Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Шаржове, миймове и вицове по темата "COVID-19", иии ... не само

Гости VeeeSeLa
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 251
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Айде малко по-сериозно бе, Полицията... Как свекърва ми от Враца успя да дойде в Добрич ?!...

На мен вкъщи не ми викат: "Добър апетит", а: "Пак ли тъпчеш"

Ако се съмнявате, че мъжът ви изневерява, звъннете на 112 и кажете, че е болен от коронавирус.Те ще намерят с кой е контактувал.

През 2016 г. убиха кокошките.
През 2017 г. кравите,през 2018 козите.
През 2019 г. прасетата.
През 2020 г. хората!
За догодина нищо не остана!

С тая карантина имам толкова свободно време, че вместо да накисна една тенджера с боб, къпя зърната едно по едно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БЪЛГАРСКИТЕ ПОСЛОВИЦИ В COVID 19 ВАРИАНТ: "Да би мирно седяло, не би корона видяло!" "Бели пари, за карантинени дни." "Бърз тест, срам за щаба." "Брат брата не храни, ама го заразява." "Пред короната всички са равни." "От грип, та на covid." "По маска посрещат, по кашлица изпращат." "Храни куче, да те разхожда." "Много генерали, хилава здравна система." "Топи се като бюджетен излишък." "Глас Мутафчийски, глас божи!" "Щаб щаба око не вади!" "Гледай му акъла, крой му маска." "Всеки болен да си знае дома." "Денят се познава от сутрешния брифинг." "Кашлящ човек - жив дявол." "Респираторите още в Китай, той приготвил отделението." "Който с корона плаши, от корона умира." "С чужди респиратори, болница вдига." "Нов ден, нов брифинг." "Накарай мързеливия на работа, па да те научи на самоизолация." "На интубиран нож вади." "На чужд гръб и 100 дни карантина са малко."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи от скука, сложих във всяка стая по едно шише водка и започнах да ходя от барче в барче...

Отидох до аптеката да купя презерватив и аптекарката вика: "Слава Богу, поне един да е*е, досадни станаха с тия маски вече!"

Продавам куче, първа регистрация, януари 2020, на 12 000 километра

Дойде време в което, миризмата на спирт от събеседника, вдъхва чувство на сигурност и уважение!

- Господине, защо влизате гол под шлифера в парка?
- Ексхибиционист съм, имам служебна бележка от психодиспансера.
- Минавайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карантина, ден 45: Разделих пижамите на пижами за работа и пижами за сън.

С тая пандемия... Толкова не са ме отбягвали, откакто имах въшки в детската градина...

Ден 16 - осъзнаваш, че си на All lnclusive - 3 основни и 2 междинни хранения + БГ алкохол на корем...

Бедните събират пари за да купят апарати с които ще се обдишват богатите... които са откраднали парите за апаратите !!!

Мутафчийски е единственият мъж, който успя да вкара цяла България в леглото...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още седмица карантина и вирусолозите ще отстъпят място на психиатрите...

Как да разберем дали една жена е вещица?
1485 година: не потъва във вода
2020 година: не дебелее при карантината

Разкриха тайната за покупките на големите количества тоалетна хартия. Преди това, тези хора са ходили да серат на работа !

- Абе нямате ли чувството, че ни угояват по някаква причина ?

- Бабооо! Прибирай се вече!
- Ааа, още малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Симеонова
преди 7 часа, нушо написа:

Как да разберем дали една жена е вещица?
1485 година: не потъва във вода
2020 година: не дебелее при карантината

Хеххе, много вещици ве!? 

Цитат

"Имаше една вещица, която живееше на последния етаж."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ден 25-ти под карантина! Дори стрелата на Амур не ме е наранявала така, както стрелката на кантара!

Ако някои ви дължи пари, сега си е в къщи

Едно време майка му не го пускаше да излиза, после - жена му, а сега - Мутафчийски

Напоследък тялото ми абсорбира толкова сапун и дезинфектант, че като пикая и почиствам тоалетната.

- Шива, ади ве, маме! Половин час ги миеш тия ръце!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да минава времето, си купих 300 пакета бекон. Мисля да сглобя прасето...

Офертата на седмицата: Виж РИМ и умри, на невероятни цени!

- Здрасти Киро, работиш ли вече само за храна?
- НЕ!
- Ок, разбирам, ще ти звънна пак след седмица ....

На десетия ден на карантината, рекси ми каза, че никога не е смятал Ницше за сериозен философ

По време на карантина може да се ходи само до магазина и аптеката, т.е. за пенсионерите нищо не се променя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Положението в САЩ става такова, че Мексико щели да гласуват корекция на бюджета - да си довършат оградата със САЩ...

"Който твърди, че един човек не може да промени света не е ял недоопечен прилеп." - Китайска мъдрост.

Вируса явно удря и в мозъка... Ангелкова по БТВ:
,, Летният сезон, ще бъде отложен с шест месеца...,

В някои страни тестват населението за коронавирус, в други, коронавируса тества населението ...

Цял ден се разхождам е една кучешка каишка и като ме спрат полицаите обяснявам, че си търся кучето ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се молите, трябва да формулирате желанията си по точно, че вижте какво стана с принц Чарлс ...

Беновска с въпрос на брифинга към генерала: -Трябва ли да носим маски? -Да трябва,при теб даже е задължителна!

Ей, живнаха селата. Коминчетата пушат. А вътре гражданята новините слушат!

Да би мирно седяло, не би Covid видяло. (генералска поговорка)

Прибрахме се от супермаркета, свалихме маските и гледам бинго...тая жена не е моята!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе главата хора, още 2 седмици до Великден и ще имаме 4 дни почивни

Вече се чудя, като отменят забраната, ще мина ли през външната врата?!

- Сине, днес няма да ходиш на училище. Баща ти не е платил интернета

Справка от полицията:
обири - 0
грабежи - 0
катастрофи - 0
семейни скандали - 1645790

Да ви питам? И у вас ли до магазина ходи този, за когото най-малко ви е жал?..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Тоя коронавирус, кои органи поразява първо?
- Мозъците на здравите

Още седмица карантина и маската ще ми отеснее...

Ирония: Държавата искаше да затворят Божков,а сега той е на свобода...докато цялата държава е затворена!!!

Пак расизъм деева... Всички си пазят белия дроб, а на черния му се разказва играта...

Лелеееее... Ако се беше случило преди 15 години, затворен в къщи без Фейсбук, с нокия 3310 - 50sms и 100 минути...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кучетата са шокирани - всички хора са с намордници!

Много е важно да си пробваме панталоните всеки ден, защото пижамите подлъгват.
Повтарям, пижамите подлъгват!

Кире от Враца когато видя сливовите дръвчета измръзнали и покрити със сняг, свали маската. За какво му е да живее вече!

Макрон каза:
- Пазете се и избягвайте контакти с възрастните!
Сега най-вероятно жена му го чака с точилка зад вратата...

Новата форма на диктатура: "Ние се грижим за вас, за това ще ви отнемем всички човешки права!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...