Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гаснене на монитора

Препоръчан отговор

Не знам какво му става на новия монитор - като угасне, когато не го ползвам, не ще да се покаже картината и се налага да се изключи монитора и после пак да се включи. Излиза ми и някакъв черен квадрат с червен текст, но е на английски и нищо не разбирам, а нашите също не знаят езика.

Този ми е мониторът. Някой знае ли какъв може да е проблемът?

https://www.jarcomputers.com/p/MNLCPHILIPS272B8QJEB/?utm_source=mail_add_to_review&utm_medium=email&utm_campaign=mail_add_to_review

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимай въпросния квадрат.

Когато заспи компютъра, събужда ли се при натискане на бутон на мишката? Започва ли да работи компютъра, вентилаторате тръгват а монитора не светва ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне не можеш ли да препишеш текста?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, изчезва бързо, а не знам бъкел английски. Ще го снимам следващия път с телефона на мама и ще ви го покажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще чакаме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Anneliese написа:

Не, изчезва бързо, а не знам бъкел английски. Ще го снимам следващия път с телефона на мама и ще ви го покажа.

Анке Готованке!

Честита нова година!

Монитора ти е добре а ти и компа ти не сте добре. За да се увериш отдели малко време. Остави всичко както работи и изчакай 10-15 минути. Ако угасне или се появи лентата с надпис, ще е от компа, че не подава сигнал към монитора. Това значи че ви е време да ходите да спите. След като се появи този надпис и изчезне, без да пипаш НИЩО, най вече мишката, след малко време надписа пак ще се появи и ще те подкани да ръчнеш мишката наляво - надясно или към бикините и всичко ще е ОК! Ако и ОК не знаеш какво значи, вече е лошо.

Дива си като...паламида!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поредната слива непоръбена! Даваш му съвет а то те гледа като полезно изкопаемо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Kolev71 написа:

бикините

Легендата разказва че не са бикини а килоти :)

преди 6 минути, Anneliese написа:

270190898_1219296178478738_7519135147343

Няма сн имка тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petie1 написа:

Легендата разказва че не са бикини а килоти :)

Няма сн имка тук?

Снимка има, но нищо не се чете. Анка освен че е глуха е и сляпа.Поне като питаш за нещо дай една снимка като хората че да го видя и аз бе миче! Толкова ли си непохватна? Когато бях на твоите години всички моми бяха мои - куцо сакато, рогато - не подбирах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Анка - не знам, ама и вие сте за очен доктор!

Надписа е:
„Use бла-бла-бла for best result“ - „Използвайте бла-бла-бла за най-добър резултат“
Стрелка надолу - Disable/Деактивирайте, Стрелка нагоре - Exit/Изход

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми слагай разни човечета а направи една снимка като хората да видим за какво става въпрос. Ти питаш и ти си заинтересована. Иначе никой не ти е длъжен да ти отговаря. И този монитор е от най калпавите. Заедно с опаковката струва 32 лева от които 20 са за кутията на монитора. Пак са те прекарали яко! Ама като за теб - бива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимах с телефона на мама, а той е нов и не знам как се работи с него. Пък и тва нещо се появява за секунда.

преди 13 минути, jhoro написа:

За Анка - не знам, ама и вие сте за очен доктор!

Надписа е:
„Use бла-бла-бла for best result“ - „Използвайте бла-бла-бла за най-добър резултат“
Стрелка надолу - Disable/Деактивирайте, Стрелка нагоре - Exit/Изход

Това какво означава?Thinking Pondering GIF by GIPHY Studios Originals

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хей я снимката

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/270190898_1219296178478738_7519135147343254575_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=z3skROjD-JAAX857Mox&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=03_AVKwIr2M4iERuEXi7XzaxFFcfkLvXF3rItCRyEhNogGnHg&oe=61F739FA

Трябввало да цъкна на нея и стана голяма

преди 8 минути, Anneliese написа:

Снимах с телефона на мама, а той е нов и не знам как се работи с него. Пък и тва нещо се появява за секунда.

С две думи ти дава съвет коя резюлюция да ползваш за най добър  резултат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Anneliese написа:

Монитора трябва да има бутони - стрелки. Като излезе този надпис - натисни „стрелка нагоре“.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, аз не разбирам нищо от тези неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anneliese написа:

А, аз не разбирам нищо от тези неща.

Браво да натиснеш един бутон голям зор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Правилно ли е да натисна този бутон? Да си нямам някакъв проблем?

Мисля да изчакам до утре да питам братовчеда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що толкоз скъп тоя монитор? 5 стотака?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

А не, определено не. Ще я заболи пръста, после друга тема ще четем! :popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anneliese написа:

Правилно ли е да натисна този бутон? Да си нямам някакъв проблем?

Мисля да изчакам до утре да питам братовчеда.

Ами правилно е ама за теб не знам :)

Иначе много скъп монитор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, харесах си го. Коледен подарък.:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Що толкоз скъп тоя монитор? 5 стотака?

преди 2 минути, petie1 написа:

Иначе много скъп монитор?

Ако не си забелязал, напоследък цената на монитори и телевизори доста се е вдигнала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

А не, определено не. Ще я заболи пръста, после друга тема ще четем! :popcorn2:

А аз се притесних че ще остане на улицата а нашата си прави поредната дрън дрън тема

преди 2 минути, jhoro написа:

Ако не си забелязал, напоследък цената на монитори и телевизори доста се е вдигнала.

Аха коледната печелба

А аз кат белгийската мида си търся евтини джадки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...