Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Шаржове, миймове и вицове по темата "COVID-19", иии ... не само

Гости VeeeSeLa
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 252
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

След време ще разказвам на внуците си как в продължение на дни съм лежал, ял и спал, за да спася човечеството. Или: Един изял ябълка и всички сме изгонени от Рая. Един изял прилеп и сега всички си стоим вкъщи. Хайде по-внимателно с храната, ако обичате! Или: Човекът: Аз съм цар на природата! Природата: Окей, ето ти корона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"- Учените откриха мухоморка, която предпазва от настинка. Изяж я, безплатно е!

- Задължително ли е да я изям?

- Не, разбира се, никой не задължаваме, само който желае.

- Добре тогава, аз не искам.

- Изяж мухоморката!

- Не.

- Даваме ти безплатна салата към нея и ваучер за почивка.

- Ще пропусна.

- Всички интелигентни хора ядат мухоморката против настинка, само тези с ниско IQ отказват. Трябва да вярваш в науката!

- А кой ще носи отговорност, ако мухоморката ми навреди?

- Ти, естествено, ние не носим отговорност.

- Определено не искам мухоморка.

- Трябва да искаш, защото ако откажеш, тези, които вече са си изяли мухоморките се разболяват.

- Може би, ако не бяха яли мухоморки, нямаше да са болни!?

- Антигъбарка такава!

- Не съм антигъбарка, яла съм гъби преди, ама това е МУХОМОРКА! Не искам да рискувам. Кажете ми поне какво съдържа!

- Ъъъъ, това е търговска тайна. Но проучванията сочат, че е напълно безопасна и 90% предотвратява настинка.

- Ама комшията ми умря, докато бягаше на стадиона, скоро след втора мухоморка.

- Друга е причината, ял е пресни домашни зеленчуци, затова. Мухомокрите са напълно безопасни!

- Но той не е единствен, и други пострадаха от мухоморките.

- Това са фалшиви новини, спри да ги разпространяваш и си изяж мухоморката!

- Е, как ще са фалшиви, преди хората си тръгваха живи от стадиона...

Никаква мухоморка няма да ям.

- Ако не си изядеш мухоморките, и двете, ще те обявим за опасен враг на обществото и няма да те пускаме да ходиш по молове, кина и ресторанти.

- Две ли трябва да изям вече?

- Не. Вече са 3 и по този начин с 80% вероятност се предпазваш от настинка.

- Нали бяха 90%?

- Ти задаваш прекалено много въпроси и си враг на народа, и на общественото здраве, и на свободата ...”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

какво виждаш ти....

какво виждам аз-

16403480.jpg

- Ти нямаш право да продаваш своя народ!!!

- А да го давам под наем?

16403485.jpg

Нашите поздравления.Твоят тест за послушание се оказа положителен.

16403486.jpg

Коронавируса под микроскоп

16403487.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...