Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Обичате ли жена си ?

Milkydead
 Сподели

Обичате ли жена си ?  

11 гласували потребители

1. 1. Обичате ли жена си ?

• Да с цялото си сърце !
      8
    • понякога
      0
    • не
      2
    • Жена ми е камък в бъбреците.
      1

Препоръчан отговор

Социалния мит на любовта е вече мъртъв.Дори за тинейджърите любовта е просто мийм за лайкване из социалните мрежи.А наблюденията над социалните навици показват че жените никога не се влюбват в по бедни от тях мъже , аз  самия не съм чувал жена да живее на семейни начала или да има сключен брак с мъж от по-ниска социална прослойка(освен г-н Белгиеца от този форум) , но все пак може да се спекулира за това дали обичат любовниците с който изневеряват на мъжете си. Кой знае ,това подозрително женско поведение всява голямо съмнение във въпросите на любовта затова реших да направят темата за да проверим другата страна и важния въпрос - Има ли мъже които да обичат жените си дори в трезво състояние ? Може темата да хвърли малко светлина върху тези социални въпроси които социолозите не изследват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз никога не съм бил пиян, от 14 годишен не слагам в устата си този наркотик алкохола. Тогава брат ми 5 лета по-дърт от мене се беше напил та беше станал на свиня направо. Ни приема, ни предава и залита яко и т.н.
Леле като видях какво може да направи алкохола от човек и реших, че никога няма да съм аз такава пияна свиня.
Та в трезво състояние си я обичам моята любима белгийка от 1988г. август месец.
Па нека ми е лошо.

Виж сега, като те харесват разни мацки и ти се вдига самочувствието и почваш да налиташ по-смело и на чужденки. Пробираш ги на воля и по някое време си казваш:
"Ето това е тази която съм чакал до сега."
След 20 дена си вече влюбен до уши и си я представил на родителите като годеница, това по нейно настояване.

Сега не знам другите които не ги харесват никакви мацки как се справят, вероятно по някое време решават, че е кисело гроздето и не го искат.

Аз съм много благодарен на няколкото хубавки млади българки, на които не им е стигнал акъла да ми се предложат за булка като бях на 18 години. После вече нахитрях и аз бягах от подобни като тях на далече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Milkydead написа:

Социалния мит на любовта е вече мъртъв.Дори за тинейджърите любовта е просто мийм за лайкване из социалните мрежи.А наблюденията над социалните навици показват че жените никога не се влюбват в по бедни от тях мъже , аз  самия не съм чувал жена да живее на семейни начала или да има сключен брак с мъж от по-ниска социална прослойка(освен г-н Белгиеца от този форум) , но все пак може да се спекулира за това дали обичат любовниците с който изневеряват на мъжете си.

В днешно време любовта вече я няма. Имаме само отчуждение, нарцисизъм, грандомания, егоизъм, алчност, и лицемерие - и неконтролируеми студени животни, без грам емпатия, с психопатични наклонности. Болни животни със само-унищожителен характер.

Жените на бедни мъже бягат при богати мъже, след развод, обир, и свиреп и безмилостен грабеж на бедното мъжле, което остава без нищичко.

Жените на богати мъже изневеряват на богатите си мъже с младоци с големи салами.

Ако си беден, но мускулест и надарен и красив, може някоя жена на някой богат, но импотентен, чичо да дойде при теб - не за постоянно, а само за малко, само за няколко пъти, и ще ти бие шута.

Ако си беден, нямаш голям салам и много пари - загиваш сам като куче, и никой няма да ти обърне внимание. Дори и в болница няма да те приемат, тъй като докторите гледат здравната каса и парите.

Ако си млад, красив и готин, НО БЕДЕН, млади момичета НЯМА да дойдат при теб. Ако дойдат, то ще е само за селфитата и демонстрацията, и след това ще те махнат - ще се върнат при техния спонсор, някакъв богаташ с лъскави костюми, джипове и луксозни имоти, който да им урежда скъпи музикални клипове, изложби на модели, и други подобни.

Ако си млад, красив и готин, НО БЕДЕН, само някоя самотна зряла жена ще дойде при теб, за няколко часа, докато мъжът й е на работа. И после пак си сам, защото тя ще се върне там, при него.

В днешно време никой не се интересува от теб като личност, а само от това колко можеш да дадеш. Всеки гледа да те използва и да взема, без да иска да дава нищо от себе си.

Ако няма какво да ти се вземе, никой няма да дойде при теб.

Млади и дърти - вече всички гледат тяхното, всеки дърпа чергата към себе си, без да се интересува дали това ще навреди на някой или не.

Младите жени се интересуват от парите, и още от малки се натискат към парите. Младите мъже, в повечето случаи, остават неориентирани, и си мислят че всичко е само секс, и че като са млади и готини, то всяка жена ще дойде при тях. Затова младите мъже си остават неудачници в много от случаите. Когато пораснат и осъзнаят че не секса, а парите са това което повечето жени реално търсят, то е вече прекалено късно да станат да се вземат в ръце и да станат богаташи - затова остават сами...

В днешно време, всеки гледа да е колкото се може по пасивен и мързелив, докато получава колкото се може повече. Всеки е всяка се продават за пари и са готови да предадат всеки, ако това ще ги обогати.

В такива времена живеем, за съжаление.

преди 8 часа, Белгиеца написа:

Виж сега, като те харесват разни мацки и ти се вдига самочувствието и почваш да налиташ по-смело и на чужденки.

Колко общо са те харесвали теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Milkydead написа:

Социалния мит на любовта е вече мъртъв.Дори за тинейджърите любовта е просто мийм за лайкване из социалните мрежи.А наблюденията над социалните навици показват че жените никога не се влюбват в по бедни от тях мъже , аз  самия не съм чувал жена да живее на семейни начала или да има сключен брак с мъж от по-ниска социална прослойка(освен г-н Белгиеца от този форум) , но все пак може да се спекулира за това дали обичат любовниците с който изневеряват на мъжете си. Кой знае ,това подозрително женско поведение всява голямо съмнение във въпросите на любовта затова реших да направят темата за да проверим другата страна и важния въпрос - Има ли мъже които да обичат жените си дори в трезво състояние ? Може темата да хвърли малко светлина върху тези социални въпроси които социолозите не изследват.

Каза,хроничният онанист.И гъзо-близеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брей много обичани били тези жени , явно романтизма все още си живее в мъжкото сърце.Или жените ви се радват така като се приберете ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, bootlicker написа:

Колко общо са те харесвали теб?

Няколко, що питаш ?
Проблемът с нашенките беше, че искат да се омъжат за мен. Всичките до една това искаха. Крайната им цел беше точно тази. И да си родят бебе да ми реве на главата.
Ама аз намерих решение на проблема, ориентирах се към чужденките.
По този начин успях да отложа във времето сватбата.
С първата чужденка се случи родителите ѝ да вземат мерки да ни разделят след няколко месеца гушкане у кревата с нея. Като ме видяха на живо и ... се уплашиха хората. Абе гадняри, сега щях да съм си на Бяло море на мек климат със съпруга докторица, ако не се бяха съпротивили на щастието на дъщеря им с българин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любовта трае година година и половина. После остава уважението. В старите поколения го имаше. На баща ми думата беше конституция. Майка ми имаше право на мнения, но решенията ги взимаше главно бащата. И си имаха уважението. От как навлезе феминизма, и семейния модел от Патриархат стана Матриархат наблюдаваме все повече самотни майки, или такива с мъже п&тьовци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е ми сега си думкам много готина испанка от Барселона. Много и харесва нашенската скара, иска всяка вечер. Карам втора казарма. Лягам със свирка ставам със свирка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз също уважавам оралните способности на някой жени , особено по-дълбоките такива , когато си мия зъбите дълго време и повече паста за зъби се събере около хранопровода целия ми стомах се обръща.А някой жени са способни да поемат цялата любов която мъжа им отдава с такава лекота ...

wink

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами напълно нормално е да не ви иска никоя жена и двамката.
Що не се вземете да си правите свирки в Холандия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Белгиеца написа:

Ами напълно нормално е да не ви иска никоя жена и двамката.
Що не се вземете да си правите свирки в Холандия ?

Ха-ха Белжо ако я видиш мойта испанка каква е тупалка, ще си сложиш въжето. Споделя ми е, че от всичко най-обича да го поема орално. Обаче тя го прави само на истински мъжкари, такива като теб само и ближат токчетата и и носят чантите. Ха-ха……..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Белгиеца написа:

Та в трезво състояние си я обичам моята любима белгийка от 1988г. август месец.

Нещо аритметиката се губи с 30 години щастие. 33 излиза, че са. Къде се губят три години?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Profruit написа:

Нещо аритметиката се губи с 30 години щастие. 33 излиза, че са. Къде се губят три години?

30 години щастие в Белгия от юли 1991г.

Ето ти пълен отчет, записвай си ти си любознателен.

Запознанство на 7 август 1988г на спирката на автобуса в Студентски град, на 20 август представена на родителите ми по нейно желание
Зимата на 1989г пак идва 1 месец да се гушкаме
Септември 1989г аз ходих за 15 дена да проверя в Белгия на място как е живота
Фефруари 1990г сватба в София по комунистическите закони, 5 месеца живяхме в един апартамент и тя си замина
Есента на 1990г аз пак отидох в Белгия за 1 месец и се разбрахме от Нова година да отида вече за постоянно в Белгия
Да де, ама сме си правили сметка без кръчмар. Туристическите визи ми ги даваха бързо и без проблемно, ама визата за окончателно заселване в Белгия я мотаха белгийците чак до лятото, та пристигнах през юли.

Такива времена бяха, нямаше Интернет тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аве, Белгиец
как ги помниш тези неща ве
аз не помня завчера кво съм ял, шти повня преди 30 и кусур години, кога мъй гепнала мойта меца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, дръндю написа:

аве, Белгиец
аз не помня завчера кво съм ял, шти повня преди 30 и кусур години, кога мъй гепнала мойта меца

То като ти е била една за цял живот, лесно се помни 😉 Паметна дата. 

Питай го и за детето кога го е сътворил. Сигурен съм, че знае не само датата, но и часа. Един секс, едно дете и приключва дейсност. 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Христофор_първи написа:

Е ми сега си думкам много готина испанка от Барселона. Много и харесва нашенската скара, иска всяка вечер. Карам втора казарма. Лягам със свирка ставам със свирка.

преди 3 часа, =Alex&Vanko= написа:

Още ли си с Дачията?

Дачията , както и всичко останало като имущество се води на името на русата красавица. На него са му оставили само диван телевизор и компютър да си гледка украинките. И сегиз-тогиз му оставят по 10-тина еврака да си купи две кифли с мармалад за през деня!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, ostavime написа:

То като ти е била една за цял живот, лесно се помни 😉 Паметна дата. 

Питай го и за детето кога го е сътворил. Сигурен съм, че знае не само датата, но и часа. Един секс, едно дете и приключва дейсност. 😆

Я виж как се пише следващия ден
8.8.1988г.
По телевизора показваха че било голяма навалица от сватби на тази дата.
А рождения ден на майката на жена ми е също на 8 август.
Е, при тези условия как да не го запомниш денят когато си уцелил 6-ца от тотото ?
То в моя случай излезе направо джакпот.

Тука в Белгия татковците присъстваме на раждането, да си пазим булките от касапите дето много обичат цезариевите сечения , щото изкарват повече пари така.
Нейната гинеколожка 1 месец преди раждането си беше правила устата , че ако се завъртяло бебето в последния момент напреки , щял да играе ножът.
Да 1 седмица преди датата, бяхме отишли в болницата за всеки случай, "фалшива тревога" и гинеколожката ѝ прави снимка предварително. Като излезе снимката аз питам акушерката дали ще мине бебето без проблемно. Тя пък вика че гинеколожката щяла да каже в деня на раждането как ще стане. А аз ѝ казах че няма такива работи, не решава гинеколожката ѝ и показах една книга по която учат акушерките, в която пише всичко за раждането. Оная като я видя и яко се опули, изненадана че си вижда един от учебниците като притежание на пациентка. Та в деня на раждането нейната гинеколожка се скри, не иска да дойде тя в болницата, един нейн колега който е дежурен той дойде. Ама аз като съм там плътно до булката и не посмя да ѝ излезе с номера със секциото на нея.
И като изрева бебчо, оня гинеколога викна една педиатърка да го оглежда тя по сред нощ, да си измие ръцете той, да избяга от отговорност, че като ме гледа там какъв съм и не иска да си има ядове с мене. Педиатърката го успокои гинеколога, че нищо му няма на бебчо.

Ами така е то, помни се кога ти се е родил син.
А присъстваше ли на раждането на дъщеря ти ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един мъж трябва да бъде лидер в семейството си. Водачача на стадото. А жената да го следва. Има  даже и такъв филм с Христо Шопов ,,Следвай ме,, 

Дори в Библията е написано, че първата жена е направена от реброто на мъжа.

В случея Белжо е избрал женската роля. Той да следва жена си. За това тя е и спряла да му пуска, защото е разбрала , че до себе си има страхливец и некадърник. А един мъж не прави ли , редовно секс с оная си работа, става импотентен. Доказано е. После може да му се наложи да мине и на задна предавка. Като в затвора. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.12.2021 г. в 11:12, дръндю написа:

аве, Белгиец

А защо си мислиш, че е твойта меца? Най- вероятно си некъв пленник или заложник, ма нали не помниш... Тигана обаче го помниш нали? Май ще изляза прав- има нещо гнило в Дания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Христофор_първи написа:

В случая Белжо е избрал женската роля. Той да следва жена си. 

Аз гледам жените какво правят, защото те живеят по-дълго от мъжете.
И за разлика от тебе съм атеист, та ми е през дедовия кво било писало , вехтия завет.

А тебе като не те искат жените за съпруг, къде се буташ у А група сред женените мъже?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Белгиеца написа:

А тебе като не те искат жените за съпруг, къде се буташ у А група сред женените мъже?

Каква А група бе! Ти си мухльо прислуга и лакей на белгийска мъжкарана. От как си направил малкия жена не си барал. Няма и да барнеш до края на живота ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Белгиеца написа:

В живота е кой как се уреди.
Аз съм доволен от живота.

Търтеят винаги е доволен от живота си, но пчеличките не забравят да го изхвърлят от кошера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...