Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Срам за човешкото общество

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

Те сърбите имат няква мания да възстановят "Велика Сърбия" та оттам им тръгват проблемите ако някой се сеща за какво говоря нека го разпише по подробно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости.

А ей такива неща са чист срам за България и българският народ!

https://www.pinterest.com/pin/320248223490481796/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, petie1 написа:

Алоо тя е нацист бре къв комунист видя у нея

Телефона не работи.

Нищо не си разбрал.

преди 4 минути, Anneliese написа:

Пълни глупости.

А ей такива неща са чист срам за България и българският народ!

https://www.pinterest.com/pin/320248223490481796/

Срам за комАнистка като тебе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Coco1 написа:

Телефона не работи.

Нищо не си разбрал.

Аа работи си перфектно просто ти не слушаш  внимателно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Coco1 написа:

Пак не си рабрал

Сега кат се замислих то нацист или комунист едно и също

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Сега кат се замислих то нацист или комунист едно и също

Се сетиш.

На принцесата всички теми са в подкрепа соца и фашизма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Coco1 написа:

Се сетиш.

На принцесата всички теми са в подкрепа соца и фашизма

Ами да ама иначе е антифашист и антинацист

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички се осрахте с тоя Джокович вече. Три седмици само за тоя говорят по телевизиите.

Ще каже човек, че тоя е някакъв космонавт, който се е качил на Марс и затова толкова говорят за него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новак Джокович постъпи достойно, като се защити  показа, че не можеш да дискриминираш някого, само защото е източноевропеец и е против ваксините и тоталитаризма. Не можеш да потискаш човек, който има собствено мнение за всичко. Аз се гордея с него, защото успя да защити достойно всичко източноевропейци и свободно мислещи хора.

Не се правете на луди, отлично знаете западът колко много мрази източноевропейците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е какво е защитил, като го изгониха. 

Той шикалкавеше и измисляше лъжи две седмици. Накрая го изритаха.

Мразят ни, защото сме шушумиги и измекяри. Ама омразата им не е това причината за изригването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Anneliese написа:

Защото западните боклуци тук са прекалено много и съсипвате хубавата ни страна заради откачени западни идеологии. Затова. Защото облъчвате народа с глупости и лъжи. Като тези за горките нещастни дисиденти в "Белене". Много мразя да се лъже!

Колкото повече те чета (от тема в тема) толкова повече се убеждавам, че спешно трябва да се лекуваш! Дали в Карлуково или някъде другаде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Anneliese написа:

Новак Джокович постъпи достойно, като се защити  показа, че не можеш да дискриминираш някого, само защото е източноевропеец и е против ваксините и тоталитаризма. Не можеш да потискаш човек, който има собствено мнение за всичко. Аз се гордея с него, защото успя да защити достойно всичко източноевропейци и свободно мислещи хора.

Не се правете на луди, отлично знаете западът колко много мрази източноевропейците.

Дрън дрън само доказа каква антибългарка и наци си :tease2:

Джокович нищо символозира освен че се взел за голяма работа и за законите не важат за него даже и сам ди го каза

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди седем години Австралия не пусна на територията си Флойд Мейуедър. Където се спазват законите е така. 

А Анка заслужава снисхождение... все пак има интелектуални дефицити. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, васил козарев написа:

А Анка заслужава снисхождение... все пак има интелектуални дефицити. 

То само това да й бяха дефиците бива :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ДЖОКОВИЧ И БАЛКАНСКОТО РАЗБИРАНЕ ЗА СВЕТА.
Джокович е в преддверието на собствената си канонизация. С решението си за депортация австралийските власти добавиха "свети" пред името му. Със самолета от Австралия ще излети човек, но на Балканите ще кацне светец. И това изобщо не е здравословно за вярата ни в бъдещето.
"А МОЖЕ ЛИ ДА ИЗМИСЛИМ НЕЩО?"
Ключово изречение във взаимоотношенията на Балканите, особено що се отнася до релации с институциите. Валиден е на всички нива — от нежелана и неочаквана среща с пътен полицай, през Илия Златанов и "Осемте джуджета", та чак до "Australian Open". На Балканите винаги е имало устойчивото разбиране, че съществува неписана административна и/или законова алтернатива за разрешаване на един или друг казус. Именно това разбиране — грешно за света, но вярно за нашия край — дава увереност и сила на схващането, че не е нужно правилата да се спазват.

https://www.lentata.com/page_24440.html?fbclid=IwAR0NVnkaZL31uLTiAcd9GVmXoh8iYFhS23hMhyv_ATPGMeiNpHKOohs46PA

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нарушение на законите светец да бе :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвратително е как липсва балканска единност. Това чудесно устройва  САЩ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно!
От месец към мен се присъедини Слава от Нови сад. В началото го увърташе югослав, но после призна сърбин. Женен за рускиня! И благодарение на нея двамата свободно общуваме на руски. Даже се примъкна към мен, защото мечтата му е на пенсия да живее в България. Насочих го към Банско или Кюстендил. Спастрил 70к евро и бъдеща пенсия около 750евро, достаъчни да си купи приличен апартамент пък и по-лесно ще лови Здравко Чолич, Шабан Шаулич, Весна Змияниц, Брегович и прочие чалгарчета. Разказа ми, че в родния му град е "пустиня". Разграбили оборудването на завода, че дори будката на охранника отвяли за една нощ. Ясно, в Сърбия тоже има цигани!

Но, пак повтарям. Разговаряме само на майчиния ми език - руски!

Даже онзи ден ме поздрави с рождество Христово, но аз му казах, че е закъснял. В България е на 24 екември. Помисли ме за католик! Отговорих му, че съм бивш комунист и православен и това го шашна още повече. Сръбска пропаганда, но имам време да го осветля и бъда учител по български език и литература. Хей на, Лъв от Латвия, вече живее в Кюстендил. Тоже му бях учител и започнахме с текстовете на Гумени глави!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Anneliese написа:

обаче  виж какъв як президент ни натресоха от амерканското посолство 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майсторката на шаржа пак излъга, Патриарха го нямало а той си е в "Александър Невски" даже в момента чете блгословията на президента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Anneliese написа:

Ако не са нацистите ще са США ама все някой трябва да ти е крив нощо че тук на Балканите е барутник много преди САЩ да се пръкнат

преди 3 минути, Coco1 написа:

Може да бъде изображение с 2 души и текстово съобщение

И аз така смятам.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...