Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обичате ли жена си ?

Milkydead
 Сподели

Обичате ли жена си ?  

11 гласували потребители

1. 1. Обичате ли жена си ?

• Да с цялото си сърце !
      8
    • понякога
      0
    • не
      2
    • Жена ми е камък в бъбреците.
      1

Препоръчан отговор

преди 6 часа, Белгиеца написа:

В живота е кой как се уреди.
Аз съм доволен от живота.

Абе жена ти да не е кралицата на Белгия :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 23.12.2021 г. в 0:01, Белгиеца написа:

Я виж как се пише следващия ден
8.8.1988г.
По телевизора показваха че било голяма навалица от сватби на тази дата.
А рождения ден на майката на жена ми е също на 8 август.
Е, при тези условия как да не го запомниш денят когато си уцелил 6-ца от тотото ?
То в моя случай излезе направо джакпот.

Тука в Белгия татковците присъстваме на раждането, да си пазим булките от касапите дето много обичат цезариевите сечения , щото изкарват повече пари така.
Нейната гинеколожка 1 месец преди раждането си беше правила устата , че ако се завъртяло бебето в последния момент напреки , щял да играе ножът.
Да 1 седмица преди датата, бяхме отишли в болницата за всеки случай, "фалшива тревога" и гинеколожката ѝ прави снимка предварително. Като излезе снимката аз питам акушерката дали ще мине бебето без проблемно. Тя пък вика че гинеколожката щяла да каже в деня на раждането как ще стане. А аз ѝ казах че няма такива работи, не решава гинеколожката ѝ и показах една книга по която учат акушерките, в която пише всичко за раждането. Оная като я видя и яко се опули, изненадана че си вижда един от учебниците като притежание на пациентка. Та в деня на раждането нейната гинеколожка се скри, не иска да дойде тя в болницата, един нейн колега който е дежурен той дойде. Ама аз като съм там плътно до булката и не посмя да ѝ излезе с номера със секциото на нея.
И като изрева бебчо, оня гинеколога викна една педиатърка да го оглежда тя по сред нощ, да си измие ръцете той, да избяга от отговорност, че като ме гледа там какъв съм и не иска да си има ядове с мене. Педиатърката го успокои гинеколога, че нищо му няма на бебчо.

Ами така е то, помни се кога ти се е родил син.
А присъстваше ли на раждането на дъщеря ти ?

Ти дори и раждането го обръщаш в пари бе, смешна история. Егати стиснатия човек. Няма такъв скъперник като теб, наистина няма втори такъв цървул. Ама то е така, като не си изкарал 2 лв. твои пари, а лежиш само на парите на жена си, така е. Абсолютен чехъл. Страшен пантоф си. Абсолютно независим си - нищо не зависи от тебе.  😁 

Кой знае какъв вълк давиш всяка вечер. 

Не, не съм присъствал. Нямам работа в родилното. 

на 24.12.2021 г. в 0:57, Христофор_първи написа:

Каква А група бе! Ти си мухльо прислуга и лакей на белгийска мъжкарана. От как си направил малкия жена не си барал. Няма и да барнеш до края на живота ти.

Много ясно. Един секс, едно дете и точка. Заложник цял живот. После пише по форумите, за да убеди себе си, а не нас, защото ние знае и виждаме какво му е, че уж му е добре. 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.12.2021 г. в 0:12, Белгиеца написа:

...

нямаше Интернет тогава.

Излиза, че си oт поколението на Duran Duran.
На тази песен си пъшкал истинската. Поздравче тогава с тази класика:

Да се знае, че 1991г заминах за Шумен. Над 1000км друсане с чисто новата ми Lada Testarosa Sputnik 2108. Там надуших един факир, който бе избушил стената на цеха. Към шпиндела на струга бе закучил един огромен конус и чрез супорта огъваше тенекии в парабола.  Индийско изпълнение, но какво щастие само. За 250$ ми продаде леген сателитис с диаметър 1.80м. От друсането върху въздушния багажник се бе изметнала като пробелудавала от короновирус.  Недостатъчен се оказа размерът й, защото гледах MTV с снежинки, но пуснеха ли тази песен All She Wants Is всичко падаше в киреча и гледах като хипнотизиран. Изтърпях една седмица и продадох на загуба на един advanced колхозник. Шиптърът го вълнуваха ритнитопковците от Италия. С парите заминах в Пещера и от друг прохождащ машинист купих антена 2.20м. Родих се и вечер зяпах западна телевизия изтегнат в покоите като морска звезда. Конвертор 70$, поляризатор 15$ и тайвански приемник winersat за 300$.

Такива времена бяха, такива цени също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...