде опаковано и ще сметнат цената. Неслучайно в тарифите пише за тегло. От първото предложение ми докараха климатик от емаг, който е подобен обем и тегло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Филипов написа:

Много спамери, много чудо. Неслучайно дадох линкове към 2 куриери с препоръка да се пита. Те ще кажат откъде и как се взима и как се доставя, с какво трябва да бъде опаковано и ще сметнат цената. Неслучайно в тарифите пише за тегло. От първото предложение ми докараха климатик от емаг, който е подобен обем и тегло.

Таман се връщам от еконт, трябвало да бъде оставено на равна повърхност, до където стигало пикапчето, не се наемали да го мъкнат по етажите......Ако ставаше с еконт нямаше да ви занимавам....+ тея 60лв са много далече от истината...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, ricardotubbs написа:

Таман се връщам от еконт, трябвало да бъде оставено на равна повърхност, до където стигало пикапчето, не се наемали да го мъкнат по етажите......Ако ставаше с еконт нямаше да ви занимавам....+ тея 60лв са много далече от истината...

Хващаш някой приятел, взимаш една баничарка под наем, отиваш и си го докарваш.

Груба сметка - наем на колата за 24ч + допълнителните километри ~90лв Гориво 50л x 2.30=115лв

Тоест за около 200лв може да си го докараш.

Примерна фирма за коли под наем https://toprentacar.bg/cargo-book/varna-center/?hprm=K89MSU8tiS9ILCrJSy0qjs9MsTVQK0cTTMsvyoVKlVQWpNomJxal56sVlBbYmlioFZek2BoZGBnqGhroGpkBuSW2hoaqxo4GBmopBfkgFal5SCrMgVyEiuSUVFsA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване