Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Шаржове, миймове и вицове по темата "COVID-19", иии ... не само

Гости VeeeSeLa
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 252
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

- Баримор, какъв е тоя ужасяващ, раздиращ слуха вой навън?
- Баскервилското куче Сър. Извеждат го за 60-ти път на разходка

Китайска поговорка: Ако не бе прилеп изяло, не бе вирус видяло

Много мъже този месец няма да могат да бъдат с любимите си, защото са с жените си

Маската по време на карантината, трябва да се носи не за да ни предпазва от вируси, а от тъпчене с храна

И това доживяхме: деца да плачат за да ходят на училище

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Министерство на здравеопазването: Алкохола не спасява от корона вируса!
Алкохола: Ха, вие пък щото спасявате

Започна се ....

Месечен хороскоп за април за всички зодии:
Този месец ще прекарате в уюта на тесен семеен кръг. Сънищата носят предупредителни сигнали, особено ако в тях фигурира излизане навън. Ограничете разходите, защото месеца няма да е много доходен за вас

Настъпиха тежки времена за мъжете, които казваха на жените си:
- Ааа,т'ва ше го оправа, когато имам време..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кучето вече не е само за разкош, а и средство за разходки!

Коронавирус: Това, което не ни убива, ни прави по-бедни

Забраната за разходки в планината е заради опасността от формиране на партизански отряди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никога, ама никога не съм вярвала, че ще имам желание да копая. Ей сега ми дайте един двор и една мотика и стойте, та гледайте!

- Ало,обаждаме се от полицията!Мъжът ви,като се върна от Испания,спазва ли 14 дневна карантина?
- От вас чувам,че се е върнал !

Докъде я докарахме, вървим по улицата, виждаме хубава жена и я заобикаляме на два метра...

Семейство Макрон са късметлии. Единия може да пазарува до 10, другият след това...

Като отворят кръчмите, задължително ще отида с преспиване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Ден "N"-ти, някаква от другата стая се опитва да ме убеди, че сме женени и имам семейни задължения ...

- Мамо, мамо, мамо, мамооо, мамооооо, мамооооо, какво ядееееш?!
- Валериан.

"Ние ще финансираме Вашата разходка в парка." Изи Кредит

- Брат, много съм зле, чудя се какво да правя! Навън - коронавирус, у дома... чумата ме дебне!

Набор 2002 си мислеха, че когато станат на 18 ще могат да си правят каквото си поискат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Край! Свалих вратата на хладилника, само ми пречи

- Тате, искам да ти кажа нещо!
- Да не си ходила в Морската градина?
- Не, бременна съм.
- Охх, олекна ми!

Нелегалните гонки 2001 и 2020

Баща към сина си:
- Виж сега, все ми е тая за разните моди и приказките, че за любовта нямало възраст! Ако ѝ е разрешено да пазарува между 8:30 и 10:30, не е за теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За борба с Вируса, Българина използва Специален Балсам :
"Бал'сам му м*йката".

Cuba - Lidl

Катаджиите са на границата на нервен срив. От всеки автомобил вони на спирт, а водачите са трезви!

- Шефе,ще има ли заплата тоя месец...?
- Че за какво ти е, кат' всичко е затворено..?!

Изглежда тази година наистина е година на плъха. Скрили сме се в дупките си, на пребежки купуваме продукти, като видим човек, бягаме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...