Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Транспорт на мебел от София до Варна

Препоръчан отговор

Здравейте! Предварително се извинявам за спама, харесал съм си едно бюро от София, приготвил съм пари и всичко, проблемът, е че нито аз , нито продавача знае за някой, който ще се наеме да го докара до Варна до адрес и до етаж. Става дума за кв. Оборище. Търся човек, който се занимава с такава дейност...  Размерите му са 110 ширина, 70 дълбочина, 78см височина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти хамалска фирма. Те се занимават с транспорт на мебели. Обаче Мойка не виждам смисъл да плащаш за едно бюро. Вземи една баничарка под наем, вземи един колан от тия с куките, където се стягат, увий бюрото с одеяла за да не се нарани, стегни го с коланите за да не мърда и може да си го закараш сам. Ако нямаш одеяла, може и да го омотаеш с фолио. Доста мебели съм транспортирал до сега, мога да транспортирам и целия бъкингамски дворец с лекота, ако ми се наложи и знам, че едно бюро нищо не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Бял Кон написа:

Трябва ти хамалска фирма. Те се занимават с транспорт на мебели. Обаче Мойка не виждам смисъл да плащаш за едно бюро. Вземи една баничарка под наем, вземи един колан от тия с куките, където се стягат, увий бюрото с одеяла за да не се нарани, стегни го с коланите за да не мърда и може да си го закараш сам. Ако нямаш одеяла, може и да го омотаеш с фолио. Доста мебели съм транспортирал до сега, мога да транспортирам и целия бъкингамски дворец с лекота, ако ми се наложи и знам, че едно бюро нищо не е.

:lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6:

преди 18 минути, ricardotubbs написа:

Здравейте! Предварително се извинявам за спама, харесал съм си едно бюро от София, приготвил съм пари и всичко, проблемът, е че нито аз , нито продавача знае за някой, който ще се наеме да го докара до Варна до адрес и до етаж. Става дума за кв. Оборище. Търся човек, който се занимава с такава дейност...  Размерите му са 110 ширина, 70 дълбочина, 78см височина.

Еконт и Спиди като за начало! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Бял Кон написа:

мога да транспортирам и целия бъкингамски дворец с лекота

и аз мога, ако не ме видят
а пъ другарко, Емил съ напика ут смех

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези май са по-изгодни. https://www.leoexpres.bg/services

Ето и другите https://services.speedy.bg/priceList/

Питай чичо ти гошо (google) за други куриери, обаждай се и сравнявай. И в двете населени места всички имат офиси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, дpъндю написа:

и аз мога, ако не ме видят
а пъ другарко, Емил съ напика ут смех

Е как няма да се напикая като говори не глупости, а тъпотии че и заблуждава постващия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ricardotubbs написа:

Жената няма как да го домъкне до офис, това е дерта...

не вярвам да няма телефон
в линка на Филипов:

Цитат

За допълнителна информация и справки: 
- MySpeedy;
- 0 7001 8001 (за абонати на фиксирани мрежи) и 1 7001 8001 (за абонати на мобилните оператори);

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, ricardotubbs написа:

Жената няма как да го домъкне до офис, това е дерта...

Вероятно е така. Но има разлика между хамалска и транспортна фирма. Да не говорим, че увиване в одеяло или фолио граничи с олигофрения. За баничарка няма и да споменавам, защото там няма място даже да пръднеш. За подобно нещо ти трябва бус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, N1K17Y написа:

Куриерите предлагат услуга да дойдат до дома и да вземат пратката. Звъни и питай колко струва. 

Абе те че предлагат, предлагат, ама цяло бюро и ако не е разглобено ще им се отели вола ми  се струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Емил Костов написа:

Вероятно е така. Но има разлика между хамалска и транспортна фирма. Да не говорим, че увиване в одеяло или фолио граничи с олигофрения. За баничарка няма и да споменавам, защото там няма място даже да пръднеш. За подобно нещо ти трябва бус.

Зависи, колко е голямо бюрото. А мебелите когато се транспортират, се увиват или във фолио или в одеала, за да не бъдат наранени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички едрогабаритни мебели от магазин се продават опаковани и в разглобен вид. Не е проблем да ти се достави от София до Варна стига да можеш да си позволиш по голямата цена за доставката му. Ао ти откажат има и Нидерландска фирма "Бял Кон" но не мога да кажа телефонният и номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големи глупости в цялата тема!

Еконт и Спиди като за начало! 

Тези - ще му отрежат главата, до кръста!
Да не говорим, че увиване в одеяло или фолио граничи с олигофрения. За баничарка няма и да споменавам, защото там няма място даже да пръднеш. За подобно нещо ти трябва бус.

Зависи от „баничарката”!
В Рено Канго влиза цял палет с тухли - натоварен направо с мотокар
Куриерите предлагат услуга да дойдат до дома и да вземат пратката. Звъни и питай колко струва. 

Много!
Зависи, колко е голямо бюрото. А мебелите когато се транспортират, се увиват или във фолио или в одеала, за да не бъдат наранени.

С нищо не се увива!
Слага се на един палет и се фиксира с „чембер лента”!

Автора да попита в някоя спедиторска фирма - за „уплътняване на обратен курс”!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Бял Кон написа:

Размерите му са 110 ширина, 70 дълбочина, 78см височина. За тия пари откъм състояние и изработка по-читави не видях.....ето ви и линк, с риск да наруша правилата на форума https://bazar.bg/obiava-28830345/prodavam-chisto-novo-byuro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Големи глупости в цялата тема!

Тези - ще му отрежат главата, до кръста!

Зависи от „баничарката”!
В Рено Канго влиза цял палет с тухли - натоварен направо с мотокар

Много!

С нищо не се увива!

Вече всеки ще му отреже главата!

преди 13 минути, Бял Кон написа:

Спри да говориш глупости. Мебелите се разглобяват. А ако няма такава възможност се използват въжета и скоби, за да не се мести стоката. Това с одеалата и фолиото ти го е говорил някой дето е на наркотици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jhoro написа:

С нищо не се увива!

Ти някога ползвал ли си услугите на професионална хамалска фирма? Или просто си брощолевиш глупости по дефолт? А я си задай въпроса, защо като си купиш нови мебели те са опаковани. Знаеш ли, че има бюра по няколко хиляди, и ако го натовариш на пале и просто го фиксираш, собственика му ще ти направи главата трудна за рисуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Бял Кон написа:

Ти някога ползвал ли си услугите на професионална хамалска фирма? Или просто си брощолевиш глупости по дефолт? А я си задай въпроса, защо като си купиш нови мебели те са опаковани. Знаеш ли, че има бюра по няколко хиляди, и ако го натовариш на пале и просто го фиксираш, собственика му ще ти направи главата трудна за рисуване.

Не, ти не си ползвал услугите на такава фирма. На няколко пъти те помолих да не пишеш глупости, но явно това ти е целта. Мен не ми пречи, но не заблуждавай хората, които имат проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Не, ти не си ползвал услугите на такава фирма. На няколко пъти те помолих да не пишеш глупости, но явно това ти е целта. Мен не ми пречи, но не заблуждавай хората, които имат проблем.

Конче!

Вземай мистерията и на...строежа. Стига си писал глупости. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спри да говориш глупости. Мебелите се разглобяват. А ако няма такава възможност се използват въжета и скоби, за да не се мести стоката. Това с одеалата и фолиото ти го е говорил някой дето е на наркотици.

Емо - колко мебели си транспортирал напоследък? Около мен се транспортират постоянно. И то - не от София до Варна (500 км), а от Австрия и Германия до България.

Големите камиони често пътуват незапълнени. Често - са пълни само в едната посока. Затова казах - спедиторска фирма или транспортен отдел на търговска/производствена фирма.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ricardotubbs написа:

Размерите му са 110 ширина, 70 дълбочина, 78см височина. За тия пари откъм състояние и изработка по-читави не видях.....ето ви и линк, с риск да наруша правилата на форума https://bazar.bg/obiava-28830345/prodavam-chisto-novo-byuro

Спокойно влиза в една баничарка. Иначе с транспортна фирма, жив ще те удерат с цени на километър.София-Варна, не е София-Богоров.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

Емо - колко мебели си транспортирал напоследък? Около мен се транспортират постоянно. И то - не от София до Варна (500 км), а от Австрия и Германия до България.

Големите камиони често пътуват незапълнени. Често - са пълни само в едната посока. Затова казах - спедиторска фирма или транспортен отдел на търговска/производствена фирма.

Над 10 пъти съм местил квартири и пренасял мебели. Просто не искам да слушам за одеала и за фолио, защото лично ще бия този, който е дошъл да мести неща по подобен начин. Особено ако бусът не е запълнен. Задължително палета, скоби, въжета за да не се смети товарът. Спирам повече да коментирам. Безмислено е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

Абе те че предлагат, предлагат, ама цяло бюро и ако не е разглобено ще им се отели вола ми  се струва.

На мен куриери ми докараха пералня до 3.ет. от Букурещ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, ricardotubbs написа:

Най горе на линка ти е написана реклама за доставка от Еконт. Провери ли за възможност с тази фирма и цената? Иначе, без доставка и плащане няма как да стане на това разтояние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто не искам да слушам за одеала и за фолио, защото лично ще бия този, който е дошъл да мести неща по подобен начин.

Идеята „за одеала и за фолио” не е моя!
На мен куриери ми докараха пералня до 3.ет. от Букурещ

За какви пари, обаче?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване