Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Защо Канада е по-добро място за живеене от САЩ?

Петя И.
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 37 минути, Петя И. написа:
Защо Канада е 
по-добро място за живеене от САЩ? 

защото  е най- малко населената държава на света Канада

няма човек няма проблем 

купуваш си един декар земя и си безчинстваш  в останалите 1000 декара около тебе 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Banesc написа:

защото  е най- малко населената държава на света Канада

Най малко населената?

А Монголия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Bubbles написа:

Най малко населената?

А Монголия?

в канада населението в големите градове останалото е като българските села

Площ

9 984 670 km²

Население (2020)

Повишение 38 071 019

Монреал-

Площ 498 km² 

живеят 3 635 571

това е 10 %

и като има още 10 такива в 5000 кв км

остават едни 9 970 000 км квадратни необитаема площ

за справка  цяла българия е 111000 км квадратни 

100 Българии  необитаеми в канада 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Banesc написа:

в канада населението в големите градове останалото е като българските села

Площ

9 984 670 km²

Население (2020)

Повишение 38 071 019

Монреал-

Площ 498 km² 

живеят 3 635 571

това е 10 %

и като има още 10 такива в 5000 кв км

остават едни 9 970 000 км квадратни необитаема площ

за справка  цяла българия е 111000 км квадратни 

100 Българии  необитаеми в канада 

Може но в Монголия която е огромна живеят само 3 милиона души в цялата страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да съм пристрастен малко, но....като  чр ли предпочитам Американския си "паспорт" - мога да си ходя до Канада (за какво ли) когато си поискам....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във френска Канада май беше бая студено :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Пиндостан да не са по-различни? При всички обстоятелства са повече от тук и се плащат. И ако не го правиш си има места с решетки, в които те вкарват за нищо и разни чернилки се радват на сфинктера ти.

В една друга тема бях пуснал бая клипчета на един украински тираджия, който бръмчи в двете държави и обяснява подробни всичко кое и как.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 7.11.2021 г. в 20:58, Петя И. написа:
Защо Канада е 
по-добро място за живеене от САЩ? 

Защото е по-прохладна и с по-добри хора. Канада, май беше премахнала визите за българи, докато САЩ още не го е направила, това говори достатъчно, колко  широкоскроени хора са канадците :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Канада е милион пъти по-напред във всяко едно отношение от тъпата САЩ. За разлика от САЩ, в Канада силно преобладава средната класа. Доста добра социална политика. Примерно, ако си канадец не плащаш за зъболекарски услуги. Френски се говори само в Монреал. Имам близки ,които упрегнаха за там още 1978г. Баба ми 1989г. уж отиде там на гости за три месеца и повече не иска да се прибере.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Христофор_първи написа:

Примерно, ако си канадец не плащаш за зъболекарски услуги. Френски се говори само в Монреал. 

Имат определена сума която ако я надвишат трябва да си плащат от джоба при зъболекарите.
А френски се говори в цялата провинция Квебек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един познат се върна преди година от Канада - поради пандемията им бяха позатворили бизнеса и предпочел да се върне в България. Преди година като се върна беше кожа и кости все едно не от Канада ами от Освиемцим е излязъл, миналия месец го видях, вече загладил косъма щото е много гот като си имаш заделени парички да си ги харчиш в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обратно. До като бях в бегето бях 50 кила с напикан юрган и две тухли четворки в джоба. Когато акустирах на ниската земя за година станах 70кг. Оядох се като диво прасе. Сега след 20кг. стигнах 110кг. Обаче свалих 10кг. защото не ми отива чак толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото там са от Франция ... :) = Аристокрацията от миналото ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.11.2021 г. в 20:23, Белгиеца написа:

Никъде не е добре в северна индианция, в западна Европа си е най-хубаво.

Да, ако обичаш арабски навлеци, които изнасилват жени, крадат, стрелят, драскат с нож и казват бум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...