Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблеми с wi fi-то

Препоръчан отговор

преди 2 часа, дръндю написа:

... спрямо земя) трябва да е 220/1,73=127v

сметката е вярна, ама за 230 волта

преди 40 минути, Емил Костов написа:

Безжичната мрежа се влияе от доста фактори и винаги ще има проблем с нея, особено когато се живее в населени блокове с доста апартаменти.

А така, кажи си им го и ти да си го знаят тези женчовци.

Тука една 71 годишна нашенка ме вика да се занимавам аз да ѝ вкарам интернет у апартамента заради внучка ѝ. Ама в коридора където пристига кабела за телефона за VDSL абонамент няма контакт за 230 волта ток. И оня вика че не иска кабели. Е, казах ѝ че аз без кабели не знам как става, щото те пък модемите не работят на батерии.

А на тая същата съм и вкарал да гледа без пари от сателит бг каналите от 33°E и в хола ѝ под радиатора под прозореца има един коаксиален кабел на свобода и яко се вижда. Аз ѝ бях казал че може да го скрие в онова пластмасовото дето съм дал линк към него по-горе в темата, ама тя като е жена и е с две леви ръце сама няма никога да го направи.
Питам я ( на подигравка) що не вземе да го среже с ножиците тоя грозен коаксиален кабел под радиатора, ама тя рече че тоя ѝ трябвал да си гледа индийските сериали.

Колкото по-смотан е един човек, толкова повече мрази кабелите, щото не му е ясно, че с тях е най-добре и сигурно че винаги си работи. А иначе, те се вкарват и в стените кабелите, ама трябва после да се боядисва на ново стената, за да не си личи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

Колкото по-смотан е един човек, толкова повече мрази кабелите, щото не му е ясно, че с тях е най-добре и сигурно че винаги си работи. А иначе, те се вкарват и в стените кабелите, ама трябва после да се боядисва на ново стената, за да не си личи.

А ти защо не караш още волска каруца, а караш автомобил? Защо не носиш цървули, а носиш обувки?

Никой не те спрял да се бесиш с кабелаци у вас. Остави ние баламите да залагаме на технологиите и да развиваме света. А ти си седи у килията 4 на 4 и търкай дивана ден из ден вече 30 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Белгиеца написа:

Ще си заминеш от този свят и няма да си разбрал, че в Белгия сме на трифазен ток.
Знаеш ли как хубаво свети фазомерът и в двете дупки на контакта.
А знаеш ли като "изгубят" някъде из квартала едната фаза, как едни комшии имат ток в мазето за пералните, а няма на първия етаж, пък други имат на втория и става много весело.
Като се случи това и жена ми бърза да изчезне за работа да не е тя виновна нещо, че няма так из цялата къща еднакво.

hqdefault.jpg

преди 3 часа, Емил Костов написа:

Като започнете с това спъване в кабели направо ме убивате. Има си начини кабелите да са прибрани, а не да са разхвърляни на пода. Безжичната мрежа се влияе от доста фактори и винаги ще има проблем с нея, особено когато се живее в населени блокове с доста апартаменти.

hqdefault.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...