Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Краден ли е телефонът?

Slavi_sl
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте изпратиха ми чисто нов запечатан айфон 13 про от Щатите. Въпросът ми е има ли нещо притеснително според вас, искам да разбера дали не е краден преди да го стартирам. Изобщо има ли нещо притеснително?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как очакваш да е краден, ако е запечатан?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Slavi_sl написа:

Здравейте изпратиха ми чисто нов запечатан айфон 13 про от Щатите. Въпросът ми е има ли нещо притеснително според вас, искам да разбера дали не е краден преди да го стартирам. Изобщо има ли нещо притеснително?

И как по точно е запечатан?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Краден пък запчатан, и да са го свили от някъде теб не те бърка, ако си е чисто нов е нерегистриран никъде, а гаранцията така или иначе в България няма да ти важи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Slavi_sl написа:

Провери си документите на пратката. Щом се съмняваш и питаш, може да е и от тази "бригада"   https://nova.bg/news/view/2021/12/06/349029/грабеж-в-офис-на-мобилен-оператор-в-софия-видеоснимки/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Притеснява ме точно това, че няма никакъв документ, а също така и,че IMEI адресите на кутията и самият телефон не съвпадат. Иначе лично аз разпечатах кутията и махнах лепенките от телефона. Знам ли може би търся под вола теле 😀 но исках да съм сигурна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi_sl написа:

IMEI адресите на кутията и самият телефон не съвпадат

Тук има нещо гнило...

В този случай опасенията ти са основателни явно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Slavi_sl написа:

Притеснява ме точно това, че няма никакъв документ, а също така и,че IMEI адресите на кутията и самият телефон не съвпадат.

Не е случайно някой брат на Панашиба?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

image.png.1b49a78a866b3d581c51627b147fe9b3.png

Новорегистриран юзър пише случайно за нещо, което се е случило в 4,30 сутринта?
Съвпадък, а?

Айде де, и ние гледаме новините!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, dimy написа:

image.png.1b49a78a866b3d581c51627b147fe9b3.png

Новорегистриран юзър пише случайно за нещо, което се е случило в 4,30 сутринта?
Съвпадък, а?

Айде де, и ние гледаме новините!

Разгадах мистерията, телефонът е китайски с андроид операционна система. Ще си ползвам стария, а този нямам идея какво да го правя и дали изобщо изпълнява макар и андроид функции🙄🙄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi_sl написа:

Разгадах мистерията, телефонът е китайски с андроид операционна система. Ще си ползвам стария, а този нямам идея какво да го правя и дали изобщо изпълнява макар и андроид функции🙄🙄

Ама вие се шегувате вече. Уж Iphone Pro 13, сега пък китайски телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi_sl написа:

Изооообщо не се шегувам, напълно сериозна съм и аз за първи път виждам такова "произведение". 

Ами връщайте го на изпращача да дава обяснение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на половин цена напълно е възможно. Зависи и кой и откъде ти го изпраща. Подсказка: В темата за USA има предостатъчно репортажи за улични банди и мародерстващи субекти. Дали ще попаднеш на такъв произход е отделен въпрос, но силно вероятен при неизвестен търговец или някакво лице. Дали ще работи, обявен ли е за откраднати дали ще бъде блокиран е отделен въпрос. Вероятно ще успееш да го ползваш и никой няма да те търси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста добри имитации на айфон, за по 50 долара. Само не мога да разбера, човек като няма достатъчно пари за истински айфон, защо дава пари за нещо, което нито е айфон, нито е нещо друго? Искаме да сме гъзари. Е , да ама ако искаш  станеш гъзар, трябва първо протмонето ти да стане гъзар. Има си йерархия в този живот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване