Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Може би малко повече контрол.

Препоръчан отговор

В интерес на истината в Калдата има най-голяма демокрация( няма да кажа свобода) от всички други български форуми. За това и другите съвсем замряха и си пишат предимно модераторчетата и няколкото останали там техни онлайн приятелчета. Но аз гледам по-филосовски на нещата. На всякъде по света винаги е имало, има и ще продължава да има двойни стандарти. Човек доста трябва да ерудирал и извисен над нещата, за да пореже свой близък заради справедливоста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз също забелязвам че тук има привилегировани , но тъй като не вярвам в ограниченията на човешката природа не смятам че тези които са по-толерирани трябва да бъдат ограничавани , а че всички трябва да станат толерирани. Също подкрепям премахването на бутона "докладвай"(който може да се асоцира само с неприятни практики от миналото).Но г-н Карабойчев няма смелостта да остави нещата да си се случват.
От друга страна има хора които не искат да го натискат този бутон , а други който много обичат да го натискат; И заради по чувствителните шанса някой да бъде ограничен в публикуване става по-висок.Свободата на изразяване, каквото и да е то би следвало да бъде защитавана , тъй като е свобода на всички. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Milkydead написа:

Aз също забелязвам че тук има привилегировани , но тъй като не вярвам в ограниченията на човешката природа не смятам че тези които са по-толерирани трябва да бъдат ограничавани , а че всички трябва да станат толерирани. Също подкрепям премахването на бутона "докладвай"(който може да се асоцира само с неприятни практики от миналото).Но г-н Карабойчев няма смелостта да остави нещата да си се случват.
От друга страна има хора които не искат да го натискат този бутон , а други който много обичат да го натискат; И заради по чувствителните шанса някой да бъде ограничен в публикуване става по-висок.Свободата на изразяване, каквото и да е то би следвало да бъде защитавана , тъй като е свобода на всички. 

Преди време съм бил собственик на форум и знам много добре за какво става на въпрос. Никога не можеш да угодиш на всички, винаги за едни си добър за други лош. Освен това не всеки иска да става модератор а тези, които се вече такива си имат и свой собствен живот освен този свързан с висенето във форума. Точно поради тази причина се търсят варианти, как да се оптимизира работата по спазването на правилата. Поради тази причина е и бутона "Докладвай". Така поне тези дето казват "Къде го сега модератора?" или го засипват с лични съобщения, просто могат да ползват бутона. Така човека като влезе, ще си прегледа докладите и ще реагира адекватно. Тази система я има и в социалните мрежи.

Единственото и най-важно нещо за един собственик на сайт-форум е да води балансирана политика, за да не губи потребители или по-скоро да не губи такива, които движат сайта и форума напред, защото "една птичка пролет не прави".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ntm7iv написа:

Преди време съм бил собственик на форум и знам много добре за какво става на въпрос. Никога не можеш да угодиш на всички, винаги за едни си добър за други лош. Освен това не всеки иска да става модератор а тези, които се вече такива си имат и свой собствен живот освен този свързан с висенето във форума. Точно поради тази причина се търсят варианти, как да се оптимизира работата по спазването на правилата. Поради тази причина е и бутона "Докладвай". Така поне тези дето казват "Къде го сега модератора?" или го засипват с лични съобщения, просто могат да ползват бутона. Така човека като влезе, ще си прегледа докладите и ще реагира адекватно. Тази система я има и в социалните мрежи.

Единственото и най-важно нещо за един собственик на сайт-форум е да води балансирана политика, за да не губи потребители или по-скоро да не губи такива, които движат сайта и форума напред, защото "една птичка пролет не прави".

Най-смисленото мнение което прочетох до сега!

Задължение е на един Администратор да запази потребителите си, и да предложи добри условия за да привлече нови! :popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добрите условия като

Емил - "Това е боклук, не се занимавай; Отивай в сервиз; Не разбираш и затова не пипай"

Жорката който пише във всяка тема абсолютно несвързани неща

кирилов който обича да се заяжда

млечко с неговите рЕзки изказвания

Огледайте си колко от новорегистрираните се връща и огледайте отговорите в темите им и ще стане ясно защо не се връщат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано и на мен ми заформиха страхотно посрещане. Вече имам и един блокиран. Офанзивата им още продължава ама вече съм ги отсвирил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ntm7iv написа:

Честно казано и на мен ми заформиха страхотно посрещане. Вече имам и един блокиран. Офанзивата им още продължава ама вече съм ги отсвирил.

Приеми го за "Добре Дошъл"! :)

Защото не те познават. :hush: Нали знаеш какво се случва, когато глутница гладни чакали видят зайче да минава пред тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, rostislaf написа:

Добрите условия като

Емил - "Това е боклук, не се занимавай; Отивай в сервиз; Не разбираш и затова не пипай"

Жорката който пише във всяка тема абсолютно несвързани неща

кирилов който обича да се заяжда

млечко с неговите рЕзки изказвания

Огледайте си колко от новорегистрираните се връща и огледайте отговорите в темите им и ще стане ясно защо не се връщат

Много вероятно е някой потребители да не пишат заради враждебно настроени и осъдителни хора като вас.Никой не обича да бъде критикуван...
Нека свободата стане слънцето от което никой да не може да се спаси ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...